Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Totalnie
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nieuczciwa ocena
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 grudnia 2017, 21:21
Maaamooo! Wiem już co chcę dostać na święta!
Odpisz
6 grudnia 2017, 17:21
@darcus: a kto będzie pisać mądre komentarze?
Odpisz
6 grudnia 2017, 17:22
@ruzwelt1: Tak jak do tej pory - nikt
Odpisz
6 grudnia 2017, 17:28
@darcus: ale tylko ty utrzymujesz jeja w ryzach, jak cię zabraknie to zostaną nam takie loraxy czy krzynie
Odpisz
6 grudnia 2017, 17:34
@ruzwelt1: No co ja poradzę, widać ludziom oni się bardziej podobają.
Odpisz
6 grudnia 2017, 17:49
@darcus: I to jest fakt.
Odpisz
6 grudnia 2017, 17:55
@ruzwelt1:
>darcus
>mądre komentarze
Nie no, może pisze sporo mądrych ale tyle samo debilnych zwłaszcza jeśli chodzi o religie, więc wymiana pozostaje na 0
Odpisz
6 grudnia 2017, 18:15
No widzisz, mówiłem? \_( ;] )_/
Odpisz
6 grudnia 2017, 18:22
@darcus: Nie! Nie rób tego! Bez Ciebie iloraz inteligencji jejowiczów drastycznie spadnie!
Odpisz
6 grudnia 2017, 19:59
@Figarus: Dobra dobra, dajże chłopu spokój :v
Odpisz
7 grudnia 2017, 07:49
@Figarus: I tak wszyscy umrzemy
Odpisz
7 grudnia 2017, 12:48
@Myszkapl: A potem się rozłorzymy i będziemy pokarmem dla robaczków, oraz swego rodzaju nawozem.
Odpisz
7 grudnia 2017, 13:40
@Figarus: i co z mojego ciała będzie nawóz no nie wiem do truskawek to ludzie za przeproszeniem będą mnie jeść?
Odpisz
7 grudnia 2017, 15:50
@ruzwelt1: Tak.
Odpisz
Edytowano - 7 grudnia 2017, 16:56
@ruzwelt1: Nie, ciało po prostu rozłoży się, uwolni związki organiczne i użyźni glebę.
Odpisz
3 grudnia 2017, 22:00
Jak to działa?
Odpisz
4 grudnia 2017, 07:15
do komory wprowadza się ciekły azot, który szybko pozbawia przestrzeń wystarczającej ilości tlenu. Śmierć w ten sposób następuje po kilku minutach
Odpisz
6 grudnia 2017, 17:07
@Mokasyn: zwykły azot, gazowy... nie ciekły
Odpisz
6 grudnia 2017, 17:50
@Mokasyn: Uduszenie się jest bezbolesne?
Odpisz
6 grudnia 2017, 17:54
@Keks_: Jak oddychasz azotem to twój organizm myli go z tlenem i w pewnym momencie... Po prostu padasz...
Odpisz
Edytowano - 6 grudnia 2017, 17:56
@Keks_: tak, tylko że to co ty rozumiesz poprzez uduszenie się różni się od tego co uduszenie oznacza w nauce. Chodzi o niedotlenienie, z powodu zamienienia powietrza na czysty azot brakuje ci tlenu przez co twój organizm dusi się ale ty tego nie czujesz, poprostu w twoim organiźmie nie zachodzi już oddychanie komórkowe i w ciągu kilku minut obumierasz nie czując tego, jest to takie uczucie jak powolne zasypianie.
Odpisz
6 grudnia 2017, 18:00
@kokosek112: Ok, dobrze to brzmi
Odpisz
6 grudnia 2017, 18:08
@Keks_: można zrobić domowa wersje z maską tlenową i butlą helu/azotu.
Odpisz
6 grudnia 2017, 18:15
@kokosek112: na necie znalazłem że ciekły
Odpisz
6 grudnia 2017, 18:36
@Mokasyn: nie czaje czemu ciekły to bez sensu :? mógłbyś sprawdzić jeszcze raz?
Odpisz
Edytowano - 6 grudnia 2017, 18:40
@kokosek112: na innej stronie też tak pisze
Odpisz
6 grudnia 2017, 18:49
@Mokasyn:
Odpisz
6 grudnia 2017, 18:50
@Mokasyn:
Odpisz
6 grudnia 2017, 19:09
@Mokasyn: okej, może jednak ja się coś pomyliłem, proszę o wybaczenie.
Odpisz
6 grudnia 2017, 19:22
@kokosek112:
Odpisz
6 grudnia 2017, 17:32
Ferb, wiem co będziemy dzisiaj robić
Odpisz
6 grudnia 2017, 17:31
Odpisz
6 grudnia 2017, 17:31
@kalandro:
Odpisz
6 grudnia 2017, 18:05
@kalandro: Jeszcze raz wyślij, dla pewności
Odpisz
6 grudnia 2017, 22:11
@arcinin:
Odpisz
6 grudnia 2017, 17:31
Ten uczuć kiedy chcesz się zabić ale cię nie stać
Odpisz
4 grudnia 2017, 00:16
emm, jak?
Odpisz
6 grudnia 2017, 17:28
@BCV11: azot
Odpisz
6 grudnia 2017, 17:07
Znam lepszy sposób. Kulka prosto w łeb. Też się nic nie poczuje.
Odpisz
Edytowano - 3 grudnia 2017, 22:29
Ciekawe co potem dzieje się z ciałami. Kolejna osoba musi wyjąć?
Odpisz
4 grudnia 2017, 07:13
@EmilyVans:
Odpisz
4 grudnia 2017, 07:22
@Mokasyn: A tam, niepraktyczne. Taki jednorazowy użytek, chyba że się komuś chce wymieniać kapsułę. Czyli projekt publicznej maszyny trochę odpada.
Odpisz
4 grudnia 2017, 00:57
Odpisz
3 grudnia 2017, 22:01
Odpisz
3 grudnia 2017, 21:58
Kto oglądał ten wie.
Odpisz
3 grudnia 2017, 21:36
Odpisz
3 grudnia 2017, 21:26
Pewne i tak by mnie nie było stać
Odpisz
3 grudnia 2017, 21:17
nie tylko zabijesz kogoś ale także zarobisz
Odpisz
3 grudnia 2017, 21:11
Kto pierwszy?
Odpisz