Ta grafika! Te modele postaci!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Fajnie że odpowiedzieli
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Północne Węgry
Nie idź!
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 września 2019, 16:48
dabliu dabliu i i
Odpisz
9 grudnia 2017, 14:48
(lowest settings)
Odpisz
Edytowano - 18 kwietnia 2019, 01:55
@Szortek: the lowest of lows
Odpisz
18 października 2018, 19:19
widziałem
Odpisz
Edytowano - 9 grudnia 2017, 14:14
Ej, ale w sumie fajna mogłaby być gra lego o II wojnie. Zawsze to odmiana od tych wszystkich star wars i innych batmanów
Odpisz
10 grudnia 2017, 14:59
@zyl15: problem w tym, że lego z zasady nie robi zestawów o tematyce historycznej a robienie gry lego bez robienia takich samych zestawów klocków mija się z celem
Odpisz
9 grudnia 2017, 13:35
Ta realistyczna grafika te modele to niebo ta amfibia Piękne!
Odpisz
10 grudnia 2017, 12:52
@VladPutin: no nie?
Odpisz
10 grudnia 2017, 12:49
normalnie wyczuwam jego gniew na własnej skórze
Odpisz
9 grudnia 2017, 13:59
Piękne. Można bardzo dokładnie odczytać z mimiki twarzy, co ci żołnierze musieli czuć w tamtym momencie.
Odpisz
Edytowano - 9 grudnia 2017, 13:56
I to jest 8k full ULTRAMEGAHD
Odpisz