Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Dobrze czasem się oderwać
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Przypałowo
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 grudnia 2020, 18:14
2020
Odpisz
20 grudnia 2017, 19:27
Odpisz
31 grudnia 2017, 14:05
@DanateDMC:
Odpisz
14 stycznia 2018, 19:21
@DanateDMC: transformacja111!!1!!1
Odpisz
20 grudnia 2017, 15:59
Skisłam
Odpisz
20 grudnia 2017, 16:09
@kosmiczny_kamien: [_]
Odpisz
20 grudnia 2017, 16:16
@Boberek00: _ jeszcze zakrętka
Odpisz
Edytowano - 20 grudnia 2017, 16:43
@kosmiczny_kamien: _masz zapasową
Odpisz
25 grudnia 2017, 23:06
też mogę słoik?
Odpisz
25 grudnia 2017, 23:09
@Edward_Kenway: [_]
Odpisz
25 grudnia 2017, 23:12
@Boberek00: czemu wszyscy zapominają o zakrętce _
Odpisz
25 grudnia 2017, 23:13
Bo zakrętka to DLC
Odpisz
25 grudnia 2017, 23:15
@DiaxNinja: *EA intensives*
Odpisz
25 grudnia 2017, 23:24
Wieczko kuhwa!
Odpisz
25 grudnia 2017, 23:30
@dc17ray: masz _
Odpisz
25 grudnia 2017, 23:31
@dc17ray: i słoik gratis [_]
Odpisz
26 grudnia 2017, 04:42
Miałem na myśli że to nie zakrętka czy pokrywka, ale wieczko... ;_;
Odpisz
26 grudnia 2017, 10:17
@dc17ray: nie marudź masz darmowy słoik i Z A K R Ę T K Ę
Odpisz
27 grudnia 2017, 22:46
je**j siem ^^
Odpisz
27 grudnia 2017, 23:39
@dc17ray: i tak dziękujesz za darmoszkę?
Odpisz
28 grudnia 2017, 21:23
pseplasam :(
Odpisz
28 grudnia 2017, 22:01
@dc17ray: good boy
Odpisz
29 grudnia 2017, 06:33
^^
Odpisz
26 grudnia 2017, 00:30
Czemu wszyscy myślą że podstawówka to ameby, jak niektórzy uczniowie są dobrzy nie są idiotami jak większość?
Wiem że nie na temat
|_____| pudełeczko
Odpisz
26 grudnia 2017, 00:46
Potwierdzam
Odpisz
26 grudnia 2017, 00:47
@Jeja4FunPL: Np. W której jesteś klasie?
Odpisz
26 grudnia 2017, 00:48
5A
Odpisz
26 grudnia 2017, 00:48
@Jeja4FunPL: Liceum? Czy co?
Odpisz
26 grudnia 2017, 00:50
Podstawówki
Odpisz
26 grudnia 2017, 00:50
1.Tylko idioci myślą że jak ktoś jest z podstawówki jest gwarancja że ta osoba jest głupia
2.Ktoś może być dobrym uczniem i być idiotą tak samo na odwrót bo oceny świadczą o opanowaniu jakiegoś materiału a nie o inteligencji osoby
Odpisz
26 grudnia 2017, 00:50
@ptasznik5: Tu sie zgodze
Odpisz
26 grudnia 2017, 00:51
@Jeja4FunPL: I ja też.
Odpisz
26 grudnia 2017, 00:57
@ptasznik5: owszem. podpisuję się pod tym
Odpisz
26 grudnia 2017, 02:00
Moim zdaniem osoby ze szkoły podstawowej mogą być mądrzejsze i bardziej rozgarnięte od np. licealisty
Odpisz
26 grudnia 2017, 02:14
@BaDinGa_Boy: Z tym też się zgadzam.
Odpisz
26 grudnia 2017, 03:06
Ja zawsze byłam zdania że wiek nie jest wyznacznikiem inteligencji
Odpisz
26 grudnia 2017, 03:16
@kosmiczny_kamien: Po raz kolejny sie zgadzam.
Odpisz
26 grudnia 2017, 12:30
Oczywiscie gimbusy minusuja bo mysla ze jak kupia sobie vansy bede pili alkohol i palili to sa madrzy i dojrzali.
Odpisz
26 grudnia 2017, 12:45
już nie musisz tutaj nikogo cisnąć przecież dałeś pudełeczko
Odpisz
26 grudnia 2017, 13:16
Ale tak tylko mowie.
Odpisz
26 grudnia 2017, 13:30
a ty natek z, której klasy
Odpisz
26 grudnia 2017, 14:23
@cichyadam: .
Odpisz
26 grudnia 2017, 14:31
@cichyadam: Jak myslisz? Dalem odpowiedz kilka komentarzy wyzej tylko sobie przeanalizuj.
Odpisz
26 grudnia 2017, 14:38
stawiam na 5,6 lub 7 podstawówka ;P
Odpisz
26 grudnia 2017, 14:40
piszesz tylko, że jesteś w podstawówce
Odpisz
26 grudnia 2017, 15:42
@cichyadam: 6 zaraz 7
Odpisz
26 grudnia 2017, 15:52
ja siódma. Pracujesz na czerwony pasek?
Odpisz
26 grudnia 2017, 20:02
@cichyadam: Probuje
Odpisz
27 grudnia 2017, 04:10
xD
Odpisz
26 grudnia 2017, 14:39
earth chan
Odpisz
26 grudnia 2017, 11:03
Odpisz
20 grudnia 2017, 16:26
Odpisz
20 grudnia 2017, 16:37
tylko na to czekałem
Odpisz
20 grudnia 2017, 16:39
@kasjan132pl: A ja modliłem się do czegoś co nie istnieje by tego tu nie było
Odpisz
25 grudnia 2017, 21:15
do "z" w twoim nicku?
Odpisz
25 grudnia 2017, 21:53
Flat
Odpisz
25 grudnia 2017, 21:56
I HAVE POWER OF GOD AND ANIME ON MY SIDE!
~JackSepticEye
Odpisz
26 grudnia 2017, 00:49
@MineDan: nie za bardzo rozumie o co chodzi z "z" wyjaśnisz
Odpisz
26 grudnia 2017, 02:39
Bo "z" w twoim nicku nie istnieje, a ty "A ja modliłem się do czegoś co nie istnieje by tego tu nie było".
Odpisz
26 grudnia 2017, 08:06
@CichyCichacz: danke
Odpisz
26 grudnia 2017, 10:53
@CichyCichacz: dzięki że za mnie wytłumaczyłeś
Odpisz
20 grudnia 2017, 15:50
ulubiony mem płaskoziemców
Odpisz
25 grudnia 2017, 22:26
@cichyadam: Podoba mi się.
Odpisz
26 grudnia 2017, 00:07
@cichyadam: no co ty!
Odpisz
26 grudnia 2017, 09:47
@ruzwelt1: pewnie sam myślisz że ziemia jest płaska
Odpisz
26 grudnia 2017, 02:24
gra ktoś ?
Odpisz
26 grudnia 2017, 02:10
Nie rozumiem o co chodzi
Odpisz
25 grudnia 2017, 23:33
Spodziewałem się, że się zmieni w Earth-chan.
Odpisz
Edytowano - 25 grudnia 2017, 22:25
A wy ciągle mówicie że ziemia nie jest płaska !!!
Odpisz
20 grudnia 2017, 18:33
O nie...
Odpisz
20 grudnia 2017, 16:25
Zabawne jest to że pod ostatnim obrazkiem pisałem że myślałem że się spłaszczy po ataku. I chyba miałem racje
Odpisz
20 grudnia 2017, 16:20
NANI?!?!
Odpisz