Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Płać pan
Najbardziej realistyczny spośród modów
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zdeklasowani znowu
Frustrujące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 stycznia 2018, 22:53
Co to świadczy o przeciwniku że gość pokonał go nogą? xD
Odpisz
15 marca 2018, 21:44
@Abalella: coś znaczy jak został wywalony
Odpisz
8 grudnia 2017, 20:48
"/all ez"
Odpisz
9 grudnia 2017, 20:24
@Szortek: Dżi dżi izi n00bs carried
Odpisz
10 grudnia 2017, 01:45
@Szortek: GG ez wp izi better player ku*wy
Odpisz
10 grudnia 2017, 05:38
@Szortek: to jest atarcraft ... tam tak pisanie to ośmieszanie samego siebie
Odpisz
Edytowano - 10 grudnia 2017, 14:37
@DziwnyPan: Gg cry more noob kid ez af
Odpisz
8 grudnia 2017, 21:00
Gdy jejowicze chwalą się zdjęciami swoich stóp i Ty też chcesz
Odpisz
8 grudnia 2017, 21:39
@jacek1s: Poka
Odpisz
8 grudnia 2017, 21:41
@ZeeKo: 👣
Odpisz
9 grudnia 2017, 10:06
@jacek1s: Za co te poparcia? Nie rozumiem jejowiczów.
Odpisz
9 grudnia 2017, 10:33
@jacek1s: bo to ten sławny fejm jacek aka kanapka aka szczyt jeja
Odpisz
9 grudnia 2017, 12:05
@Agario: A, ok. To wiele wyjaśnia.
Odpisz
9 grudnia 2017, 14:32
@jacek1s: nigdy nie rób tego na serio bo kiedyś zrobiłam to na discordzie i nadal mają do zdjęcie
nie polecam
Odpisz
9 grudnia 2017, 15:07
Pokaż
Odpisz
9 grudnia 2017, 15:20
@jacek1s: podziękuję
Odpisz
10 grudnia 2017, 08:01
@jacek1s: Błędów się nie popełnia drugi raz
Odpisz
10 grudnia 2017, 08:28
Zaproś nas na tego discorda
Odpisz
10 grudnia 2017, 10:32
te serwery albo już nie istnieją albo je opuściłam.
Odpisz
10 grudnia 2017, 10:56
To wyślij zdjęcie stópek, albo podaj osobę które je ma.
Odpisz
10 grudnia 2017, 12:15
nieeee
Odpisz
10 grudnia 2017, 13:13
why?
Odpisz
10 grudnia 2017, 13:23
do tej pory na myszce rozsyłają moje zdjęcia, nie chcę powtórki
Odpisz
10 grudnia 2017, 13:25
Oj tam nie przesadzaj.
Odpisz
Edytowano - 10 grudnia 2017, 13:28
Aj tam Wojtek nie marudź
Odpisz
10 grudnia 2017, 13:33
@Agario: chyba do nie tego komentarza dałeś odpisz-
Odpisz
10 grudnia 2017, 13:54
/watch?v=hW6IMYJ9QUI
Odpisz
Edytowano - 8 grudnia 2017, 20:40
Koreańczyk. I wszystko jasne. Koreańczycy i Japończycy mogli by dostawać w grach sieciowych od razu po spawnie debufa -99% wszystkiego co pozytywne, a znając życie i tak zajmowali by pierwsze miejsca w tabelach.
Odpisz
8 grudnia 2017, 21:52
@Mikatrix: powinni mieć osobny ranking
Odpisz
9 grudnia 2017, 20:07
@Mikatrix: Ale dzięki temu mieliby 5% szans na zajęcie 2 miejsca
Odpisz
9 grudnia 2017, 21:41
0.05%
Odpisz
10 grudnia 2017, 08:51
@ImBard: oni maja osobny system rang np. np u nas diament u nich to będzie złoto
Odpisz
10 grudnia 2017, 11:06
@ImBard: myślisz że skąd koreańczycy mają blokadę regionalną? zazwyczaj nie mogą grać w europejskich i amerykańskich turniejach nie będąc tam fizycznie a na grze mają własny serwer
Odpisz
8 grudnia 2017, 20:27
Ja bym mu dał medal
Odpisz
8 grudnia 2017, 20:51
@lorax12: Ale zdyskwalifikowali go bo to trochę śmianie się z przeciwnika (że jest tak łatwy że nogą go pokonałeś)
Odpisz
8 grudnia 2017, 23:28
@Shadow_blade: Po co brał udział w turnieju jeżeli jest tak słaby że koleś go pokonał nogami ¯\(ツ)/¯.
Odpisz
9 grudnia 2017, 07:26
@Shadow_blade: To jego wina, że jest słaby
Koreańczyk dobrze zrobił
Odpisz
8 grudnia 2017, 20:58
Typowy dzień w Koreii...
Odpisz
8 grudnia 2017, 20:46
kiedy granie rękami jest zbyt oczywiste
Odpisz
8 grudnia 2017, 20:26
Nie wiem o co im chodzi.
On po prostu dał mu fory.
Odpisz