Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar drzewko_kokosowe1

15 lipca 2019, 22:34

Yyy... Iron Maiden?

Avatar Koperkowyy

21 grudnia 2017, 20:36

polecam TWENTY ØNE PILØTS |-/

Avatar Shadow_years

21 grudnia 2017, 20:46

@Koperkowyy: Stay alive frien |-/

Avatar OrangeCherry

28 grudnia 2017, 21:53

Avatar Anastasia_

10 kwietnia 2018, 12:04

Avatar Ananas0104

27 listopada 2018, 09:03

@Koperkowyy: a witam

Avatar inka_2006

9 marca 2018, 19:08

Jacksona polecam

Avatar revan21

20 grudnia 2017, 22:40

megadeth-symphony of destruction pierwsza piosenka którą usłyszałem id megadeth

Avatar
Konto usunięte

21 grudnia 2017, 20:09

@revan21: pierwsza jaką ja usłyszałem było Sudden Death w GHWoR, druga Peace Sells a potem klasycznie cały album Rust in Peace i reszta genialnych kawałków

Avatar revan21

21 grudnia 2017, 20:27

no rust in piece wymiata

Avatar
Metal4ev

22 grudnia 2017, 20:48

@revan21: U mnie pierwsze było Sweating Bullets :)

Avatar
Metal4ev

22 grudnia 2017, 20:46

SODOM

Avatar
Konto usunięte

22 grudnia 2017, 12:34

kiedy poznajesz super muzyczkę i słuchasz ją non stop przez 3 tygodnie, aż jej znienawidzisz i rzygasz jak ją usłyszysz

Avatar
Konto usunięte

22 grudnia 2017, 12:35

Polecam K.Flay

Avatar
Konto usunięte

21 grudnia 2017, 20:27

Większość zespołów których słucham tbh
ale ostatnio to BTS

Avatar Shibitsu

21 grudnia 2017, 20:40

xD

Avatar Pegi20

22 grudnia 2017, 10:07

gdy wszyscy się chwalą jakimiś szatanistycznymi zespołami a ty sobie słuchasz k-popu

Avatar Xenomorph12

22 grudnia 2017, 09:32

alestorm

Avatar inka_2006

22 grudnia 2017, 09:04

Tak właśnie przekonałam się do AC-DC...

Avatar CytrynXD

22 grudnia 2017, 04:29

polecam Lil peep [*]

Avatar Sapek96

22 grudnia 2017, 00:25

Może to nie zespół, ale mi bardzo podoba się styl scarlxrd

Avatar CytrynXD

22 grudnia 2017, 04:28

@Sapek96: mi tez

Avatar Maly_modelarz15

21 grudnia 2017, 23:09

tak było jak pierwszy raz usłyszałem Sabaton Uprising

Avatar ozik8921

21 grudnia 2017, 22:08

kurde a ja słucham Dapstepu

Avatar CiemnoStrasznieUMnieWDomu

22 grudnia 2017, 07:53

@ozik8921: A ja mam to w dupie

Avatar
Konto usunięte

20 grudnia 2017, 18:27

Moje słuchanie czegoś po raz pierwszy:
Utwór trwa 6 minut
2 minuta- ale to jest dobre!
3 minuta- dobra już mi się nie chce tego słuchać

Avatar PanMixer

21 grudnia 2017, 22:06

To trochę smutne, bo najgenialnejsze utwory (wiem wiem, muzyka jest subiektywna) często mają kilkanaście, a czasem kilkadziesiąt minut

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 21 grudnia 2017, 21:27

Miałem tak z Ksiądzem Judaszem.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pozdrawiam świetliki

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Młodzi gniewni

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

To będzie bolało

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka