Na pewno masz jeszcze trochę forsy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Chłodno to na pewno nie jest
Nwm co ze mną nie tak
Nie znoszę kleszczy
Niezniszczalne
To by wystarczyło
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 kwietnia 2019, 11:51
Daktejls ułuu
Odpisz
5 grudnia 2017, 23:03
doimy, doimy ...
Odpisz
5 grudnia 2017, 22:21
Ten stołeczek wygląda jak dójki. Powiedziałabym nawet, że przypomina je bardziej niż owe widoczne na obrazku.
Odpisz
5 grudnia 2017, 21:03
Odpisz
4 grudnia 2017, 19:22
To EA ma lojalnych klientów? .-.
Odpisz
4 grudnia 2017, 19:26
@MrMuffin: Przecie nadal ktoś gra w tego Battlefronta
Odpisz
Edytowano - 5 grudnia 2017, 15:24
Nie wiem czemu, ale ja również mam w planach kupić tą grę. Jestem wielkim fanem SW, a Battlefronta pierwszego nie miałem, bo nie miałem na czym w niego grać. Dużo naczytałem się i nasłuchałem tych recenzji, które odradzają zakup, ale choć zdaję sobie sprawę, że to P2W wciąż mam nadzieję na jakieś zmiany, a chęć zagrania nie mija
Odpisz
5 grudnia 2017, 15:38
@Filipers16: Ja podobnie, tyle że oprócz czekania na zmiany, to wolę poczekać też na cenę lepszą trochę
Odpisz
5 grudnia 2017, 16:30
@Davido: Jaka platforma? Może kiedyś razem zagramy ;-)
Odpisz
5 grudnia 2017, 16:31
@Filipers16: PS4
Odpisz
5 grudnia 2017, 16:42
@MrMuffin: Pewnie kiedyś miało
Odpisz
5 grudnia 2017, 16:53
@Davido: U mn również PS4. Jak coś to można kiedyś w coś pograć
Odpisz
5 grudnia 2017, 16:54
@Filipers16: K
Odpisz
4 grudnia 2017, 18:40
Może stracą prawa do SW i się opamiętają...
Odpisz
4 grudnia 2017, 18:42
@EmielRegis: Dla każdego, kto chce się zapytać: Tak, jest petycja dot. zabrania EA praw do Star Warsów.
Odpisz
4 grudnia 2017, 18:42
@Mati129: do filmu?
Odpisz
4 grudnia 2017, 18:43
głupiś?! czy jak?!
Odpisz
4 grudnia 2017, 18:43
SW to marka, boi
Odpisz
4 grudnia 2017, 18:43
ea ne produkuje filmów , a propos petycji gdzie podpisać?
Odpisz
4 grudnia 2017, 18:45
@massesd: www change org/p/lucasfilm-revoke-ea-s-star-wars-license
Zastąp spacje kropkami
Odpisz
4 grudnia 2017, 18:47
Miałeś już nie pisać trollowych komentarzy...
Odpisz
4 grudnia 2017, 19:25
Star Wars jest kojarzone głównie z filmami, nie wiedziałem czy chodzi o filmy, czy o gry jeszcze coś innego związanego ze SW.
Odpisz
4 grudnia 2017, 19:27
@Mati129: Dołączyłem i jako "Anon Anon" dałem link do tego obrazka (Przetłumaczony).
Odpisz
4 grudnia 2017, 20:04
Czyli jednak rak *odchacza na kartce*
Odpisz
4 grudnia 2017, 19:15
jedyna normalna gra ea to fifa oraz me
Odpisz
4 grudnia 2017, 19:27
i simsy :|
Odpisz
4 grudnia 2017, 19:35
@CookieeeMan: dlc od ch*ja ale przynajmniej nie ma pay2win
Odpisz
4 grudnia 2017, 19:36
@stalamed: można cracka pobrać albo używane :| i teraz simsy 3 z 2 dodatkami po 89 zł więc...
Odpisz
4 grudnia 2017, 20:29
@CookieeeMan:
1 najlepsza :p
Odpisz
5 grudnia 2017, 09:45
nie, bo ma najmniej funkcji, okropna grafika, tylko dzieci i dorośli i można zmieniać tylko zestaw ubrania i włosy
Odpisz
4 grudnia 2017, 18:56
No elo ku*wa raz dwa trzy
Odpisz
4 grudnia 2017, 18:56
Czy tylko ja przeczytałem Dojalni?
Odpisz
4 grudnia 2017, 19:07
@Bright32: W przypadku EA to lojalni i dojalni znaczy to samo.
Odpisz