Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Nie są aż takie pyszne
Nieuczciwa ocena
Można, tylko trzeba wstawać rano
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 marca 2018, 21:23
musze tego sprubować
Odpisz
15 grudnia 2017, 16:20
ja tak robie he he :D
Odpisz
14 grudnia 2017, 22:34
nwm jak u was ale ja jestem w 1 technikum i do starszych klas mówimy dzień dobry starszy kolego/koleżanko bo respekt musi być
Odpisz
14 grudnia 2017, 22:24
A w zerówce to już poje**ne ameby umysłowe. Nazywają nauczycieli dziećmi.
Odpisz
13 grudnia 2017, 18:21
A w gimnazjach to już totalna ro**********, 2-klasiści nazywają dziećmi 7-klasistów
Odpisz
13 grudnia 2017, 18:23
@Sztefan: u mnie w domu to już w ogóle patola - nazywają pięciolatków dziećmi
Odpisz
13 grudnia 2017, 18:24
@Sztefan: Wiesz, jest duża różnica między gimnazjum a podstawówką. Głównie środowiska.
Odpisz
13 grudnia 2017, 18:36
Ale nie mentalność. Jestem w 7 i czuję się 100% gimbusem, podobnie jak cała moja klasa, tzn. pety, siłownia nienawiść do nauczycieli, wagary itp.
Odpisz
13 grudnia 2017, 18:36
wiem, bo sam do tych 2-klasistów należę
Odpisz
13 grudnia 2017, 19:12
Ale widzisz, nie jesteś gimnazjalista, a gimbusem. Może to tylko u mnie, ale nie palimy, nie chodzimy na siłownie, ja tylko troszkę ćwiczę ale to raczej dla poprawy humoru. Nauczycieli lubimy, szanujemy ich i traktujemy jak ludzi. O wagarach to słyszymy najwyżej w legendach, rzadko kiedy kogoś nie ma w szkole bo nie.
Odpisz
13 grudnia 2017, 20:25
<7 klasa
<gimbus,wagary,pety
Odpisz
13 grudnia 2017, 20:43
@NyanKun: Taka smutna prawda, w klasie mam takiego, co jest jak lokomotywa, jak nie ma dymu, to nie ruszy, a jak już wspominałem, gimbusem, jestem jedynie mentalnie.
Odpisz
13 grudnia 2017, 20:45
nierozumiem jak dzieci co dopiero skonczyly podst moga palic itp zal mi tych rodzicow ktorzy daja pieniadze takiemu dzieciakowi :/
Odpisz
13 grudnia 2017, 22:15
@NyanKun: No właśnie, była nawet sprawa jak dziewczyna zniszczyła komuś peta i ktoś ją za to pobił. Także ten.
Odpisz
13 grudnia 2017, 22:16
u mnie w szkole stereotypowa gimbaza chodzi do 6 i 7 klasy .
Odpisz
Edytowano - 13 grudnia 2017, 22:17
jak ja się cieszę że moja klasa to GIMNAZJALIŚCI, a nie gimbusy. Zasadnicza różnica psychologiczna, z tego co czytam.
Odpisz
13 grudnia 2017, 22:17
@Sztefan: I to jaka!
Odpisz
13 grudnia 2017, 22:21
@rudy_lis: Nie byłeś w gimnazjum, więc nie wiesz jak wygląda typowa gimbaza.
Odpisz
13 grudnia 2017, 22:26
w moim przypadku gimnazjum było 100 razy lepsze od podstawówki, ale teraz oczywiście zmieniają je znowu w podstawówkę i koszmar wraca...
Odpisz
14 grudnia 2017, 20:56
@Sztefan: Mam w klasie tak samo jak ty, a klasowy kujon to najlepszy kumpel i prace domowa z matmy zawsze da xD
Odpisz
14 grudnia 2017, 22:06
@rosyn: u mnie tym kujonem chyba jestem ja, ale pracy domowej nie daję bo zwykle sam nie mam.
Odpisz
14 grudnia 2017, 21:59
Lepsze jest jak pierwszoklasista nazywa starsze klasy dzieciakami bo w coś przegrał
Odpisz
14 grudnia 2017, 19:34
Kiedy jesteś najstarszym rocznikiem z wszystkich klas :)
Odpisz
14 grudnia 2017, 19:47
@Majciak: o której klasie mówisz?
Odpisz
14 grudnia 2017, 20:27
pewnie 7
Odpisz
13 grudnia 2017, 18:28
My ciśniemy beke z 7klasistów że chodzą do do podbazy, więc my jesteśmy lepsi xd
Odpisz
13 grudnia 2017, 21:47
Odpisz
13 grudnia 2017, 22:09
@ToFFeXPL: Chętnie
Odpisz