Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To będzie bolało
Jakby trochę nie fair
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Mało znany szczegół
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 sierpnia 2023, 21:57
@KontoUsunięte: generał kenobi
Odpisz
20 września 2018, 19:38
Ten sam koleś podstawił pod Grievousa Moskau grupy Dschinkis Khan czy jakoś tak
Odpisz
15 grudnia 2017, 15:07
Generał greevius ( jeśli zle napisałem sory ) zawsze był jedną z moich ulubionych postaci ze star wars.
Ma ktoś jakieś odnosniki do jego histori?
zawsze mnie ciekawił ale nie mogłem znaleść..
Odpisz
18 stycznia 2018, 21:09
@Kojot23: Kanał "The Lore Master" ma parę filmików o nim
Odpisz
19 stycznia 2018, 12:33
@Max_the_Paladin: Dzieki napewno zobacze
Odpisz
22 grudnia 2017, 08:31
Ostatnio oglądałem to na yt
Odpisz
14 grudnia 2017, 19:06
Wiem że nie na temat i nikogo to nie obchodzi ale Jest AC4 na Uplay za Free
Odpisz
14 grudnia 2017, 19:22
@Wielokropek: Mnie obchodzi,bo gram w AC.Dzięki
Odpisz
14 grudnia 2017, 20:12
@Wielokropek: Szybki jesteś.
Odpisz
15 grudnia 2017, 13:16
@Wielokropek: Ja właśnie pobieram
Odpisz
15 grudnia 2017, 13:20
@BonnieThePirate:
Mi się trochę tnie na Singlu
Mimo że kompa mam dobrego
Odpisz
15 grudnia 2017, 13:25
@Wielokropek: A ja nie ogarnąłem po co mi dwa skróty więc wyrzuciłem jeden a się okazało że drugi jest na multi ;-; kto robi osobno skróty na multi i singla xd
Odpisz
15 grudnia 2017, 14:09
@BonnieThePirate: Tak samo robi UBI na Konsolach
Odpisz
15 grudnia 2017, 14:27
@Wielokropek: ej ludzie a ja mam problem bo mnie ciągle wywala na francuską strone uplaya i pokazuje że ac jest za 10 € (cos około tego)
Odpisz
15 grudnia 2017, 14:28
@DzikiSyn: A 4 pobierasz na pewno?
Odpisz
15 grudnia 2017, 17:27
@Wielokropek: tak
Odpisz
15 grudnia 2017, 17:28
@DzikiSyn: tak btw na xboxie przeszedlem ją na 100% ale gdy dali ją za darmo ujawniła mi sie natura janusza
Odpisz
15 grudnia 2017, 18:21
@DzikiSyn:
Ja tak samo na X360
Odpisz
15 grudnia 2017, 15:28
Kudłaty jedi?
Odpisz
15 grudnia 2017, 15:02
Nie sądziłem, że ktoś to wrzuci.
16 sekunda. Kudłaty to ty po prawej ?
Odpisz
15 grudnia 2017, 14:47
Wersja z Putinem i tak lepsza. Wszak wiadomo, że prawdziwym i jedynym królem popu jest właśnie Putin.
Odpisz
15 grudnia 2017, 13:31
heloł eny inglish dere?
Odpisz
15 grudnia 2017, 13:13
5/5 bo klony
Odpisz
Edytowano - 14 grudnia 2017, 19:13
H E L L O T H E R E
Odpisz
14 grudnia 2017, 19:14
Tak btw to była najlepsza seria Star Wars na świecie
Odpisz
14 grudnia 2017, 19:49
A nazywa się jak?
Odpisz
14 grudnia 2017, 20:26
@Max_the_Paladin: Star Wars Clone Wars z 2003
Odpisz
15 grudnia 2017, 11:47
Dziękować
Odpisz
15 grudnia 2017, 11:36
perfect
Odpisz
14 grudnia 2017, 19:44
Jak się ta seria nazywa?
Odpisz
14 grudnia 2017, 19:55
@Hejter_: Clone Wars
Odpisz
14 grudnia 2017, 20:03
@Zygarde: Dziękuję Ci Dobry Człowieku!
Niech Moc Będzie z Tobą, i żebyś nie Został Ofiarą Tych Brudnych Spojlerów!
Powodzenia!
Odpisz
14 grudnia 2017, 20:05
@Hejter_: REY JEST KOBIETĄ A KYLO MA CZERWONY MIECZ
Odpisz
14 grudnia 2017, 20:05
@Zygarde: o nie.
Odpisz
Edytowano - 14 grudnia 2017, 20:06
@Hejter_: Właśnie, co się stało z serią "o nie" dawno jej nie było
Odpisz
Edytowano - 14 grudnia 2017, 20:12
@Zygarde: zapytaj się alkatraza
napewno odpowie...
Odpisz
14 grudnia 2017, 19:37
Odpisz
Edytowano - 14 grudnia 2017, 19:31
ku*** za krótkie
Odpisz