Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Pilne
Można, tylko trzeba wstawać rano
Najbardziej realistyczny spośród modów
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 grudnia 2017, 18:47
So no one told you life is gonna be this way
Odpisz
18 grudnia 2017, 19:06
@Quest123: *clapping*
Odpisz
26 września 2018, 15:25
@CrazyMe: Your job's a joke, you're broke, you're love life's DOA
Odpisz
20 grudnia 2017, 07:29
Zbyt wielka suma to nie kest realne
Odpisz
18 grudnia 2017, 18:18
Nie dziwię się
Odpisz
18 grudnia 2017, 20:16
@Henzej: To jest mój ulubiony serial (No i jeszcze "Teoria wielkiego podrywu" i "Dwóch i pół")
Więc też sie nie dziwie
Odpisz
18 grudnia 2017, 23:39
@Adi34: Jak dla mnie to podróba "Jak poznałem waszą matkę"
Odpisz
19 grudnia 2017, 20:39
Trochę inny typ przedstawienia ale to logiczne że możesz uważać je za podobne do siebie
Odpisz
19 grudnia 2017, 20:43
Tylko, że ostatni odcinek "Przyjaciół" był w 2004, a pierwszy odcinek "Jak poznałem waszą matkę" w 2005 xd
Odpisz
19 grudnia 2017, 20:47
Ups.
Odpisz
19 grudnia 2017, 21:02
I kto tu kogo podrabia
Odpisz
19 grudnia 2017, 21:32
Ale nie zaprzeczysz, że ''Jak poznałem waszą matkę'' jest o wiele lepsze.
Odpisz
19 grudnia 2017, 21:33
Moim zdaniem nie jest
Odpisz
19 grudnia 2017, 21:33
@Henzej: Argumenty
Odpisz
19 grudnia 2017, 21:36
Bo po prostu "Przyjaciele" moim zdaniem są lepsi
Odpisz
19 grudnia 2017, 21:37
@Henzej: Dla mnie to wszystko jest ''zbyt idealne'', aż czuję taką małą depresje.
Odpisz
19 grudnia 2017, 22:21
OPINIA i GUST każdy ma swoje
Odpisz
19 grudnia 2017, 22:29
@Adi34: Dlatego, że ma się kierować moimi poglądami. Wyraziłem tylko swoją opinie na temat serialu. Masz coś do tego?
Odpisz
20 grudnia 2017, 02:31
ja coś do tego mam ;v
Odpisz
20 grudnia 2017, 07:16
@Nessu: K
Odpisz
19 grudnia 2017, 23:44
No co? Trafili na odpowiednią robotę, dobrze ją wykonali i zgarniają profity. Chociaż podejrzewam, że niektórzy z nich dostali nadmiernego wzrostu ego poza zdrowe poziomy.
Odpisz
19 grudnia 2017, 20:38
Szczerze mówiąc nie kumam fenomenu tego serialu.
Odpisz
19 grudnia 2017, 20:24
Janusze biznesu
Odpisz
19 grudnia 2017, 20:22
ej takie pytanie trochę z dupy. Jak nazywa się ta piosenka o dżw
Odpisz
19 grudnia 2017, 22:43
@verbart: Chyba initial d albo jakoś tak
Odpisz
20 grudnia 2017, 08:18
@lulz123: dzięki
Odpisz
18 grudnia 2017, 18:30
A TO MENDY JEDNE! JA TU ZARABIAM NA ŻYCIE CIĘŻKĄ PRACĄ A ONI NIC NIE ROBIĄ I SĄ BOGACI!?
Odpisz
18 grudnia 2017, 19:39
@DavePL1234: szesz ku*wa uczciwi ludzie nie dostają ciężko pracujoncy a te amerykance tylko siedzom na dupach i zarabiajom myliony
Odpisz
18 grudnia 2017, 18:18
I GOT NO FRIENDS!
Odpisz
18 grudnia 2017, 18:17
najlepsza decyzja w ich życiu
Odpisz