Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar adriano0510

19 grudnia 2017, 14:30

i dobrze

Avatar pawlikok

29 stycznia 2019, 04:19

@adriano0510: A KTO PIROGI ULEPI?!!

Avatar
Konto usunięte

18 grudnia 2017, 15:23

Widziałem zestawienie kilkudziesięciu/set pasków z tvp. Niektóre z nich to były fejki, ale większość była prawdziwa i się lapalem za głowę jak to czytałem

Avatar
Konto usunięte

18 grudnia 2017, 16:31

"Koty prezesa postrachem opozycji"

Avatar Kaladin

18 grudnia 2017, 21:59

,,Kot"

Avatar M_ateo_1

18 grudnia 2017, 23:25

@Kaladin: prezes ma dwa koty

Avatar
Konto usunięte

18 grudnia 2017, 16:12

TE BABSKA TO TERAZ ZAMIAST GOTOWAĆ PONAD TYDZIEŃ PRZED ŚWIĘTAMI TO SIĘ POLITYKĄ ZAJMUJĄ KURŁA A PRZY GARACH TO NIE MA KOMU STAĆ KURŁA

Avatar DeTeO238

18 grudnia 2017, 21:36

kiedyś to było, kura <mlask, mlask> <chrum, chrum> <mlask> <chrum> kurr, kiedys to było! kura, kiedyś to było. ne to co teraz kurła. kiedyś to było. ale o, <mlask> kiedyś to było. kurła ale kiedyś było <mlask> ale kiedyś było <mlask, mlask> kura, ale kiedyś było! <mlask, mlask> <chrum, chrum> kurła, ale kiedyś to byłooo kura. nie to co teraz kura. ku*wa! ale kiedyś to było, kuuurwa! ale kiedys to było <kwiiiii, kwiiiiii> <omniam, mniam> kiedyś to było, kurła. ale kiedyś to było. ale kiedyś to było! kiedyś to było. kura! ae kiedyś to było, kuraa. kiedys to było!, kurła! <mlask, mlask> łoo, kiedyś to było, ku*wa. kiedyś toaaardzo. ku*wa! ae kiedyś to było no. ae, kiedyś to było, kur. kiedyś to było, kur. ne to teraz, kur! kiedyś to było, kuuuurwa! ae kiedyś to było no <chrrr> ae kiedyś to było, kur. kiedyś to było, a to kiedyś to było, kurła. <mlask> <kwiiiiiiiii, kwiiiiiiiiii>

Avatar Henzej

18 grudnia 2017, 16:49

Świąt nie powinno się śledząc z Polsatem, święta powinno się spędzać przed sejmem

Avatar
Konto usunięte

18 grudnia 2017, 16:32

Znając TVP, to wyciągneli ten wniosek z wypowiedzi kompletnie nie związanej ze świętami

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar TheNaturat
Dodane przez: TheNaturat

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Północne Węgry

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka