Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Dobrze czasem się oderwać
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Angielskie śmieszki
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 grudnia 2017, 14:41
zazwyczaj jest do 12
Odpisz
16 grudnia 2017, 22:10
@Windows_10: a może wstał o 12:01
Odpisz
17 grudnia 2017, 07:53
@RafaalKun: tak późno?
Odpisz
17 grudnia 2017, 21:04
@Windows_10: bo pioter dał mu dziwnego drinka
Odpisz
26 grudnia 2017, 02:28
@Windows_10: uwierz mi...
On (tenku*waRafaalkun) śpi do tej godziny, a nawet dłużej więc...
Odpisz
3 stycznia 2018, 10:17
@Memiarz57: aha, ja na wakacjach wstaję o 7.00
Odpisz
12 marca 2019, 15:31
@Windows_10: ja te
Odpisz
16 grudnia 2017, 18:30
Ja nigdy nie jem śniadania
Odpisz
16 grudnia 2017, 18:44
@kroljanjulian: to źle
Odpisz
16 grudnia 2017, 18:56
@kroljanjulian: czemu?
Odpisz
Edytowano - 16 grudnia 2017, 20:10
@kroljanjulian: nie jestem jedyny :D
.
.
.
ja nie jem bo czuje prawie odruch wymiotny jak jem coś przed 9
Odpisz
16 grudnia 2017, 20:14
to jedz o 9:01
Odpisz
16 grudnia 2017, 21:54
jak masz odruch wymiotny to narzygaj do szklanki i wypij. I już masz śniadanie !
Odpisz
17 grudnia 2017, 13:07
@ruzwelt1: Do 15 nigdy nie mam apetytu
Odpisz
17 grudnia 2017, 14:24
@kroljanjulian: to trochę źle
Odpisz
16 grudnia 2017, 22:24
Always
Odpisz
16 grudnia 2017, 15:36
kiedy przez to całe olin kluziw pioter rzygnął
Odpisz
16 grudnia 2017, 15:37
@Krzyniu: ale przecie za darmo to może zjeś jeszcze ras
Odpisz
16 grudnia 2017, 14:28
Olin kluziw
Odpisz
16 grudnia 2017, 14:54
@didujakaskemm: olimp kluziw
Odpisz