Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Deal życia
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Angielskie śmieszki
Jakby trochę nie fair
Niegrzeczny Oskarek
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 lipca 2014, 20:39
Gadanie do Hamburgera ;-;
Odpisz
12 kwietnia 2013, 16:56
Pomyślcie co będzie jak się okaże, że rośliny też reagują na bodźce takie jak ból.
Odpisz
26 grudnia 2013, 19:14
@rzopa: Pewnie że reagują na bodźce. Poparz liść płomieniem a zwinie się.
Odpisz
22 maja 2013, 09:25
Ja zgadzam się z wiki123412345 w 90%. Ja nie lubię jesc mięsa ale no musze ... A i tak nic nie zmieni że np. 90 tys. ludzi zostanie wegetarianinem, inni ludzie i tak je mordują i jedzą 90 tys. ludzi nic nie zmieni. Rocznie ginie milion zwierząt, smutne bardzo :(
Odpisz
11 kwietnia 2013, 17:10
ja jem mięso, bo go potrzebuję, a nie stać mnie na uzupełnianie diety jakimiś zastępczymi produktami, ale mam swoje zasady, przykładowo: nigdy nie zjem serca
Odpisz
11 kwietnia 2013, 18:34
@wiki123412345: A co za róznica, że nie jesz serca? Skoro jesz mięso, to jesz mięso. Nic nie zmienia fakt, że to udko, a nie serce :P
Odpisz
12 kwietnia 2013, 14:13
@Rokoko: dla mnie jest różnica, co nie mogę znieść widoku tego,że to kiedyś biło, a mięso jem z przymusu
Odpisz
15 kwietnia 2013, 20:23
@wiki123412345: A udko kiedyś biegąło ;)
Odpisz
15 kwietnia 2013, 20:45
@Rokoko: i tak rzadko jem mięso, nie dla przyjemności, tylko żeby przeżyć i nie mieś niedoborów, rozumiesz?
Odpisz
11 kwietnia 2013, 07:37
Ten cały wegetarianizm jest bez sensu. Jesz mięso: umierają zwierzęta, a gdy jesz warzywa to zwierzęta nie mają co jeść i znów umierają. Może to trochę bez składu, ale chyba zrozumiecie. :)
Odpisz
12 kwietnia 2013, 21:47
@Izbela: Meh, to tak nie działa. Chodzi o to, że rośliny łatwiej wyhodować niż krowę, czas hodowli też jest krótszy. Poza tym, roślin jest więcej i wgl.
Do wszystkich: Jestem wegetarianinem. Po wielu latach jedzenia mięsa stwierdziłem, że nie chce przykładać ręki do cierpienia żywych istot. Poza tym, świadomość że firmy hodujące i sprzedające mięso na mnie tracą sprawia mi swego rodzaju przyjemność. Przyjmuję dissy na klatę.
Odpisz
11 kwietnia 2013, 13:46
no dobra wegetarianizm jeszcze nawet rozumiem ale weganizm?! czy krowa cierpi jak się ją doi albo z jej mleka robi ser? chyba nie
Odpisz
11 kwietnia 2013, 15:03
@dravecki: Niby nie, ale kurom w fabrykach często obcinają dzioby, są mocno ściśnięte w tych klatkach i bardzo często chorują (np. salmonelloza). Co nie zmienia faktu, że i tak jem mięso, wyroby mleczne i jajka ;_;
Odpisz
11 kwietnia 2013, 18:49
@Szalona_: Zgadzam się, zwykle strasznie traktują takie zwierzęta, niektórzy ludzie wręcz torturują dla zabawy zanim zabiją, jednakże to mnie nie powstrzymuje przed jedzeniem mięska <3
Odpisz
11 kwietnia 2013, 18:51
@Tardis: Nie wyobrażam sobie siebie jako weganki. Ktoś wie co jedzą weganie oprócz owoców i warzyw?
Odpisz
11 kwietnia 2013, 18:57
@Szalona_: Bo ja wiem... wiem, że są nawet tacy (nie weganie, ale coś innego) co jedzą tylko warzywa, które ,,same umrą" czyli np. jabłko, które spadnie z drzewa. Nie wiem czy prawda, ale... D: Uaa...
Odpisz
11 kwietnia 2013, 19:14
@Tardis: Warzywa np. jabłko? :D Jestem ciekawa czy ktokolwiek to praktykuje
Odpisz
12 kwietnia 2013, 17:39
@Szalona_: <Facepalm> Ojej. Tak to jest jak się odrabia lekcje i surfuje w necie xD Ale dzięki, że zwróciłaś uwagę. Miało być warzywa i owoce xD
Odpisz
12 kwietnia 2013, 17:43
@Tardis: Rozumiem. Są podobno ludzie co jedzą tylko odpady. Taki człowiek-recykling ._.
Odpisz
12 kwietnia 2013, 17:59
@Szalona_: O matko tym określeniem przyprawiłaś mnie o uśmiech :D Muszę zapamiętać to wyrażenie xD
Odpisz
12 kwietnia 2013, 12:41
Ja tam wolę być wszystkożercą i nie musieć słuchać płaczu obu stron...
Odpisz
11 kwietnia 2013, 20:27
A czy zwierzęta takie jak krowa mają ciekawą egzystencję? Gdyby wszyscy byli wegetarianami zwierzęta hodowlane i tak by zdychały se starości.
Odpisz
11 kwietnia 2013, 19:16
Ci wegetarianie są śmieszni.:-)
Odpisz
11 kwietnia 2013, 15:56
znowu widać jej majty ;_;
Odpisz
11 kwietnia 2013, 15:34
hahaha! hamburger z mięsa! hahaha! ale śmieszne...
Odpisz
11 kwietnia 2013, 08:46
dlaczego ta postać na każdym komiksie się w dziwny sposób wygina ?
Odpisz
6 kwietnia 2013, 21:03
W hamburgerach nie ma mięsa.
Odpisz
7 kwietnia 2013, 09:56
Jest bezmięsne mięso w proszku
Odpisz
7 kwietnia 2013, 13:29
@CzarneSombrero: niekoniecznie. Są to nieprzeznaczone do spożycia części zwierząt, które wiele dni moczy się w specjalnych substratach, by przybrały formę mięsa, a następnie formuje się je na chickeny/wołowinę i dodaje chemię oraz przyprawy.
Odpisz
7 kwietnia 2013, 13:57
Wiem. Powiedziałam to w bardziej przyjemny sposób.
Odpisz
7 kwietnia 2013, 14:00
Mmmmm ślinka cieknie.
Odpisz
7 kwietnia 2013, 00:11
lubie te obrazki za to ze sa tu takie kształtne (. )( .) wypowiedzi
Odpisz