Już lepiej byś na grzyby chodził...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Cel namierzony
Nieuczciwa ocena
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Dobrze czasem się oderwać
Typowy NPC
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 kwietnia 2013, 14:24
pieeeeeekne szczupaki i okonie. ale wdac ze rybak ktory je zlowil nie jest prawdziwym wedkarzem, bo prawdziy wedkarz bierze tylko tyle ile mu potrzeba a reszte wypuszcza
Odpisz
10 kwietnia 2013, 15:38
@mtista: może to rybak i taki ma zawód ? :P
Odpisz
10 kwietnia 2013, 15:46
@mtista: to jest debilizm wypuszczać ryby po złowieniu... po 1: męczą się. jak wy byście sie czyli, po wdupieniu gwoździa w podniebienie, wyciągnięciu go.... już lepiej kamieniem w łeb i sie ryba nie męczy :)
Odpisz
10 kwietnia 2013, 16:07
@Karso21Respawn: Rybo-Fitnes ;_;
Odpisz
10 kwietnia 2013, 16:31
@Karso21Respawn: Gwóźdź a haczyk to co innego.:-) Rybie nic nie będzie, nie bój żaby.
Odpisz
10 kwietnia 2013, 17:18
@chupacabra001: to wiem. ale w porównaniu do wielkości człowieka i ryby, to mniej więcej haczyk jest podobny do gwoździa w stosunku do człowieka. A rybki zawsze sie da zamrozić, i na obiadek... mniam.
Odpisz
10 kwietnia 2013, 17:51
@Karso21Respawn: Dokładnie, ryba najlepszy przyjaciel człowieka. Na patelni, oczywiście.:-)
Odpisz
10 kwietnia 2013, 19:36
moze i tak ale jest cos takiego jak limit ochronny bo populacja szczupaka gwaltownie sie kurczy. kiedys lapalo sie szczupaki po 15-20 kg a teraz 8 kg to juz jest strasznie duzo. i jak rybacy beda tak lowic to nie beda mieli czego...
Odpisz
Edytowano - 11 kwietnia 2013, 13:14
@Karso21Respawn: reansumujac, twierdzisz ze kazde zlowione ryby trzeba zabic. jesli kazdy myslalby tak jak ty to wylowilibysmy wszystkie ryby swiata, lancuch pokarmowy zostalby przerwany, a nakoncu zginelibycmy my. i jeszcze napisales ,, kamieniem w leb,, otorz szczupaki sa bardzo wytrzymale i nawet jesli wbijesz noz w mozg to ryba zyje jeszcze jakies 5 min... a co dopiero kaminiem...
Odpisz
11 kwietnia 2013, 14:36
@mtista: "reansumujac, twierdzisz ze kazde zlowione ryby trzeba zabic"...tak nie twierdzę. ta dyskusja nie ma sensu. i tak jeden 2 nie zrozumie. zakończmy to.
Odpisz
12 kwietnia 2021, 10:20
@mtista: może na wesele córci?
Odpisz
6 stycznia 2020, 02:03
Już lepiej żeby chlał na rybach
Odpisz
2 sierpnia 2019, 16:24
Biedna kobieta smuci sie że ma tyle roboty
Odpisz
10 kwietnia 2013, 08:34
Ale grzyby nie biorą!xd
Odpisz
10 kwietnia 2013, 12:52
@szymon52510: Ale nie stawiają oporu
Odpisz