Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Przerwa na herbatkę
Płać pan
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 grudnia 2017, 16:43
Odpisz
2 grudnia 2017, 17:35
@Otheervers: Ona nie jest urocza. Ona jest straszna. Tylko i wyłącznie, straszna.
Odpisz
2 grudnia 2017, 17:57
@Mikatrix: Nie zawsze
Odpisz
4 grudnia 2017, 11:18
@Mikatrix: *on
Odpisz
4 grudnia 2017, 16:10
@Strex: Ale w tym ciele to ona. Przynajmniej technicznie.
Odpisz
4 grudnia 2017, 17:42
@Mikatrix: To tak jakbyś r*chał kolesia po pełnej operacji zmiany płci.
Odpisz
4 grudnia 2017, 17:43
@Strex: Jak po pełnej, to w czym problem?
Odpisz
5 grudnia 2017, 22:13
@Mikatrix: a propo tanyi czy ktoś może ma oryginalną książke po polsku ?
Odpisz
29 stycznia 2018, 17:10
@Otheervers: Co to za anime?
Odpisz
29 stycznia 2018, 17:16
@QueenBlood:
Odpisz
30 stycznia 2018, 14:03
@Strex: Dzięki! :)
Odpisz
30 stycznia 2018, 18:37
@Otheervers: czy to są jeszcze jakies komiksy ? w madze chyba nie widziałem takiego kadru
popraw mnie jesli sie myle
Odpisz
4 lutego 2018, 11:50
@Kojot23: Znalazłam to w mandze na drugim planie
Odpisz
2 grudnia 2017, 14:06
z którego to odcinka
Odpisz
2 grudnia 2017, 14:07
@Queen_Attainable: nie pamiętam ale zaczynał sie że oglądali chory filmik z misiem o bezpieczeństwie
Odpisz
2 grudnia 2017, 16:23
@Queen_Attainable: odc. 78 "Bezpieczeństwo"
Odpisz
2 grudnia 2017, 16:48
@CookieeeMan: NIE DOTYKAJ PIEKARNIKA!
Odpisz
2 grudnia 2017, 16:50
@Ziemniaczany_bohater: thx
Odpisz
4 grudnia 2017, 11:25
@hacia3: NIE UFAJ OBCYM... I SAMOCHODOM!
Odpisz
4 grudnia 2017, 20:33
NIE WCHODŹ NA GRABIE!
Odpisz
4 grudnia 2017, 20:01
Creepy Darwin <3
Odpisz
4 grudnia 2017, 16:45
haha xd właśnie oglądam gumballa DADS IRONIK xd
Odpisz
Edytowano - 2 grudnia 2017, 15:38
To co powiecie o mr.pickles
Odpisz
2 grudnia 2017, 21:21
@MajestatycznyMajestat: fajne ogladalem
Odpisz
4 grudnia 2017, 10:30
@MajestatycznyMajestat: polecam
Odpisz
4 grudnia 2017, 13:48
@MajestatycznyMajestat: podobno w jesień 2018 ma być nowy sezon
Odpisz
4 grudnia 2017, 15:15
@kuabster: za takie info to szanuje
Odpisz
4 grudnia 2017, 14:19
Kiedy jesteś zajembisty i masz vipa w grze na rok
Odpisz
2 grudnia 2017, 14:06
Odpisz
2 grudnia 2017, 14:06
@CookieeeMan: Dzięki nie zauważyłem.
Odpisz
2 grudnia 2017, 17:09
@CookieeeMan:
Odpisz