Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Klopson

22 maja 2024, 18:18

Jaguar UK

Avatar
Konto usunięte

24 października 2021, 18:54

Bayer:)

Avatar Brokula

Edytowano - 18 grudnia 2017, 18:46

Nawet nie wiedziałam, że Adidas jest niemiecki...

Avatar PRLball

20 lipca 2021, 17:16

@Brokula: myślałeś że jest rosyjski?

Avatar Ignisus

22 maja 2020, 11:24

Gothic jest wyjątkiem, raz można podziękować

Avatar Kjm47

5 lipca 2018, 09:58

Według mnie to brakuje jeszcze Daedalic, ale to chyba niestety nie jest zbyt popularna firma

Avatar aKkKo

18 grudnia 2017, 07:20

Opel francuski już jest..

Avatar Brokula

18 grudnia 2017, 18:44

@aKkKo: Ale powstał w Niemczech

Avatar aKkKo

7 stycznia 2018, 09:59

@Brokula: Więc napisałem "JUŻ jest"

Avatar fufon

19 grudnia 2017, 01:49

Niemcy powinni wstydzić się gothica

Avatar MisioX10

17 grudnia 2017, 20:21

A gdzie biedronka?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar SharpNeedle

Edytowano - 18 grudnia 2017, 14:49

@firankowy: Breaking News -Misioxa popie**oliło

Silnie popie**olony Misiox został znaleziony na stronie rozrywkowej jeja.pl

Avatar firankowy

18 grudnia 2017, 14:55

@SharpNeedle: Absolutely Disgusting

Avatar Dardanelle

17 grudnia 2017, 19:44

jeszcze Tibii brakuje

Avatar RussianVodka

17 grudnia 2017, 19:25

Ej, ale od Gothica to wypierkwaczaj

Avatar JakubJJJ

17 grudnia 2017, 21:00

@RussianVodka: Jak Gothic jest niemiecki.

Avatar DeXxu

17 grudnia 2017, 22:55

@JakubJJJ: Ale jest super grą ;)

Avatar MoNka455

17 grudnia 2017, 18:52

Po awatarze i obrazku wnioskuję, że autorka jest anty-polką

Avatar Hawaiiball

17 grudnia 2017, 19:10

@MoNka455: Jestem facetem.

Avatar BonnieThePirate

17 grudnia 2017, 18:36

Od kiedy gothic jest niemiecki?!

Avatar lorax12

17 grudnia 2017, 18:50

@BonnieThePirate: od zawsze
Zrobili go niemcy

Avatar
arbuziec

17 grudnia 2017, 18:51

@BonnieThePirate: od zawsze?

Avatar BonnieThePirate

17 grudnia 2017, 18:55

@lorax12: Lol nie wiedziałem, i tak nie gram

Avatar
arbuziec

17 grudnia 2017, 21:05

@BonnieThePirate: nie zmuszam, ale zagraj

Avatar Kisluu

17 grudnia 2017, 18:41

Ale Gothica to ty szanuj facet

Avatar kronim

Edytowano - 17 grudnia 2017, 14:33

Zamiast Gothic powinno być Piranha Bytes

Avatar Hawaiiball

17 grudnia 2017, 14:56

@kronim: A gothic to niby co?

Avatar Boberek00

17 grudnia 2017, 15:03

@kronim: brakuje spellforce

Avatar RpLay

17 grudnia 2017, 18:18

@Hawaiiball: Bo gothic to produkt a pirania to marka

Avatar Hawaiiball

17 grudnia 2017, 18:21

@RpLay: Produkt NIEMIECKI

Avatar Maly_modelarz15

17 grudnia 2017, 18:14

Onet? O.o

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Angielskie śmieszki

Totalnie

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Przerwa na herbatkę

Były nóżki, nie ma nóżek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka