memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
11 kwietnia 2013, 09:00
zabawa jak zabawa ale zębów nie będzie :) Ten jeden tak sie upił że ni może prosto ustać :D
Odpisz
10 kwietnia 2013, 22:08
ten dziadek ile wypil
10 kwietnia 2013, 20:52
I za to kochamy Rosję.:-)
10 kwietnia 2013, 21:16
@chupacabra001: No chyba nie
10 kwietnia 2013, 21:17
@KochamPolskieDrogi: Uwielbiam ludzi, którzy wypowiadają się na temat jakiegoś kraju, a gówno o nim wiedzą i nigdy tam nie byli. :-)
10 kwietnia 2013, 21:31
@chupacabra001: Dobra okej ale nie mów za wszystkich że kochamy Rosję
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież11 kwietnia 2013, 09:00
zabawa jak zabawa ale zębów nie będzie :)
Ten jeden tak sie upił że ni może prosto ustać :D
Odpisz
10 kwietnia 2013, 22:08
ten dziadek ile wypil
Odpisz
10 kwietnia 2013, 20:52
I za to kochamy Rosję.:-)
Odpisz
10 kwietnia 2013, 21:16
@chupacabra001: No chyba nie
Odpisz
10 kwietnia 2013, 21:17
@KochamPolskieDrogi: Uwielbiam ludzi, którzy wypowiadają się na temat jakiegoś kraju, a gówno o nim wiedzą i nigdy tam nie byli. :-)
Odpisz
10 kwietnia 2013, 21:31
@chupacabra001: Dobra okej ale nie mów za wszystkich że kochamy Rosję
Odpisz