Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Najwspanialszy spośród przedmiotów
A jednak zrobili to w ten sposób
Tacy to pożyją
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 czerwca 2021, 09:03
To zależy już o jakie płcie chodzi
Odpisz
2 marca 2021, 22:01
Nie żeby coś ale z 800 letnią żabą z dysleksją się nie kłóci
Odpisz
3 grudnia 2017, 21:53
Nie zawsze było dwóch sithów, wcześniej bywało, że były całe armie sithów, ale w końcu jeden sith( nie pamiętam jaki) zamordował pozostałych( poza jednym) i ustalił, że może być tylko dwóch sithów, tak się narodzili Sithowie jakich znamy z filmów
Odpisz
3 grudnia 2017, 21:59
@EmielRegis: nie znam ani jednego Sitha
Odpisz
Edytowano - 4 grudnia 2017, 15:09
@EmielRegis: Darth Bane ustanowił zasadę dwóch.
Odpisz
4 grudnia 2017, 16:00
@ReptilianJan: Darth Vader
Palpatine
Dooku
Odpisz
7 grudnia 2017, 17:53
@Davido: Anakin stal sie vaderem dopiero po zabiciu dooku. Kiedy walczyl z dooku nawet nie wiedzial ze palpatine jest sithem.
Odpisz
7 grudnia 2017, 19:05
@maciek102002: Chodziło mi o "nie znam ani nednego sitha"
Podałem najbardziej oczywistych
Odpisz
Edytowano - 24 lutego 2018, 17:45
@EmielRegis: To prawda. Najpierw Darth Revan wspominał o swoim pomyśle, jakim była Zasada Dwóch (czyli właśnie "Zawsze dwóch ich jest, ni mniej, ni więcej. Mistrz i jego uczeń. Jeden, by władzę posiadać, drugi, by jej pożądać.") w swoich naukach, które nagrał na różnych holocronach. Nie udało mu się jednak wprowadzić jej w życie, a żyjący trzy tysiące lat po nim Lord Bane znalazł jego holocrony, po czym zdecydował, że Revan miał rację.
SPOILER ALERT (do historii Bane'a)
Podczas jednej z największych bitew pomiędzy siłami Republiki a Imperium Sithów zastosował dywersję, przez którą zginęła ogromna większość Sithów. Sam wziął uczennicę i tym samym wprowadził w życie Zasadę Dwóch.
Tyle.
Odpisz
3 grudnia 2017, 21:33
W sensie helikopter bojowy i co?
Odpisz
3 grudnia 2017, 21:34
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: hugokopter
Odpisz
3 grudnia 2017, 21:42
@Boberek00: i chaos
Odpisz
4 grudnia 2017, 14:24
@PanMisiek: witam
Odpisz
4 grudnia 2017, 15:01
@lorax12: lorux plez
Odpisz
4 grudnia 2017, 16:02
How you fuckin dare to loraxpls the great master lorax!?
Odpisz
4 grudnia 2017, 16:06
@Davido: Sorry I no comprende francuskiego
Odpisz
4 grudnia 2017, 16:07
¿Que?
Odpisz
4 grudnia 2017, 18:01
@Davido: What?
Odpisz
4 grudnia 2017, 18:02
Yeah, "¿que?" is "what", you're right
Odpisz
4 grudnia 2017, 18:21
@Davido: Aha, to, to akurat wiedziałem
Odpisz
4 grudnia 2017, 18:21
Odpisz
4 grudnia 2017, 18:24
@Davido:
Odpisz
4 grudnia 2017, 18:24
Odpisz
4 grudnia 2017, 18:26
@Davido:
Odpisz
4 grudnia 2017, 18:27
Odpisz
4 grudnia 2017, 22:13
@Davido:
Odpisz
4 grudnia 2017, 22:14
Odpisz
4 grudnia 2017, 23:17
@Davido:
Odpisz
5 grudnia 2017, 06:08
@Davido:
Odpisz
5 grudnia 2017, 06:33
@lorax12:
Odpisz
5 grudnia 2017, 07:56
@Davido:
Odpisz
5 grudnia 2017, 08:13
@Davido: jak sie nazywala ta kreskówka? Ktos mi kiedys pokazal kawalek ale nie pamietam tytułu ;_;
Odpisz
5 grudnia 2017, 15:35
@Ananas_diary: The Summoning
Odpisz
6 grudnia 2017, 13:00
@Davido: thx ^^
Odpisz
3 grudnia 2017, 22:29
jak ktoś mówi że jest więcej niż 2 płci, to pewnie nie uważał w szkole na biologii
Odpisz
4 grudnia 2017, 15:49
Eyyyyyyyyyyyy tylko jest taki problem.... Bo są płcie biologiczne (których jest 2.) i psychiczne (których można narobić ile się chce) tak że ten... no...
Odpisz
4 grudnia 2017, 15:58
@bartus99: Płeć biologiczna ma duży wpływ na psychikę.
Odpisz
4 grudnia 2017, 16:36
*patrzy zdziwiony* No? Raczej xd?
Odpisz
4 grudnia 2017, 17:49
@bartus99: są jeszcze horoby genetyczne takie jak super męszczyzna XYY i super kobieta XXX czy coś takiego
Odpisz
4 grudnia 2017, 18:03
@mateus99: O spaczeniach kodu genetycznego się nie rozpisuje bo znowu będzie że "som tylko 2 pcie biologiczne :C"... Znaczy osobiście tego typu chorób nie uważam za osobne płcie co to to nie, lecz nie wiem jakie stanowisko przyjęte zostało przez biologów więc się nie wypowiem.
Odpisz
Edytowano - 4 grudnia 2017, 18:32
@bartus99: Nie są to osobne płcie cały czas można to podzielić na 2
Ogólnie to jest:
XXY - Taka płaska laska z bebisem, nadal z definicji facet bo bepis (czyt. trap)
XXX - Czyli Über samica co znaczy tylko tyle, że jest bardziej płodna
X - Płaska laska która przestaje rosnąć tak od 12 roku życia, przy okazji bezpłodna (czy. loli)
Ale do płci biologicznych można dodać te z innych gatunków
np obojniak u ślimaka, czy brak podziału na płeć u drożdży
Odpisz
4 grudnia 2017, 20:16
@mateus99: jak niby XYY, z dwóch tatusiów?
Odpisz
Edytowano - 4 grudnia 2017, 20:28
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Naukowo to się nazywa:
XXY - Zespół Klinefeltera,
XXX - Trisomia chromosomu X,
X - Zespół Turnera.
A XYY to Syndrom Jacobsa.
Odpisz
Edytowano - 4 grudnia 2017, 20:32
@Erenea: Błąd przy mejozie (podziale komórki rozrodczej).
Odpisz
Edytowano - 4 grudnia 2017, 20:36
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Znajdź mi tutaj loli.
(Admin pls nie banuj. Zdjęcie posiada charakter edukacyjno-naukowy)
Odpisz
4 grudnia 2017, 21:01
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: oraz @allabove zenk
Odpisz
4 grudnia 2017, 21:55
@Mikatrix: Ćśś niszczysz moje marzenia
Odpisz
Edytowano - 5 grudnia 2017, 16:57
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: ... Nie prościej znaleźć sobie po prostu zdrową niską dechę?
Odpisz
5 grudnia 2017, 16:59
@Mikatrix: W tak beznadziejnym przypadku jak mój to nawet nie musi być laska
Właściwie wystarczy, że kiedyś miało puls
Odpisz
5 grudnia 2017, 17:05
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: A tu u mnie przed domem leży w rowie zdechły kot. Jeszcze nawet nie zdążył zacząć się rozkładać. Mogę ci wysłać pocztą.
Odpisz
Edytowano - 4 grudnia 2017, 22:30
Zasada dwóch polaków-"Zawsze dwóch ich jest. Nie mniej nie więcej. Jeden ma pomarańcze a drugi ją pożąda."
Odpisz
4 grudnia 2017, 21:01
idealne
Odpisz
4 grudnia 2017, 15:10
Nawet wtedy to wiedzieli!
Odpisz
3 grudnia 2017, 21:52
Są trzy płcie:
-Mężczyzna,
-Kobieta,
-idioci
Odpisz
3 grudnia 2017, 21:54
@jakubek0708: A hugokopter?
Odpisz
3 grudnia 2017, 21:57
@jakubek0708: Jeszcze czuux. Nie można identyfikować go z żadną płcią
Odpisz
3 grudnia 2017, 22:19
@jakubek0708: A helikopter bojowy Apache?
Odpisz
4 grudnia 2017, 07:49
@Wilqu11: idiota
Odpisz
Edytowano - 3 grudnia 2017, 21:51
Są dwie płci i cztery potwierdzone orientacje.
Odpisz
3 grudnia 2017, 22:25
@Mikatrix: Homo, Hetero, Bi i Trans?
Odpisz
3 grudnia 2017, 22:27
Płci:
Kobieta
Mężczyzna
Orientacje:
Hetero
Homo
Bi
A
Odpisz
3 grudnia 2017, 22:29
@Mikatrix: Obojniak?
Odpisz
Edytowano - 3 grudnia 2017, 22:31
To jest wypaczenie natury.
Odpisz
3 grudnia 2017, 22:38
A jeśli pytasz się o to ,,A", to chodzi o aseksualność.
Osoba aseksualna nie czuje jakiegokolwiek pociągu seksualnego.
Odpisz
4 grudnia 2017, 07:43
@Mikatrix: Istnieje tylko jedna prawdziwa orientacja!
Odpisz
4 grudnia 2017, 13:18
Gdy wszędzie możesz znaleźć dowody na istnienie innych, dlaczego nadal sam wmawiasz sobie swoje własne kłamstwa?
Odpisz
4 grudnia 2017, 13:36
@LSD2000: Jakie kłamstwa? To jest prawda.
Odpisz
4 grudnia 2017, 13:37
@Mikatrix: u ludzi może, ale u niektórych zwierząt obojniactwo jest naturalne w przyrodzie. Więc to nie jest wypaczenie natury.
Odpisz
4 grudnia 2017, 14:24
@Mikatrix: Niestety aseksualność chyba wciąż jest zaliczana do zaburzeń seksualności wraz z nimfomanią i satyryzmem
No chyba że się coś ostatnio zmieniło
Odpisz
4 grudnia 2017, 16:03
@Mikatrix: A pan?
Odpisz
Edytowano - 4 grudnia 2017, 16:04
@Davido: To praktycznie to samo co bi.
Odpisz
4 grudnia 2017, 16:06
@Mikatrix: Nei, bo bi tyczy się obu płci ludzkich, zaś pan w s z y s t k i e g o, czyż nie?
Odpisz
4 grudnia 2017, 16:07
@Davido: Ale kto zdrowy ruha W S Z Y S T K O? Coś takiego, to już po prostu choroba psychiczna.
Odpisz
4 grudnia 2017, 16:08
@Mikatrix: No w sumie
Odpisz
4 grudnia 2017, 16:08
@Shadow_blade: No właśnie. U ludzi jest chorobą.
Odpisz
Edytowano - 4 grudnia 2017, 17:41
@lorax12: Chcesz r*chać osoby tej samej płci - wszystko z tobą w porządku,
Nie chcesz r*chać nikogo - zaburzenie.
L O G I K A
Odpisz
Edytowano - 4 grudnia 2017, 18:26
@Mikatrix: jest to przeciwieństwo "ruchania wszystkiego i wszędzie"
Oba te przypadki to skrajności, a skrajność nigdy nie jest zdrowa
Dlatego to zaburzenie
Nie twierdzę, że to coś złego
Po prostu z medycznego punktu widzenia hiperseksualizm i aseksualność to zaburzenia seksualności
Choroba =/= Zaburzenie
Odpisz
3 grudnia 2017, 22:25
Tylko że Yoda to mówił w kontekście zestawów mistrza i ucznia. Co oznacza, że istnieją zestawy płci, jak na przykład mężczyzna - kobieta, ja - hugokopter, czy coś w ten deseń.
Odpisz
3 grudnia 2017, 21:52
Ja identyfikuje się jako kamień
Odpisz
3 grudnia 2017, 21:44
Od paru minut na TVN lecą SW, jakby kto pytał
Odpisz
3 grudnia 2017, 21:43
There are 3 genders, 4 genders, even 5!
Odpisz
3 grudnia 2017, 21:33
Są cztery
mężczyzna
kobieta
hugokopter
helikopter bojowy apacz
Odpisz
3 grudnia 2017, 21:39
@Boberek00: emmm, tv, bobery, chaos...
Odpisz