Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nie po oczach
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Trzeba brać osobną torbę
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 stycznia 2018, 20:14
mocium panie nie godzien żeś jej porywczy wulkanie
Odpisz
19 grudnia 2017, 18:13
M O C I U M P A N I E
Odpisz
2 stycznia 2018, 16:50
@thelich1000: M
Odpisz
2 stycznia 2018, 20:13
O
Odpisz
2 stycznia 2018, 22:13
@thelich1000: C
Odpisz
3 stycznia 2018, 13:51
I
Odpisz
3 stycznia 2018, 14:09
@thelich1000: U
Odpisz
3 stycznia 2018, 17:35
M
Odpisz
Edytowano - 3 stycznia 2018, 17:54
@thelich1000:
Odpisz
4 stycznia 2018, 06:58
P
Odpisz
4 stycznia 2018, 09:29
@thelich1000: A
Odpisz
4 stycznia 2018, 15:22
N
Odpisz
4 stycznia 2018, 15:50
@thelich1000: I
Odpisz
4 stycznia 2018, 16:03
E
Odpisz
4 stycznia 2018, 16:17
@thelich1000: Idealnie
Odpisz
23 grudnia 2017, 14:48
Jeśli nie chcesz mojej zguby krokodyla daj mi luby
Odpisz
19 grudnia 2017, 16:43
Jak by co film ma nazwa: Zemsta.
Odpisz
18 grudnia 2017, 23:17
niedawno skończyliśmy omawiać xd
Odpisz
18 grudnia 2017, 21:52
Oby ten Rejent Milczek, mocium panie, upadł i sobie głupi ryj rozwalił
Odpisz
18 grudnia 2017, 18:58
co to podstolina?
Odpisz
18 grudnia 2017, 19:22
Podstoli – w dawnej Polsce od XV w. urzędnik nadworny, po części zastępca stolnika; wkrótce urząd tytularny, odrębny w Koronie i Wielkim Księstwie Litewskim; także urząd ziemski.
Odpisz
18 grudnia 2017, 19:22
a podstolina to jego babka
Odpisz
18 grudnia 2017, 18:53
LuL akurat nie dawno miałem tą lekturę
Odpisz
Edytowano - 18 grudnia 2017, 17:36
kek omawialiśmy to 2 tygodnie temu
Odpisz
18 grudnia 2017, 17:15
w filmie serio jest 9/10
Odpisz
18 grudnia 2017, 07:10
A cóż to jest?
Żyd mości panie ale zaraz w literę go przerobię
Moment kiedy pisali list
Odpisz
18 grudnia 2017, 15:02
@cotthlette: jak ci jeszcze kropla spadnie to cie trzepne tak po łapach aż proformę wspomnisz sobie!
Odpisz
18 grudnia 2017, 15:34
@cotthlette: B albo P
Odpisz
18 grudnia 2017, 15:29
niech się dzieje wola nieba
Odpisz
18 grudnia 2017, 15:34
@Shinotenshix: Z nią sie zawsze zgadzać trzeba
Odpisz
18 grudnia 2017, 13:31
Widzę gimbuski już tą lekturę na Polaku mają
Odpisz
18 grudnia 2017, 15:17
@farcry01: żebyś wiedział. (w tamtym roku)
Odpisz
18 grudnia 2017, 15:28
@farcry01: oj tak
Odpisz
18 grudnia 2017, 14:43
Jeśli książkę można opisać w dwóch słowach, to dla Zemsty wystarczy mocium panie.
Odpisz
17 grudnia 2017, 23:05
Teraz mam pewność. Ktoś omawia Zemstę.
(Jeśli nie chcesz mojej zguby, krokodyla daj mi luby)
Odpisz
17 grudnia 2017, 23:21
@Anielka999: Na przykład ja (chociaż nie ja wstawiłam)
Odpisz
18 grudnia 2017, 07:22
@Anielka999: Klasy siódme w przerabiają Zemstę jako lekturę, pewnie stąd nagły wysyp memów.
Odpisz
18 grudnia 2017, 08:26
@Anielka999: Już dawno przerabiałam, a inne dopiero teraz i przez to mam większe szanse na dobry wynik w alfiku humanistycznym.
Odpisz
18 grudnia 2017, 08:38
@Anielka999: Tydzień temu miałam z niej wypracowanie D:
Odpisz