Najlepsza miejscówka na zimę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nie idź!
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Żartownisie
Dwa oblicza
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 grudnia 2017, 12:32
Ta, zawsze lubiłem poparzenia od grzejnika
Odpisz
Edytowano - 10 grudnia 2017, 10:55
U mnie by się to nie sprawdziło. Mam tam tony kurzu
Odpisz
8 grudnia 2017, 15:49
Ja tam wole zimno niż gorąc
Odpisz
8 grudnia 2017, 18:55
@Szortek: Chłód jest nawet biologicznie lepszy dla człowieka, bo łatwiej organizmowi się ogrzać niż skutecznie chłodzić
Odpisz
8 grudnia 2017, 16:16
za gruby jestem
Odpisz
8 grudnia 2017, 15:42
Za gorąco
Odpisz