Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Trzykrotny T
Ch-chesz wyparować...?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 17 grudnia 2017, 16:15
ja kiedyś miałen rozbitą głowę o kaloryfer
Odpisz
17 grudnia 2017, 19:07
@DziwnyPan: Ja też
Odpisz
17 grudnia 2017, 20:42
@DziwnyPan: dlaczego miałeś rozbitą głowę o kaloryfer ?
Odpisz
17 grudnia 2017, 20:46
@DziwnyPan: Ja jak byłem mały spadłem z stołu i zęby przebiły mi usta na wylot i wyszły na drugą stronę.
Odpisz
17 grudnia 2017, 21:03
co? to tak się da?
Odpisz
17 grudnia 2017, 21:06
@ruzwelt1: Dla chcącego nic trudnego.
Odpisz
17 grudnia 2017, 21:11
@DziwnyPan: Też se łeb o kaloryfer rozwaliłem
Odpisz
17 grudnia 2017, 22:10
@kamykPL: *wypija herbatkę*
a ja nie mam kaloryfera.
Odpisz
17 grudnia 2017, 22:13
@DziwnyPan: Też sie zdarzyło
Odpisz
18 grudnia 2017, 03:16
@ruzwelt1: ja się biłem z bratem i się wywaliłem o monstertruck batmana
Odpisz
18 grudnia 2017, 03:17
@M_ateo_1: teraz to ja też nie mam
Odpisz
22 grudnia 2017, 16:08
@DziwnyPan: Jak byłem mały położem się pod kaloryferem, i jak wstawałem spod niego to się je**em
Odpisz
4 listopada 2023, 16:43
@DziwnyPan: też
Odpisz
Edytowano - 16 grudnia 2017, 21:01
Duma ojca jest tak ogromna, że nawet ja ją poczułem.
Odpisz
16 grudnia 2017, 22:26
@Szortek: Ale ona była wtedy z mamą wiec gdzie jest duma tatusia
Odpisz
17 grudnia 2017, 12:48
@Cypeq: Uciekła do biedronki bo promocja na narzędzia i dresy :v
Odpisz
18 grudnia 2017, 23:07
@jeste_czlowiekie96: I po świeżaki.
Odpisz
18 grudnia 2017, 06:37
a ja mam grzejnik
Odpisz
17 grudnia 2017, 21:50
Ten sam dowcip opowiedział jakoś przed godziną Bałtroczyk.
Odpisz
16 grudnia 2017, 21:19
jakże nisko upadliśmy, widziałam to na wyznajemy
Odpisz
16 grudnia 2017, 21:22
@Windows_10: Wiele tekstów z wyznajemy wchodziło na główną. A w poczekalni to już wgl.
Odpisz
17 grudnia 2017, 07:51
@SztykMolodiets: niestety wiem, ale jak widzę, że jest tu coś sprzed przynajmniej pół roku to chce mi się płakać.
Odpisz
16 grudnia 2017, 23:06
Kiedy wstawiają to już któryś raz
Odpisz
16 grudnia 2017, 22:05
Stare jak chleb w biedronce
Odpisz
16 grudnia 2017, 22:07
on nie jest stary
codziennie nowy (s)
Odpisz
16 grudnia 2017, 21:05
Patotato
Odpisz