Zaufaj mi, jestem grafikiem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Niegrzeczny Oskarek
Hobby dla faceta
Papierowa szkoła posting
Niezniszczalne
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 kwietnia 2013, 15:51
hahahaha XD masakra
Odpisz
5 września 2019, 00:37
@Karso21Respawn: hahahaha
Odpisz
29 czerwca 2015, 20:20
Ja tam rysuję w Paint Tool Sai i prawdziwy grafik miałby Tablet Graficzny, wszystko łatwiej
Odpisz
12 kwietnia 2019, 13:26
@WiktoriaFox: serio
Odpisz
10 kwietnia 2013, 17:53
Ja przykladam zeszyt :P
Odpisz
10 kwietnia 2013, 13:40
Wolę gimp, mypaint i inne... Paint rozpikselowuje
Odpisz
10 kwietnia 2013, 16:41
@CzarneSombrero: Od biedy nawet paint net. :-)
Odpisz
Edytowano - 10 kwietnia 2013, 13:07
Przecież w Paincie jest opcja, w której można zrobić prostą linię.
Odpisz
10 kwietnia 2013, 10:14
też tak robie xD
Odpisz
10 kwietnia 2013, 08:19
nie można było użyć shift?
Odpisz