Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar XDudek

Edytowano - 22 grudnia 2021, 22:38

ej Opie
SWBF2 hejtowało się 2 lata temu jak był naprawde zły
Teraz mikropłatności wcale nie są konieczne, mogę powiedziec że wręcz niepotrzebne. Więc może zamiast wstawiać memów z przed 2 lat, zobaczyłbyś jak ta gra aktualnie wygląda?

Avatar Ameron

27 grudnia 2025, 14:28

@XDudek: Ale GIF był wrzucony w 2017.

Avatar OstatniSith2005

30 kwietnia 2019, 22:59

Dobre!

Avatar Godylos5

27 grudnia 2020, 15:19

@OstatniSith2005: pomarańczowe

Avatar kierowca11

10 grudnia 2017, 18:12

Ale skąd "Św. Mikołaj" wziął pudełko?

Avatar
Konto usunięte

10 grudnia 2017, 20:46

@kierowca11: Są ludzie sprzedający pudełka bez gier, np na allegro

Avatar kierowca11

10 grudnia 2017, 22:52

A to spoko

Avatar remigiuszkam8

10 grudnia 2017, 17:53

mały rebus:
🖕 yeah -y -h

Avatar BonnieThePirate

10 grudnia 2017, 19:01

@remigiuszkam8: fuckea? Nie istnieje takie słowo

Avatar Hawaiiball

10 grudnia 2017, 17:19

Dzisiaj widziałem na yt reklamę media expert z tą grą i jakimś podrzędnym yt-berem, gdzie pieprzył dlaczego warto to kupić pod choinkę, etc. *cringe intensifies*

Avatar
Psyduck

10 grudnia 2017, 17:39

@Hawaiiball: ja już bym wolał żeby jutuberzy na reklamach nie zarabiali niż żeby to gówno mi jeszcze raz wyskoczyło

Avatar
Konto usunięte

10 grudnia 2017, 10:56

na kanale media expert jest konkurs na battlefronta 2, żeby wygrać trzeba podać dlaczego warto ją kupić xD

Avatar FanNinjaKiwi222

10 grudnia 2017, 11:27

dzięki niej można wydać więcej pieniedzy niż kiedykolwiek.

Avatar Fafikens12

10 grudnia 2017, 14:12

nie ma powodu by ją kupić, ale szczwane lisy

Avatar Adi34

10 grudnia 2017, 12:10

Nie rozumem dlaczego jest taki hejt na tą gre

\_____________________/

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (79)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (79)
Avatar
Captain_0bvious

18 grudnia 2017, 18:00

@Mr_Quicky: W sumie nie wiem czemu spodziewałem się powas czegokolwiek bardziej dojrzałego niż sranie obelgami i spamem (tak się boję)

Ile masz lat? 9?

Avatar XDudek

22 grudnia 2021, 22:39

@pawelek9889: teraz nie ma mikropłatności, a przynajmniej nie są konieczne

Avatar VladPutin

10 grudnia 2017, 10:32

Idealny Prezent nie isntnie...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nieuczciwa ocena

Przerwa na herbatkę

Lekko nie będzie

Fajnie że odpowiedzieli

Cóż za brak szacunku

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka