Świadome planowanie rodzicielstwa
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
No to skrzynia biegów do wymiany
Angielskie śmieszki
Lekko nie będzie
Deal życia
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Jest taka skromna...
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 stycznia 2018, 01:22
Dziecko urodziło się w wigilię i dałeś mu na imię Adam 1 prezent na rok
Odpisz
18 grudnia 2017, 21:36
tak trochę to 2 opcja najlepsza bo co rok 1 prezent, a jeśli co 4 lata to będzie jeden prezent + co 4 lata 1 prezent quick mafs
Odpisz
17 grudnia 2017, 23:46
Ale wiecie, że jeśli urodziło się 24 grudnia, czyli urodzin w ogóle nie ma, to lepiej dla Janusza, niż jak są co 4 lata?
Odpisz
18 grudnia 2017, 01:16
@Kaladin: Niby dlaczego w ogóle nie ma urodzin?
Odpisz
18 grudnia 2017, 15:51
Obrazek zakłada, że wystarczy kupić jeden prezent delikwentowi który urodził się w święta, więc to tak jakby urodzin w ogóle nie było, bo prezent jest tylko jeden. Równie dobrze można założyć, że to świąt nie ma.
Odpisz
18 grudnia 2017, 18:03
@Kaladin: To raczej ty zakładasz że jak ktoś nie dostanie prezentu to nie ma w ogóle urodzin :v
Odpisz
17 grudnia 2017, 21:33
Ten uczuć gdy mem dotyczy ciebie bo urodziłeś się 24 grudnia XD
Odpisz
18 grudnia 2017, 00:10
@YoungSmalec: Myślałem, że nie ma takiego drugiego :D Pjona! Za tydzień urodzinki.
Odpisz
18 grudnia 2017, 14:27
@Kzyeki: Lol mam bliźniaka
Odpisz
Edytowano - 18 grudnia 2017, 03:15
No i na dodatek starzeje się cztery razy wolniej.
Odpisz
17 grudnia 2017, 18:18
Urodziłem się 25 grudnia... Ale mieszkamy w Polsce i mamy Wigilię :P.
Odpisz
17 grudnia 2017, 19:27
@Limfangioleiomiomatoza: Ja się urodziłem 28 lutego.
Odpisz
17 grudnia 2017, 19:34
@jacek1s: too close
Odpisz
17 grudnia 2017, 22:08
@Limfangioleiomiomatoza: 1 września here.
Odpisz
17 grudnia 2017, 20:24
najlepiej niech dziecko urodzi się 6 grudnia i dać mu na imię Mikołaj. wtedy jeden prezent na urodziny, imieniny i Mikołajki
Odpisz
17 grudnia 2017, 20:44
@Nabial420: Ewentualnie 24 grudnia i płeć to nie problem bo Ewa albo Adam
Odpisz
17 grudnia 2017, 22:00
@Nabial420: Mój brat tak ma.
Odpisz
17 grudnia 2017, 20:01
czemu 29 lutego co 4 lata?
Odpisz
17 grudnia 2017, 20:10
@Filipsss: bo 29 lutego jest co 4 lata
Odpisz
Edytowano - 17 grudnia 2017, 20:10
@Filipsss: Bo z reguły co 4 lata jest rok przestępny i wtedy luty ma 29 dni. Wyjątkiem są lata typu: 1900, 1700, 2000, żeby taki rok był przestępny musi być "podzielny" (nie wiem jak to lepiej ująć) przez 400.
Odpisz
17 grudnia 2017, 20:22
@szymono2005: no tak...
Odpisz
17 grudnia 2017, 20:31
@szymono2005: no dobra ale w takim razie jak wyglądają jego urodziny? będzie miał 28 czy 1 marca?
Odpisz
17 grudnia 2017, 20:32
@szymono2005: Ch**a. Lata 2000 i 1700 były przestępne. Aby taki był musi być podzielny przez 4 a nie 400.
Odpisz
17 grudnia 2017, 20:35
@ruzwelt1: robią mu urodziny pewnie kilka dni przed dniem urodzin i koniec proste
Odpisz
Edytowano - 17 grudnia 2017, 20:38
@Velcidarion: 2000 rok był, 1900 nie był. W wypadku kiedy rok ma na końcu dwa zera (np. 1700) musi być podzielny przez 400. Inne muszą być przez 4.
Odpisz
17 grudnia 2017, 20:42
@szymono2005: ja liczyłem że rok przestępny musi podzielny przez dwa a następnie podzielony przez 2 jeszcze raz np
2000 rok
2000:2=1000
1000:2=500
Odpisz
17 grudnia 2017, 21:14
@ChoryGrzyb: 2000:4 = 2000:2:2
Odpisz
18 grudnia 2017, 18:36
@szymono2005: Przecie napisałem że rok 1700 był...
Odpisz
18 grudnia 2017, 20:11
@Velcidarion: 1700 nie był, bo rok który ma dwa zera na końcu żeby był przestępny musi byc podzielny przez 400.
Odpisz
17 grudnia 2017, 18:41
Dziecko urodziło się w wigilię i ma od razu prezent pod choinkę, na urodziny i na imieniny
Odpisz
17 grudnia 2017, 19:38
@BonnieThePirate: Dlaczego na imieniny?
Odpisz
17 grudnia 2017, 19:40
@SztykMolodiets: Bo w wigilię jest adama i ewy, no tak zapomniałem dodać że musisz go nazwać adam
Odpisz
17 grudnia 2017, 19:37
Lepiej 24. Bo wtedy na urodziny i na święta 1 prezent. A 29 lutego 1 prezent na święta i urodziny w roku ( bo nie ma urodzin ) ale co czwarty rok ma urodziny, wię 2 prezenty raz na cztery lata.
Odpisz
17 grudnia 2017, 18:13
Echhhh, autorze to mógłby być zajebisty mem ze średnią 4.98 a ty go zje**łeś dając tylko 2 przykłady
Odpisz
17 grudnia 2017, 18:18
Dziecko zginęło w lesie więc nie musisz kupować Piotrowi PS4
Odpisz
17 grudnia 2017, 18:20
@Zjemcikanapke:
Odpisz
17 grudnia 2017, 18:27
@Zjemcikanapke: piotrowi? chyba pioterowi
Odpisz
17 grudnia 2017, 18:27
@Windows_10: Autokorekta
Odpisz