Najpopularniejsze marki wśród Polaków
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Angielskie śmieszki
Totalnie
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Przerwa na herbatkę
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 maja 2024, 18:18
Jaguar UK
Odpisz
24 października 2021, 18:54
Bayer:)
Odpisz
Edytowano - 18 grudnia 2017, 18:46
Nawet nie wiedziałam, że Adidas jest niemiecki...
Odpisz
20 lipca 2021, 17:16
@Brokula: myślałeś że jest rosyjski?
Odpisz
22 maja 2020, 11:24
Gothic jest wyjątkiem, raz można podziękować
Odpisz
5 lipca 2018, 09:58
Według mnie to brakuje jeszcze Daedalic, ale to chyba niestety nie jest zbyt popularna firma
Odpisz
18 grudnia 2017, 07:20
Opel francuski już jest..
Odpisz
18 grudnia 2017, 18:44
@aKkKo: Ale powstał w Niemczech
Odpisz
7 stycznia 2018, 09:59
@Brokula: Więc napisałem "JUŻ jest"
Odpisz
19 grudnia 2017, 01:49
Niemcy powinni wstydzić się gothica
Odpisz
17 grudnia 2017, 20:21
A gdzie biedronka?
Odpisz
17 grudnia 2017, 20:46
@MisioX10: Biedronka jest portugalska
Odpisz
18 grudnia 2017, 07:46
@SharpNeedle: Ale to nie muszą być polskie tam jest np. Lidl a Lidl jest niemiecki.
Odpisz
Edytowano - 18 grudnia 2017, 07:59
@MisioX10: "Nienawidzę szwabów, narodu niemieckiego i wszystkiego co z nim związane starter pack"
Odpisz
18 grudnia 2017, 09:00
@SharpNeedle: Hmmm..... to dziwne bo Lidl jest Niemiecki.
Odpisz
18 grudnia 2017, 09:50
@MisioX10: O TO CHODZI
Odpisz
18 grudnia 2017, 10:22
@SharpNeedle: Breaking News - MIOSIOXA POJE**LO
Odpisz
Edytowano - 18 grudnia 2017, 14:49
@firankowy: Breaking News -Misioxa popie**oliło
Silnie popie**olony Misiox został znaleziony na stronie rozrywkowej jeja.pl
Odpisz
18 grudnia 2017, 14:55
@SharpNeedle: Absolutely Disgusting
Odpisz
17 grudnia 2017, 19:44
jeszcze Tibii brakuje
Odpisz
17 grudnia 2017, 19:25
Ej, ale od Gothica to wypierkwaczaj
Odpisz
17 grudnia 2017, 21:00
@RussianVodka: Jak Gothic jest niemiecki.
Odpisz
17 grudnia 2017, 22:55
@JakubJJJ: Ale jest super grą ;)
Odpisz
17 grudnia 2017, 18:52
Po awatarze i obrazku wnioskuję, że autorka jest anty-polką
Odpisz
17 grudnia 2017, 19:10
@MoNka455: Jestem facetem.
Odpisz
17 grudnia 2017, 18:36
Od kiedy gothic jest niemiecki?!
Odpisz
17 grudnia 2017, 18:50
@BonnieThePirate: od zawsze
Zrobili go niemcy
Odpisz
17 grudnia 2017, 18:51
@BonnieThePirate: od zawsze?
Odpisz
17 grudnia 2017, 18:55
@lorax12: Lol nie wiedziałem, i tak nie gram
Odpisz
17 grudnia 2017, 21:05
@BonnieThePirate: nie zmuszam, ale zagraj
Odpisz
17 grudnia 2017, 18:41
Ale Gothica to ty szanuj facet
Odpisz
Edytowano - 17 grudnia 2017, 14:33
Zamiast Gothic powinno być Piranha Bytes
Odpisz
17 grudnia 2017, 14:56
@kronim: A gothic to niby co?
Odpisz
17 grudnia 2017, 15:03
@kronim: brakuje spellforce
Odpisz
17 grudnia 2017, 18:18
@Hawaiiball: Bo gothic to produkt a pirania to marka
Odpisz
17 grudnia 2017, 18:21
@RpLay: Produkt NIEMIECKI
Odpisz
17 grudnia 2017, 18:14
Onet? O.o
Odpisz