Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Terno86_

26 lipca 2022, 23:24

problem? :troll:

Avatar lubie_frytki_z_ketchupem

1 sierpnia 2020, 23:36

Nawzajem

Avatar Poemon

16 marca 2020, 22:22

To ja!

Avatar Poemon

16 marca 2020, 22:22

@Poemon: 173 54kg

Avatar Sopot134

1 grudnia 2017, 18:18

To ja ! :D

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 11 kwietnia 2013, 14:00

ja tak mam i nawet chce przytyc a nie moge (jem codziennie tyle ze innym zygac sie chce)

Avatar Baca_online

9 kwietnia 2013, 20:47

ja jem za dwóch przynajmniej i ważę 54kg przy 166cm. koleżanki zazdroszczą...

Avatar
Konto usunięte

10 kwietnia 2013, 16:17

@Baca_online: ty jesteś dziewczyną czy chłopakiem?

Avatar Baca_online

10 kwietnia 2013, 21:58

chłopak :>

Avatar
Konto usunięte

10 kwietnia 2013, 16:15

o nie! jestem nienawidzona przez...eee? (misia?)

Avatar matigrzegorz

9 kwietnia 2013, 18:58

Polskie... Sam nie możesz to i innym zabronisz :/

Avatar rakso132

9 kwietnia 2013, 19:23

@matigrzegorz: Co tu dużo do gadania, to nie jest coś, co się zdobywa, tylko ma się od urodzenia. Jak ktoś miałby od cholery kasy w spadku i znałbyś go, to też byś zazdrościł.
PS. To nie tylko Polskie....

Avatar matigrzegorz

10 kwietnia 2013, 15:19

@rakso132: NIe tylko, ale takie zachowanie jest domeną większości Polaków :)

Avatar rakso132

10 kwietnia 2013, 15:28

@matigrzegorz: Większości ludzi na świecie. :>

Avatar Xerdupa124

9 kwietnia 2013, 20:42

wstydzcie sie ludzie

Avatar jacek1s

9 kwietnia 2013, 20:11

ja nie tyje a jjem dużo ._.

Avatar Flyingseeker

9 kwietnia 2013, 20:24

@jacek1s: Mój królik ma na odwrót.

Avatar jacek1s

9 kwietnia 2013, 20:28

@Flyingseeker: pozdrów go :P

Avatar Karso21Respawn

9 kwietnia 2013, 18:57

ja tak mam XD

Avatar marylou02

9 kwietnia 2013, 18:56

skąd ja to znam

Avatar zatoka

Edytowano - 9 kwietnia 2013, 18:49

Też cię nie cierpię. :D

Avatar Izbela

9 kwietnia 2013, 18:46

Niestety ja za nimi nie przepadałam :P

Avatar keitel

9 kwietnia 2013, 18:32

Jak możesz nie lubić Kudłatego?!

Avatar
Konto usunięte

9 kwietnia 2013, 18:37

@keitel: i Scoobiego :<

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Można, tylko trzeba wstawać rano

Były nóżki, nie ma nóżek

Szybki jak błyskawica

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Angielskie śmieszki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka