Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar FinlandMasterRace

8 grudnia 2017, 16:08

Jak wchodzu do kościoła to zawsze się taki przymulony robię

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (35)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (35)
Avatar Czenir

1 maja 2021, 01:15

@SkrzydlataHusaria: Skoro odkopano to melduję się. Zasadniczo nie mam co napisać, nadrobiłem naszą konwersację i dalej podtrzymuję moje poprzednie słowa. Cudów nie było.

Avatar przemek1ni

1 maja 2021, 01:21

@Czenir: Hmm, pamiętam Skrzydlatego. Katolik, lekko fanatyczny. Założył grupkę na Jeja, z której zostałem szybko wyrzucony za próbę dyskusji prochrześcijańskiej i antykatolickiej.
W sumie, to moje poglądy wiarowo-religijne się zmieniły minimalnie od tamtego czasu.
A ta dyskusja jest memem sama w sobie xD

Avatar kubolek1

9 grudnia 2017, 10:25

hahaha nieśmieszne

Avatar Piket

9 grudnia 2017, 07:31

Kazali dawać na tacę...

Avatar DaKnight

9 grudnia 2017, 07:18

Kiedy masz anty-kościelnych rodziców i nigdy nie musiałeś chodzić do kościoła.

Avatar pioter320

9 grudnia 2017, 00:36

mòj tata zawsze tak mòwi

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 8 grudnia 2017, 14:54

Jak ja się staram ich słuchać, ale od jakiegoś każdej niedzieli ławki mają tak przyjemne poduszki a ja się czuję taki senny. Trochu mi wstyd za siebie.

Avatar SkrzydlataHusaria

8 grudnia 2017, 23:35

to zacznij się może modlić jak wejdziesz do Kościoła, o to, aby Pan da£ Ci trzeźwy umysł, a potem wsłuchuj się w Ewangelię, kazanie itd. jak się zainteresujesz to jakoś to będzie :)

Avatar Mikatrix

7 grudnia 2017, 21:40

A tak na serio:
To pamięta ktoś jakiekolwiek kazanie, na jakim był?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (48)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (48)
Avatar SkrzydlataHusaria

8 grudnia 2017, 20:51

@kamykPL: jestem, a co to ma di rzeczy?

Avatar kamykPL

8 grudnia 2017, 22:09

@SkrzydlataHusaria: właściwie to nic

Avatar Natalialove61

Edytowano - 8 grudnia 2017, 17:12

Raz słuchałam kazania... "człowiek zastrzelił kobietę bo naoglądał się złego Harrego Pottera" xd

Avatar kamykPL

8 grudnia 2017, 21:44

@Natalialove61: Kisne.

Avatar
Konto usunięte

7 grudnia 2017, 22:38

Ja tam na każdym ku*wa kazaniu myślę jak wyglądałby świat bez jakiejkolwiek religii.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Broski

8 grudnia 2017, 21:06

Byłby znacznie piękniejszy. Szybszy rozwój nauki bo religia jest hamulcem rozwoju, brak radykalistów religijnych, brak wielu wojen, które były wywołane przez religie. Ludzie byliby dużo mądrzejsi i byłoby mniej cierpienia na świecie.

Avatar MoNka455

8 grudnia 2017, 21:08

@Broski: Tak, było by mniej cierpienia... Możesz uzasadnić dlaczego?

Avatar hesa656

8 grudnia 2017, 16:10

Za każdym je**nym razem

Avatar SpicePanther

8 grudnia 2017, 14:54

Mnie to rodzice pytali zawsze, jakie były ogłoszenia. A że one były też wywieszane na tablicy informacyjnej przed kościołem, toteż nigdy się nie wydało, że zamiast grzecznie siedzieć w ławce i się modlić, to szlajałam się po mieście x3

Avatar Pikachu_fan_Subaru

8 grudnia 2017, 07:59

Za każdym...

Avatar CoolSceleton95

Edytowano - 8 grudnia 2017, 09:52

@Pikachu_fan_Subaru: Odmówionyn kazaniem

Avatar Deprecha

8 grudnia 2017, 06:23

Pokażcie mi janusza, który potrafi odpowiedzieć na takie pytanie. Czekam.

Avatar EmielRegis

7 grudnia 2017, 22:14

kazanie było o tym, dlaczego nie powinno się jeść kebsa z ostrym sosem

Avatar jangluc

7 grudnia 2017, 21:37

Błogosławieni w duchu ci którzy uwierzyli a nie zobaczyli taką miałem wymówke.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ostry ten sędzia

To by wystarczyło

Najwspanialszy spośród przedmiotów

To się nie może nie udać

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka