Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Szybki jak błyskawica
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Angielskie śmieszki
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 listopada 2018, 15:55
Chodzi o to, że jak przewrócisz do góry nogami to wygląda jak odbicie w wodzie
\___________/ <------- pudło na hejty
jak coś jest źle to mnie poprawcie ; )
Odpisz
22 grudnia 2017, 15:04
Kiedy jesteś leniwy, ale przypomina ci się skrót klawiszowy alt + strzałka :')
Odpisz
18 grudnia 2017, 19:37
Dla leniwych
Odpisz
18 grudnia 2017, 20:01
@GooseApocalypsE: dzięki
Odpisz
19 grudnia 2017, 14:27
@GooseApocalypsE: A ja głupi sobie kark łamałem przed lapkiem..
Odpisz
19 grudnia 2017, 19:36
a nie mogłeś obrócić laptopka ?
Odpisz
19 grudnia 2017, 21:05
@DiaxNinja: Nie mogłem bo miał chłodzenie ładowanie myszkę więc no
Odpisz
19 grudnia 2017, 16:12
WHAT???
Odpisz
19 grudnia 2017, 15:04
> Miej znajomego który siedzi na kwe*ku
> Pokazujcie sobie Memy
> Wszystkie się powtarzają
I teraz prowadzisz dochodzenie które jest ukradzione skąd
Odpisz
19 grudnia 2017, 15:01
Było :v
Odpisz
19 grudnia 2017, 14:49
Jeja zmienia się w coraz większy szajs. Tfu.
Odpisz
19 grudnia 2017, 14:40
muzgu pls
Odpisz
18 grudnia 2017, 18:30
Chyba było dawwwwwwwwwwwno temu
Odpisz
Edytowano - 18 grudnia 2017, 21:46
@TenLucznik: właśnie mnóstwo obrazków dodają które już były ale wszyscy mają to gdzieś, jeszcze trochę i będzie to jak dział dowcipów
Odpisz
18 grudnia 2017, 21:22
Odpisz
18 grudnia 2017, 21:06
Ku*wa, oszukali mnie
Odpisz
18 grudnia 2017, 18:33
chyba bło
Odpisz
18 grudnia 2017, 21:45
@Windows_10: dawno temu
Odpisz
18 grudnia 2017, 18:33
Dla niekumatych: Chodzi o to, że patrząc na ten obrazek normalnie widzimy odbicie w jeziorze.
Odpisz
18 grudnia 2017, 19:19
@rolewicz3: Nie tłumacz niekumatym, dopóki nie zapytają o co chodzi.
Odpisz
18 grudnia 2017, 19:52
@rolewicz3: No shit Sherlock.
Odpisz
18 grudnia 2017, 20:02
@rolewicz3: dzięki, nie wiedziałem o co chodzi, ale wstydziłem się spytać :) łap strzałkę w górę, bardzo mi pomogłeś, Wesołych Świąt przyjacielu! :)
Odpisz
18 grudnia 2017, 20:15
@rolewicz3: Dzięki.
Odpisz
18 grudnia 2017, 20:26
@Sp1zg4nY: Czy to sarkazm?
Odpisz
18 grudnia 2017, 20:33
@rolewicz3: nie ;D
Odpisz
19 grudnia 2017, 14:24
@Sp1zg4nY: spizgany typowy nirmik na jeja
Odpisz
18 grudnia 2017, 18:30
Sprytne.
Odpisz