Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To musiało być męczące
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Trzeba brać osobną torbę
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 grudnia 2017, 12:41
Jak się cieplej zrobi to chce sobie taką kupić. Jakieś porady żeby mi nie uschła po dwóch dniach?
Odpisz
Edytowano - 13 grudnia 2017, 12:55
@komixx102: Weź doniczkę z małymi dziurkami na dnie, włóż do niej kwiota i postaw ją w wklęsłym talerzyku po czym wlewaj do niego trochę wody co około tydzień(chyba)
Odpisz
13 grudnia 2017, 14:34
@komixx102: Te zamknięte i uschnięte paszcze lepiej ucinaj, bo to strasznie osłabia kwiata.
Odpisz
13 grudnia 2017, 17:24
@geralt735: wstaw doniczkę z nią (musi być dziurawa) do innej doniczki. Pilnuj, żeby w tej zewnętrznej zawsze było pełno wody. Mam taką i jescze jakoś żyje ale raz chyba na rok trzeba ją przesadzić. Dokładnie nie wiem o co z tym chodzi, ale poczytaj sobie na forach
Odpisz
13 grudnia 2017, 17:41
@komixx102: istnieją strony internetowe poświęcone hodowli roślinek. Myślę że znajdziesz tam bardziej profesjonalnie porady niż od losowych osób na jeja
Odpisz
13 grudnia 2017, 19:28
@Frutti56: też tak sądzę
Odpisz
13 grudnia 2017, 19:28
@pibo007: jestem raczej słabym ogrodnikiem
Odpisz
14 grudnia 2017, 14:06
@pibo007: Podlewaj najlepiej wodą destylowaną (możesz kupić nawet na stacji benzynowej bo często jest), lepiej nie wkładać palców czy przedmiotów w jej "paszcze" bo gdzieniegdzie wyczytałem że zużywa wtedy dużo energi, musi dostawać dużo wody i największy problem będzie na zimę żeby zapewnić jej warunki do "zimowania"
Odpisz
14 grudnia 2017, 14:33
@komixx102: I najlepiej żeby stała w miejscu dobrze nasłonecznionym
Odpisz
14 grudnia 2017, 15:54
@Malpkakaka: Ja słyszałem że po prostu każda paszcza ma ograniczoną liczbę użyć ale ja to ja
Odpisz
14 grudnia 2017, 19:12
@pibo007: Z tym ograniczeniem to prawda
Odpisz
15 grudnia 2017, 08:29
@komixx102: Podlewając przegotowaną wodą bo ich naturalne środowisko to bagna a tam nie ma azotu 😁
Odpisz
15 grudnia 2017, 08:31
@komixx102: też prawda ale nikomu się nie chce. No przynajmniej mi
Odpisz
14 grudnia 2017, 22:42
te rośliny to by najchętniej ich zerzarły
Odpisz
14 grudnia 2017, 14:08
Jak się nazywa mięso z muchy? Muszyna?
Odpisz
14 grudnia 2017, 14:31
@AdmSie: Zgaduje że mięso z muchy
Odpisz
14 grudnia 2017, 14:54
@Master1234PL: mucha nr ma mięsa
Odpisz
14 grudnia 2017, 15:17
@fullfun: skoro nie ma mięśni to jak się porusza?
Odpisz
14 grudnia 2017, 14:48
,,Nie istnieje coś takiego jak weganizm czy roślinożerność. Pokarm zjadany przez nas ma na sobie bakterie, które też są organizmami..." - KK, 2017
Odpisz
14 grudnia 2017, 14:57
@KapitanKokosel: Właściwie to rośliny też są organizmami
Odpisz
14 grudnia 2017, 15:02
@NightFox: Tak
Odpisz
14 grudnia 2017, 14:32
CH*** MI MEMA UKRYADLY I WSTAWILI DRUGI RAZ ELO BYLO KU*WAA
Odpisz
13 grudnia 2017, 17:15
Przeciwnicy wegan są bardziej denerwujący od samych wegan
Odpisz
13 grudnia 2017, 17:18
@Pogromca_hultai: dokładnie, ten cały hype na hejtowanie wegan, no ale co im to daje?
Odpisz
14 grudnia 2017, 00:39
@kitsune_senpai: Ja nie hejtuje,ja jestem załamany weganami.
Odpisz
Edytowano - 14 grudnia 2017, 14:21
@Pogromca_hultai: znaczy, na początku było to zabawne f***
teraz już bardziej nudzi i irytuje
coś jak nosacze
Odpisz
14 grudnia 2017, 18:12
@kitsune_senpai: strzałki od hejterów hejterów wegan
Odpisz
13 grudnia 2017, 15:44
No idioci no
Odpisz
13 grudnia 2017, 12:40
Kiedy rośliny są mądrzejsze od wegan
Odpisz