Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MajnkraftAlusiek

11 kwietnia 2019, 11:50

G

Avatar zielonasilownia

9 grudnia 2017, 15:28

czy farba do ciezarowek i skandynawia/italia w ets2 jest zla?

Avatar Snorciakkk

9 grudnia 2017, 19:20

@zielonasilownia: Chodzi ci o dlc? ETS 2 jest od scs software nie ea. A dodatki nie są drogie, są rozbudowane i warte swojej ceny, a co najważniejsze nie są potrzebne do rozgrywki

Avatar zielonasilownia

10 grudnia 2017, 09:29

@Snorciakkk: no wiem ale czy mozna uwazac ze to gowno bo do platnej gry trzeba kupowac

Avatar Snorciakkk

10 grudnia 2017, 12:30

@zielonasilownia: Da się dobrze bawić bez dodatków. Te dlc są płatne, gdyż gdyby to był update to nie mieli by kasy na dalsze wspieranie gry

Avatar SpecialPony

9 grudnia 2017, 18:45

admin serio?

Avatar
Konto usunięte

10 grudnia 2017, 00:35

@SpecialPony: A co to za różnica?

Avatar SpecialPony

10 grudnia 2017, 01:36

no właśnie o to chodzi - żadna, ale admin zamienił ten co tu wstawiłem na ten, który jest teraz

Avatar Szortek

9 grudnia 2017, 14:53

i ej sports
cyny gejms

Avatar kamykPL

9 grudnia 2017, 18:45

@Szortek: EA SPORTS To the pay!

Avatar Natka_tatka123

9 grudnia 2017, 16:36

Wcześniej to było czerwone

Avatar VladPutin

9 grudnia 2017, 11:42

Naprawde te mikrotranzakcje są tak okropne?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (19)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (19)
Avatar RpLay

9 grudnia 2017, 13:45

@Darmozjad1: Na steamie podczas czanego piątku kosztował 60 albo 80 nie pamiętam (GOTY)

Avatar Edward_Kenway

10 grudnia 2017, 09:40

@RpLay: Train Simularor 2017 na Steam kosztuje z dlc 25 tyś. złotych i jest to najdroższa gra na Steam.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobrze czasem się oderwać

Najbardziej realistyczny spośród modów

Mało znany szczegół

Niegrzeczny Oskarek

A, okej

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka