Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To musiało być męczące
Fajnie że odpowiedzieli
Jakby trochę nie fair
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 grudnia 2013, 22:58
o ku*wa zaczęłam się bać motyli
Odpisz
18 stycznia 2019, 17:34
@olka12544: nie tylko ty ;_;
Odpisz
16 lutego 2014, 21:50
a może Polska nie jest najgorsza
Odpisz
19 grudnia 2018, 22:21
@hydrant: są u nas takie
Odpisz
4 października 2013, 14:09
Pawica Atlas
Odpisz
13 kwietnia 2013, 11:28
będzie mi się śniło po nocach ;_;
Odpisz
12 kwietnia 2013, 19:40
jak nie moge tego znaleść motyla :/
Odpisz
12 kwietnia 2013, 19:43
@MateuszStrike: królewski chyba :P
Odpisz
13 kwietnia 2013, 10:11
@jacek1s: aha XD
Odpisz
12 kwietnia 2013, 21:54
to jest chyba ćma kiedyś mi podobna po mieszkaniu latała ***iście wielka coś na rozmiar pełnej rozłożonej dłoni albo i jeszcze większa szkoda mi było ją zabijać to ją schwytałem w dywan wyniosłem i wypuściłem
Odpisz
12 kwietnia 2013, 20:22
a nie przyadkiem jakiś paź?
*o*
Odpisz
12 kwietnia 2013, 16:31
To nie motyl tylko ćma
Odpisz
12 kwietnia 2013, 17:00
@Maks2603: Flacha dla maksa, pierwszy zauważył.
Odpisz
12 kwietnia 2013, 17:02
@shark2199: dzięki
Odpisz
12 kwietnia 2013, 19:55
@Maks2603: ćma to też motyl, tylko nocny ;)
Odpisz
12 kwietnia 2013, 19:57
@elementiro: co racja to racja, chodziło mi o to że to motyl nocny, czyli potocznie ćma
Odpisz
12 kwietnia 2013, 16:03
może skrzydła ma fajne ale ten robal pod spodem bleeeee...
Odpisz
12 kwietnia 2013, 17:02
@KoRn_: Jaki robal?! W szkole cię nie uczyli to się tułów nazywa.
Odpisz
12 kwietnia 2013, 17:35
@Bjornie: jeszcze nie brałam budowy motyla ._.
Odpisz
12 kwietnia 2013, 17:50
@KoRn_: No to byś już pałę dostała.
Odpisz
12 kwietnia 2013, 16:52
łał
Odpisz
12 kwietnia 2013, 16:31
fajny motyl, tylko nieźle że facet sie go nie bał trzymać na ręku xD
Odpisz
12 kwietnia 2013, 16:30
Niesamowity <3
Odpisz
12 kwietnia 2013, 16:15
miałem podobnego :D tyle, że był troszke mniejszy.
Odpisz
12 kwietnia 2013, 16:16
@Karso21Respawn: a później zdechł xD <wstrząsająca historia>
Odpisz
12 kwietnia 2013, 16:17
@KoRn_: no niestety... nie wytrzymał ciśnienia...
Odpisz
12 kwietnia 2013, 16:18
@Karso21Respawn: a kto by wytrzymał ? :P
Odpisz
12 kwietnia 2013, 16:14
Atlas czy co? :)
Odpisz