Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Młodzi gniewni
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
To będzie bolało
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 lipca 2019, 22:34
Yyy... Iron Maiden?
Odpisz
21 grudnia 2017, 20:36
polecam TWENTY ØNE PILØTS |-/
Odpisz
21 grudnia 2017, 20:46
@Koperkowyy: Stay alive frien |-/
Odpisz
28 grudnia 2017, 21:53
@Koperkowyy: |-/
Odpisz
10 kwietnia 2018, 12:04
@OrangeCherry: I-/
Odpisz
27 listopada 2018, 09:03
@Koperkowyy: a witam
Odpisz
9 marca 2018, 19:08
Jacksona polecam
Odpisz
20 grudnia 2017, 22:40
megadeth-symphony of destruction pierwsza piosenka którą usłyszałem id megadeth
Odpisz
21 grudnia 2017, 20:09
@revan21: pierwsza jaką ja usłyszałem było Sudden Death w GHWoR, druga Peace Sells a potem klasycznie cały album Rust in Peace i reszta genialnych kawałków
Odpisz
21 grudnia 2017, 20:27
no rust in piece wymiata
Odpisz
22 grudnia 2017, 20:48
@revan21: U mnie pierwsze było Sweating Bullets :)
Odpisz
22 grudnia 2017, 20:46
SODOM
Odpisz
22 grudnia 2017, 12:34
kiedy poznajesz super muzyczkę i słuchasz ją non stop przez 3 tygodnie, aż jej znienawidzisz i rzygasz jak ją usłyszysz
Odpisz
22 grudnia 2017, 12:35
Polecam K.Flay
Odpisz
21 grudnia 2017, 20:27
Większość zespołów których słucham tbh
ale ostatnio to BTS
Odpisz
21 grudnia 2017, 20:40
xD
Odpisz
22 grudnia 2017, 10:07
gdy wszyscy się chwalą jakimiś szatanistycznymi zespołami a ty sobie słuchasz k-popu
Odpisz
22 grudnia 2017, 09:32
alestorm
Odpisz
22 grudnia 2017, 09:04
Tak właśnie przekonałam się do AC-DC...
Odpisz
22 grudnia 2017, 04:29
polecam Lil peep [*]
Odpisz
22 grudnia 2017, 00:25
Może to nie zespół, ale mi bardzo podoba się styl scarlxrd
Odpisz
22 grudnia 2017, 04:28
@Sapek96: mi tez
Odpisz
21 grudnia 2017, 23:09
tak było jak pierwszy raz usłyszałem Sabaton Uprising
Odpisz
21 grudnia 2017, 22:08
kurde a ja słucham Dapstepu
Odpisz
22 grudnia 2017, 07:53
@ozik8921: A ja mam to w dupie
Odpisz
20 grudnia 2017, 18:27
Moje słuchanie czegoś po raz pierwszy:
Utwór trwa 6 minut
2 minuta- ale to jest dobre!
3 minuta- dobra już mi się nie chce tego słuchać
Odpisz
21 grudnia 2017, 22:06
To trochę smutne, bo najgenialnejsze utwory (wiem wiem, muzyka jest subiektywna) często mają kilkanaście, a czasem kilkadziesiąt minut
Odpisz
Edytowano - 21 grudnia 2017, 21:27
Miałem tak z Ksiądzem Judaszem.
Odpisz