Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kamykPL

6 grudnia 2017, 16:24

Gra ok ale ta toksyczna społeczność..

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (12)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (12)
Avatar Gryzoniusz

15 kwietnia 2018, 21:04

@katejoz: KIEDYŚ TO BYŁO KURRŁAAA

Avatar Zwierzezla6

16 listopada 2020, 16:56

@Turbek213: ja przyznaje się że z Polski i szanuję graczy i staram się być miły dla każdego

Avatar Rafik005

8 grudnia 2017, 01:55

Life Hacks!

OH YEEAAH!!!

Avatar Broski

7 grudnia 2017, 21:50

Najlepsza gra to Sąsiedzi z Piekła Rodem.

Avatar Lika_PL

7 grudnia 2017, 12:14

Nie na temat, ale mam pytanie. W TF2 są odznaki na trybie swobodnym. Ostatnio zauważyłam też takie, w których jest wizerunek łapy niedzwiedzia (chyba). Co to są za odznaki?

Avatar Ketjow08

7 grudnia 2017, 13:59

@Lika_PL: łapa niedźwiedzia pojawia sie gdy zakupisz kampanię "jungle inferno"

Avatar Lika_PL

7 grudnia 2017, 17:47

@Ketjow08: Aha. Teraz rozumiem. Dziękuję za odpowiedź.

Avatar InsaneFOX13

7 grudnia 2017, 14:43

ej jestem szczesliwym posiadaczem s5 w lolu

Avatar BirdOfHermes

7 grudnia 2017, 11:44

Lol ssie. Podróba doty

Avatar dr_plaga

6 grudnia 2017, 15:37

z moba najlepsza\y jest hots

Avatar BencV

7 grudnia 2017, 10:39

@dr_plaga: Każdy ma swoje gusta.

Avatar kot_astronauta

7 grudnia 2017, 11:43

@dr_plaga: HoTS ma napewno lepsze community

Avatar kokosek112

7 grudnia 2017, 11:50

@kot_astronauta: tiaaa XD
LEPSZE jak grałem na koncie kolegi i włączyłem drafta to pokazałem że chce grac męcikiem a mój team go zbanował, bo "mamy już specjaliste" pisałem im że nie umiem niczym innym grać ale oni mieli to w dupie, a jak miałem jakieś staty 0/2/4 to zaczeli flame'ić że HAHAHAGHAGA noob idź się zabić, napisałem im że ten flame sensu nie ma bo sami zbanowali mi męcika, wymsknęło mi się że gram ogólnie w lola tylko u kolegi w HOTS'a chciałem zagrać to się dopiero zaczęło XD zaczęli krzyczeć, że jestem śmieciem, bo gram w lola i że lol ma gówno comunity. Więc no, dodam tylko że HOTS jest tak cholernie ułatwiony, że granie w niego jest dka mnie poprostu nudne.

Avatar Pitrekkk

Edytowano - 7 grudnia 2017, 11:29

Ay caramba.

Avatar SzyMONECKI009

6 grudnia 2017, 12:48

Dałem 5 tylko dla ff nie bijcie ok pls

Avatar ZnawcaLiteraturyPolskiej

6 grudnia 2017, 15:29

@SzyMONECKI009: fap folder?

Avatar
Konto usunięte

6 grudnia 2017, 16:51

Avatar gotigwolf

7 grudnia 2017, 10:27

surrender

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Młodzi gniewni

Nie idź!

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Lekko nie będzie

Pilne

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka