Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Fergus
Fajnie że odpowiedzieli
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Płać pan
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 kwietnia 2021, 23:48
Odpisz
5 lipca 2018, 09:28
Byłoby by jeszcze śmieszniej,gdyby wywaliła łóżko (ci którzy grali wiedzą,o co chodzi).
Odpisz
13 grudnia 2017, 07:29
zawsze wolałem Triss
Odpisz
13 grudnia 2017, 14:36
@Frutti56: Yennefer była ładniejsza, ale za to Triss miała lżejszy charakter.
Odpisz
13 grudnia 2017, 16:14
@Frutti56: Wolę Ciri
Odpisz
13 grudnia 2017, 16:21
@Bright32: #TeamCiri
Odpisz
13 grudnia 2017, 16:33
Ale... Ona dla Geralta jest jak córka ;_;
Odpisz
14 grudnia 2017, 22:16
@maxymalnie_maxymalny: Ale dla mnie nie
Odpisz
14 grudnia 2017, 07:48
Dobrze, że nie widziała kolekcji kart z 1-dynki ;_;
Odpisz
13 grudnia 2017, 19:47
Powinien być tam jednorozec
Odpisz
13 grudnia 2017, 14:14
#TeamCiri. Nie, nie w TYM sensie.
Odpisz
13 grudnia 2017, 15:47
@geralt735: tak, w tym
Odpisz
13 grudnia 2017, 16:03
@geralt735: Ciemna strona twórczości fanowskiej ma inne zdanie
Odpisz
13 grudnia 2017, 16:43
@mikigra8888: jak dla mnie może być i w tym ... w końcu jest adoptowana
Odpisz
13 grudnia 2017, 18:39
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Pornhub też.
Odpisz
13 grudnia 2017, 19:44
@Kapibara_Pana_Jacka: dokładnie
Odpisz
13 grudnia 2017, 15:42
W plikach gry Wiedźmina pierwszego znalazłem ciekawy kalendarz( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
13 grudnia 2017, 15:50
@Ajgorak: Jaki?
Odpisz
13 grudnia 2017, 16:34
@SztykMolodiets: ciekawy
Odpisz
12 grudnia 2017, 23:20
Ta seria to chyba jeden z lepszych memów z tego roku
Odpisz
12 grudnia 2017, 23:25
@CrazyMe: yup
Odpisz
13 grudnia 2017, 15:35
@CrazyMe: Czeeeść
Odpisz
13 grudnia 2017, 15:44
@Niszczyiel: suham
Odpisz
13 grudnia 2017, 15:34
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
13 grudnia 2017, 07:53
Chyba najlepszy dotychczas mem tego rodzaju
Odpisz
13 grudnia 2017, 15:24
@DavePL1234: najwięcej pracy
Odpisz
13 grudnia 2017, 14:47
Można obrazek z 3 kadru w lepszej rozdzielczości?
Odpisz
13 grudnia 2017, 00:09
Odpisz
13 grudnia 2017, 07:05
Dajesz.
Odpisz
13 grudnia 2017, 23:52
@kamykPL: O ja pitole ile łapek w dół :O Dlaczego ? To miało być do tej sytuacji...
Odpisz
25 grudnia 2017, 03:05
Pole Pole Łyse Pole Ku*wa ile mam w dół
Odpisz
12 grudnia 2017, 23:33
@TeamTriss
Odpisz
12 grudnia 2017, 23:35
@starmagedon: #TeamPłotka
Odpisz
12 grudnia 2017, 23:42
@EmielRegis: Jeśli wolisz r*chać konie...
Tak jakby co, walenie konia polega na czym innym :V
Odpisz
12 grudnia 2017, 23:43
@Kejdzej: Płotka to nie jest zwykły koń, a poza tym skąd wiesz, że nie darzę jej jedynie miłością platoniczną?
Odpisz
12 grudnia 2017, 23:47
@EmielRegis: Oczywiście, że nie jest to zwykły koń, zwykły koń nie może się teleportować po gwizdnięciu z drugiego końca mapy. I nie wiem, jaką miłością ją darzysz, za dobrze się ukrywacie :V
Odpisz
12 grudnia 2017, 23:27
Chędożył wilk razy kilka wychędożyli i wilka
Odpisz
12 grudnia 2017, 23:13
Ten mem jest z obrazka na obrazek coraz lepszy.
Odpisz