Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Pozdrawiam świetliki
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Nieuczciwa ocena
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 sierpnia 2019, 14:59
Czyli szkoła
Odpisz
5 listopada 2018, 16:42
co za cholerna gra
Odpisz
23 grudnia 2017, 13:12
W gta4 jak strzelisz na odludziu to odrazu dostajesz 12 gwazdki
Odpisz
5 stycznia 2018, 08:44
@Kl100: co
Odpisz
7 stycznia 2018, 03:20
@kamienny_pingwin: avatar idealnie pasuje do komentarza
Odpisz
8 stycznia 2018, 06:58
XD
Odpisz
10 stycznia 2018, 14:57
@Kl100: poprawa zanmiast 12 jest 1-2
Odpisz
10 stycznia 2018, 18:33
@Kl100: aha, okej, znaczy nie pamiętam żeby tak było, czasem w mieście wysadzilem auto i nikt sie nie zainteresował
Odpisz
Edytowano - 11 stycznia 2018, 14:04
@kamienny_pingwin: w gta 5 jest gorzej, nie ważne czy to wypadek, chcą cie zabić
Odpisz
11 stycznia 2018, 19:09
nie wiem, grałem w gta sa i w cztery bo posiadam. W piątkę grałem u kolegi ale nie zwracałem uwagi na zachowanie policji
Odpisz
6 stycznia 2018, 22:28
Ludzie napi**dalają się na ulicach - nie nasz problem, elo xD
Ktoś wjedzie ci pod koła - no ku*wa antyterroryści już jado
Odpisz
19 grudnia 2017, 07:41
Bo byłeś czarny
Odpisz
19 grudnia 2017, 07:12
Niczego nie sugeruje, ale główny bohater był czarny
Odpisz
18 grudnia 2017, 20:40
Odpisz
18 grudnia 2017, 20:25
Stary mem, widziałem go wiele razy.
Odpisz
18 grudnia 2017, 20:14
albo jeszcze:
Ballasi: jakiś obcy nam typ ukradł samochód naszemu ziomkowki ? zniszczmy go.
Odpisz
18 grudnia 2017, 15:12
B
BY
BYŁ
BYŁO
Odpisz
Edytowano - 18 grudnia 2017, 14:50
bło :v
byla taka kompilacja memów gta sa
Odpisz
18 grudnia 2017, 14:38
jak w prawdziwym życiu.
Odpisz
18 grudnia 2017, 14:41
tylko grafika lepsza
Odpisz