Nie cierpię ludzi, którzy dużo jedzą
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Były nóżki, nie ma nóżek
Szybki jak błyskawica
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 lipca 2022, 23:24
problem? :troll:
Odpisz
1 sierpnia 2020, 23:36
Nawzajem
Odpisz
16 marca 2020, 22:22
To ja!
Odpisz
16 marca 2020, 22:22
@Poemon: 173 54kg
Odpisz
1 grudnia 2017, 18:18
To ja ! :D
Odpisz
Edytowano - 11 kwietnia 2013, 14:00
ja tak mam i nawet chce przytyc a nie moge (jem codziennie tyle ze innym zygac sie chce)
Odpisz
9 kwietnia 2013, 20:47
ja jem za dwóch przynajmniej i ważę 54kg przy 166cm. koleżanki zazdroszczą...
Odpisz
10 kwietnia 2013, 16:17
@Baca_online: ty jesteś dziewczyną czy chłopakiem?
Odpisz
10 kwietnia 2013, 21:58
chłopak :>
Odpisz
10 kwietnia 2013, 16:15
o nie! jestem nienawidzona przez...eee? (misia?)
Odpisz
9 kwietnia 2013, 18:58
Polskie... Sam nie możesz to i innym zabronisz :/
Odpisz
9 kwietnia 2013, 19:23
@matigrzegorz: Co tu dużo do gadania, to nie jest coś, co się zdobywa, tylko ma się od urodzenia. Jak ktoś miałby od cholery kasy w spadku i znałbyś go, to też byś zazdrościł.
PS. To nie tylko Polskie....
Odpisz
10 kwietnia 2013, 15:19
@rakso132: NIe tylko, ale takie zachowanie jest domeną większości Polaków :)
Odpisz
10 kwietnia 2013, 15:28
@matigrzegorz: Większości ludzi na świecie. :>
Odpisz
9 kwietnia 2013, 20:42
wstydzcie sie ludzie
Odpisz
9 kwietnia 2013, 20:11
ja nie tyje a jjem dużo ._.
Odpisz
9 kwietnia 2013, 20:24
@jacek1s: Mój królik ma na odwrót.
Odpisz
9 kwietnia 2013, 20:28
@Flyingseeker: pozdrów go :P
Odpisz
9 kwietnia 2013, 18:57
ja tak mam XD
Odpisz
9 kwietnia 2013, 18:56
skąd ja to znam
Odpisz
Edytowano - 9 kwietnia 2013, 18:49
Też cię nie cierpię. :D
Odpisz
9 kwietnia 2013, 18:46
Niestety ja za nimi nie przepadałam :P
Odpisz
9 kwietnia 2013, 18:32
Jak możesz nie lubić Kudłatego?!
Odpisz
9 kwietnia 2013, 18:37
@keitel: i Scoobiego :<
Odpisz