Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Północne Węgry
Nie są aż takie pyszne
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Angielskie śmieszki
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 grudnia 2017, 17:02
pracuję w hipermarkecie i przychodzą do nas ukraińcy i się pytają o pracę: jak my podajemy ile zarabiamy to oni myślą że żartujemy, a gdy oni mówią jakie mają oczekiwania finansowe to my się zastanawiamy jakim cudem chcą znaleźć pracę z takimi wymaganiami
Odpisz
16 grudnia 2017, 11:58
Ale to piętnaście to brutto czy netto? Bo jak netto, to całkiem niezła stawka.
Odpisz
16 grudnia 2017, 09:50
Dlatego nie rozumiem tego hejtu na Ukraińców i na to, że mają pracę. Polacy sami sobie taki los gotują, a później narzekają. Zupełnie jak Polska Szlachta, tyle że na większą skalę i z gorszej sfery społecznej.
Odpisz
14 grudnia 2017, 22:39
Lepiej mieć taką pracę, niż żadną
Odpisz
15 grudnia 2017, 00:38
@Boberek00: zależy
Odpisz
15 grudnia 2017, 21:37
@Boberek00: lecz przecież jak to można taką pracę podjąć? przecież ja jestem więcej warty! /s
a późnej biedaki cebulaki w TV się żalą jacy to biedaki bez pracy.
Odpisz
16 grudnia 2017, 07:15
@TerratorEK: zakładając że będziesz pracował 8 godzin i 27/28 dni miesięcznie wykluczając niedzielę masz ponad 3000. Co ci nie pasuje
Odpisz
Edytowano - 16 grudnia 2017, 09:43
@RpLay: Brutto. odejmij składki i podatek dochodowy jeszcze
Odpisz
16 grudnia 2017, 00:16
Ej, ej, właśnie tak
To rodacy są bez pracy, liczą grosz na łysej glacy
Co to jest ta 15-stka jedynie hajsu namiastka
Panje co pan do mnie ja nie jestem tu robolem i w pracy za taką stawkę nigdy się nie zadowolę
Ake co to, ale jak to, ukraińce coś nam kradną? Tu brak miejsca dla rodaków a przyjmują zagraniaków
Wtem grażyna się wydyma "janusz zaraz nie wytrzymam, jak nie znajdziesz se roboty to obiadu dzisiaj ni ma"
Kurr... Nosz ja nie moge, a myślałem, że schabowy wjedzie fajnie mi na drogę.
No i pan janusz, rusza dupę z sofy, wylatuje szybko z domu poszukując wnet roboty.
Patrzy, szuka lecz nie widzi, somsiad bankier z niego szydzi
Kurdebele jak sie wozi, pewno nakradł jak to żydzi
Elo pozdro
Odpisz
15 grudnia 2017, 23:18
kurrrrna kiedyś to było
Odpisz
Edytowano - 15 grudnia 2017, 22:36
To około 2500 zł na miesiąc:v Przeciętny Janusz opi***alając się lub pracując w "PE GJE ERZE" za komuny zarabiał nawet nie połowe z tego :v
Odpisz
15 grudnia 2017, 21:53
Wszystko zależy jaka robota, bo np. dla spawacza 15 zł netto (na rękę), to śmiech na sali, ale dla parkingowego raj.
Odpisz
15 grudnia 2017, 21:43
Za 15 zł za godzinę to mogę nawet za darmo pracować!
Odpisz
14 grudnia 2017, 22:24
15 na godzinę (jeżeli netto)? , brałbym jak Janusz Próbkę ze sklepu
Odpisz
15 grudnia 2017, 07:50
@TerratorEK: Nie ty jeden, skoro 13 brutto to minimalna.
Odpisz
15 grudnia 2017, 08:36
@flamefrost20:
od kiedy?
Odpisz
15 grudnia 2017, 08:38
Od początku roku, a za pół miesiąca (tj. od 1 stycznia 2018) będzie 13.50 brutto.
Odpisz
15 grudnia 2017, 08:51
@flamefrost20:
lecę do roboty!
na lewo :(
Odpisz
14 grudnia 2017, 23:31
A na zasiłku taki siedzi pewnikiem
Odpisz