Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MatkaBoskaSowiecka

22 czerwca 2021, 09:03

To zależy już o jakie płcie chodzi

Avatar
Konto usunięte

2 marca 2021, 22:01

Nie żeby coś ale z 800 letnią żabą z dysleksją się nie kłóci

Avatar EmielRegis

3 grudnia 2017, 21:53

Nie zawsze było dwóch sithów, wcześniej bywało, że były całe armie sithów, ale w końcu jeden sith( nie pamiętam jaki) zamordował pozostałych( poza jednym) i ustalił, że może być tylko dwóch sithów, tak się narodzili Sithowie jakich znamy z filmów

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Davido

7 grudnia 2017, 19:05

@maciek102002: Chodziło mi o "nie znam ani nednego sitha"
Podałem najbardziej oczywistych

Avatar Baturaj

Edytowano - 24 lutego 2018, 17:45

@EmielRegis: To prawda. Najpierw Darth Revan wspominał o swoim pomyśle, jakim była Zasada Dwóch (czyli właśnie "Zawsze dwóch ich jest, ni mniej, ni więcej. Mistrz i jego uczeń. Jeden, by władzę posiadać, drugi, by jej pożądać.") w swoich naukach, które nagrał na różnych holocronach. Nie udało mu się jednak wprowadzić jej w życie, a żyjący trzy tysiące lat po nim Lord Bane znalazł jego holocrony, po czym zdecydował, że Revan miał rację.
SPOILER ALERT (do historii Bane'a)
Podczas jednej z największych bitew pomiędzy siłami Republiki a Imperium Sithów zastosował dywersję, przez którą zginęła ogromna większość Sithów. Sam wziął uczennicę i tym samym wprowadził w życie Zasadę Dwóch.
Tyle.

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

3 grudnia 2017, 21:33

W sensie helikopter bojowy i co?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (22)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (22)
Avatar Davido

5 grudnia 2017, 15:35

@Ananas_diary: The Summoning

Avatar Ananas_diary

6 grudnia 2017, 13:00

@Davido: thx ^^

Avatar
Konto usunięte

3 grudnia 2017, 22:29

jak ktoś mówi że jest więcej niż 2 płci, to pewnie nie uważał w szkole na biologii

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (13)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (13)
Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

5 grudnia 2017, 16:59

@Mikatrix: W tak beznadziejnym przypadku jak mój to nawet nie musi być laska

Właściwie wystarczy, że kiedyś miało puls

Avatar Mikatrix

5 grudnia 2017, 17:05

@ZnawcaLiteraturyPolskiej: A tu u mnie przed domem leży w rowie zdechły kot. Jeszcze nawet nie zdążył zacząć się rozkładać. Mogę ci wysłać pocztą.

Avatar DiaxNinja

Edytowano - 4 grudnia 2017, 22:30

Zasada dwóch polaków-"Zawsze dwóch ich jest. Nie mniej nie więcej. Jeden ma pomarańcze a drugi ją pożąda."

Avatar
Konto usunięte

4 grudnia 2017, 21:01

idealne

Avatar Zann123

4 grudnia 2017, 15:10

Nawet wtedy to wiedzieli!

Avatar jakubek0708

3 grudnia 2017, 21:52

Są trzy płcie:
-Mężczyzna,
-Kobieta,
-idioci

Avatar Zakapturzony13579

3 grudnia 2017, 21:54

@jakubek0708: A hugokopter?

Avatar Wilqu11

3 grudnia 2017, 21:57

@jakubek0708: Jeszcze czuux. Nie można identyfikować go z żadną płcią

Avatar MrRolan

3 grudnia 2017, 22:19

@jakubek0708: A helikopter bojowy Apache?

Avatar CoolSceleton95

4 grudnia 2017, 07:49

@Wilqu11: idiota

Avatar Mikatrix

Edytowano - 3 grudnia 2017, 21:51

Są dwie płci i cztery potwierdzone orientacje.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (16)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (16)
Avatar Mikatrix

Edytowano - 4 grudnia 2017, 17:41

@lorax12: Chcesz r*chać osoby tej samej płci - wszystko z tobą w porządku,
Nie chcesz r*chać nikogo - zaburzenie.
L O G I K A

Avatar lorax12

Edytowano - 4 grudnia 2017, 18:26

@Mikatrix: jest to przeciwieństwo "ruchania wszystkiego i wszędzie"

Oba te przypadki to skrajności, a skrajność nigdy nie jest zdrowa
Dlatego to zaburzenie

Nie twierdzę, że to coś złego
Po prostu z medycznego punktu widzenia hiperseksualizm i aseksualność to zaburzenia seksualności

Choroba =/= Zaburzenie

Avatar Krzyniu

3 grudnia 2017, 22:25

Tylko że Yoda to mówił w kontekście zestawów mistrza i ucznia. Co oznacza, że istnieją zestawy płci, jak na przykład mężczyzna - kobieta, ja - hugokopter, czy coś w ten deseń.

Avatar kosmiczny_kamien

3 grudnia 2017, 21:52

Ja identyfikuje się jako kamień

Avatar Airot

3 grudnia 2017, 21:44

Od paru minut na TVN lecą SW, jakby kto pytał

Avatar FoxyFox

3 grudnia 2017, 21:43

There are 3 genders, 4 genders, even 5!

Avatar Boberek00

3 grudnia 2017, 21:33

Są cztery

mężczyzna

kobieta

hugokopter

helikopter bojowy apacz

Avatar
Konto usunięte

3 grudnia 2017, 21:39

@Boberek00: emmm, tv, bobery, chaos...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Najwspanialszy spośród przedmiotów

A jednak zrobili to w ten sposób

Tacy to pożyją

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka