Tak to wygląda w Kanadzie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Brawo za czujność!
Rel
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 grudnia 2017, 21:42
chcecie się zwyzywac?
Odpisz
14 grudnia 2017, 21:45
dziękuję że zapytałeś
marcinie
Odpisz
14 grudnia 2017, 22:22
@kasjan132pl: czy mogę Cię zwyzywać?
Odpisz
15 grudnia 2017, 08:21
@ZSRRBall:
oczywiście ze możesz
Odpisz
15 grudnia 2017, 08:51
Dziękuję, Parówo. Przepraszam za to wyzwisko
Odpisz
15 grudnia 2017, 08:52
@ZSRRBall:
nie ma sprawy
a czy ja mogę cię nazwać debilem?
Odpisz
15 grudnia 2017, 08:53
Oczywiście, dziękuję że pytasz
Odpisz
17 grudnia 2017, 20:31
@ZSRRBall: A czy mogę nazwać cię ch*jem?
Odpisz
17 grudnia 2017, 21:59
Dobrze, dziękuję , że najpierw spytałeś
Odpisz
23 grudnia 2017, 11:08
@ZSRRBall: a czy ja moge cie nazwać je**nym komuchem?
Odpisz
23 grudnia 2017, 11:35
@Lolum: tak
Odpisz
23 grudnia 2017, 13:00
@ZSRRBall:
a ja też?
Odpisz
23 grudnia 2017, 13:05
tak
Odpisz
23 grudnia 2017, 13:12
@ZSRRBall:
dziękuję je**ny komuchu
Odpisz
23 grudnia 2017, 15:48
prosze
ogórasie
Odpisz
23 grudnia 2017, 16:03
@ZSRRBall:
dziękuję pedale
Odpisz
Edytowano - 23 grudnia 2017, 17:26
nie ma sprawy Dz*wko
Odpisz
16 lutego 2018, 04:07
@ZSRRBall: wzięło mnie na odkop
mogę cię nazwać siusiaczkiem?
Odpisz
16 lutego 2018, 10:37
Jasne,nie krępuj się
Odpisz
16 lutego 2018, 13:29
@ZSRRBall: dziękuję siusiaczku
Odpisz
8 maja 2018, 09:31
czy mogę cię zwyzywać od pedała ?
Odpisz
8 maja 2018, 13:28
@massesd: tak
Odpisz
15 grudnia 2017, 09:16
No i to się nazywa kultura.
Odpisz
13 grudnia 2017, 16:06
gdyby ludzie w internecie byli tak mili
Odpisz
13 grudnia 2017, 17:29
Czy chcesz się na ten temat pokłócić a potem kogoś hejtować za to, że się wtrącił ?
Odpisz
13 grudnia 2017, 22:31
Masz fajną brodę
Odpisz
14 grudnia 2017, 21:33
@Vinetue: Okay, widzę że większość nie zrozumiała tego jakże inteligentnego nawiązania do treści rozmowy "obrazka"
Odpisz
Edytowano - 14 grudnia 2017, 21:33
Czy masz ochotę na zdjęcie penisa?
Odpisz
14 grudnia 2017, 21:48
@NaiNeko27: Chętnie
Odpisz
15 grudnia 2017, 00:04
@Vinetue: Czy masz ochotę na permanentnego bana?
Odpisz
14 grudnia 2017, 22:40
daj ktoś zdjęcie siusioka
Odpisz
14 grudnia 2017, 22:57
@lucky20:
Odpisz
14 grudnia 2017, 23:47
(☞ ͡ ͡° ͜ ʖ ͡ ͡°)☞
Odpisz
14 grudnia 2017, 21:49
A czy tego juz czasami nie było tylko ze po angielsku?
Odpisz
14 grudnia 2017, 21:52
@FAMOUSY: tak w poczekalni
Odpisz
16 grudnia 2017, 14:35
@Agario: a to przepraszam mój błąd
Odpisz