Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Cóż za brak szacunku
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To by wystarczyło
Lekko nie będzie
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 grudnia 2017, 23:45
Smutne...
Odpisz
12 grudnia 2017, 23:10
Ja kiedy patrzę jak mój brat rozwala wioske
Odpisz
12 grudnia 2017, 20:49
Smutne to zdjęcie...
Odpisz
11 grudnia 2017, 19:22
To ja na majmie :DDD
Odpisz
12 grudnia 2017, 20:01
@TamuraReiko: Majma :DDD Przestań, proszę.
Odpisz
12 grudnia 2017, 20:30
@TamuraReiko: ... /eh/
Odpisz
12 grudnia 2017, 21:00
To prawie jak te 12-letnie ku*ewki dodające zdjęcia z puszką piwa po ojcu do której dolały wody i "pije by zapomnieć XD :D XD XD XD XDDDDDDDDDDDDD :D:D:DDDDDDDDDDDDD :********"
Odpisz
12 grudnia 2017, 21:02
@Lacoste: Coraz trudniej uwierzyć, że osoby słabe w jeja społeczność nie są trollami, kiedy większość używa jednego schematu. Tutaj mamy ":DD".
Odpisz
12 grudnia 2017, 21:07
3=D
Odpisz
12 grudnia 2017, 20:04
Ja chce na Hawaje
Odpisz