Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Ostry ten sędzia
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Pozdrawiam świetliki
To się nie może nie udać
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 czerwca 2020, 16:20
@Konto usunięte: ☭⛊☭
Odpisz
24 grudnia 2017, 23:24
mniam ☭☭☭
Odpisz
22 grudnia 2017, 23:08
Sierp i łom? Matuszka zaczęła okradać sklepy?
Odpisz
22 grudnia 2017, 23:08
@MrPawiXpl: Łom i młot*
Odpisz
Edytowano - 23 grudnia 2017, 08:54
@MrPawiXpl: Sierp i młot* patafianie
Odpisz
23 grudnia 2017, 09:10
Przypatrz się.
Odpisz
23 grudnia 2017, 09:11
Może i upośledzone, ale jednak sierp i młot
Odpisz
23 grudnia 2017, 09:14
Teoretycznie tak ale sierp wygląda bardziej jak łom w tym przypadku.
Odpisz
23 grudnia 2017, 09:20
Jak już to jak hak wygląda. Łoma to ty chyba w życiu nie widziałeś.
Odpisz
23 grudnia 2017, 10:08
@MrPawiXpl: ty щтавст jesteś jak ткнь! na łagry z nim!
Odpisz
23 grudnia 2017, 10:10
@Yukiterku: do tego co mówi że łom
Odpisz
23 grudnia 2017, 10:07
ыфдшылшу кшомч лпмь
Odpisz
23 grudnia 2017, 09:44
Wy się śmiejecie, a ja dostałam ochrzan od nauczycielki za przynoszenie takich pierniczków na wigilię klasową
Odpisz
Edytowano - 23 grudnia 2017, 09:34
Co tam robi sierp i młot? To jest znak ZSRR, był na fladze ._. To chyba Stalin piecze pierniczki :^
Odpisz
23 grudnia 2017, 02:03
przecież to jest źle uformowane...
Odpisz
22 grudnia 2017, 23:35
już myślałem, że tam są żydzi
Odpisz
22 grudnia 2017, 22:15
Odpisz
22 grudnia 2017, 21:49
SIERPEM I MŁOTEM CZERWONĄ CHOŁOTĘ
Odpisz
Edytowano - 20 grudnia 2017, 19:07
Fajny ten pierniczek w rogu na dole po prawej.
Odpisz
20 grudnia 2017, 19:37
@MasterBeniz: Nie gówno, Sherlocku.
wcale nie o to chodzi w tym meme
Odpisz
20 grudnia 2017, 21:18
@MasterBeniz: ja tam nie zauważyłem, dzięki
Odpisz
20 grudnia 2017, 20:52
our
Odpisz
20 grudnia 2017, 19:47
A gdzie żydo-piernik i swastyka z lukrem?
Odpisz
20 grudnia 2017, 19:54
@Lizbett570: lukru nie mam
Odpisz
20 grudnia 2017, 19:04
natym miało być "send nudes" ale słabo wyszło zdjęcie
Odpisz
20 grudnia 2017, 19:04
@siemak:
Odpisz
20 grudnia 2017, 19:13
@siemak: co ty gadasz widać doskonale../s
Odpisz
20 grudnia 2017, 19:14
@stalamed:
Odpisz
20 grudnia 2017, 19:36
@siemak: Dlaczego ja od razu wiedziałam, że to ty zrobiłeś te pierniki ja zobaczyłam tamten obrazek wyżej.
Odpisz
20 grudnia 2017, 19:36
@creeper_girl: szósty zmysł?
Odpisz
20 grudnia 2017, 19:40
@siemak: W sumie, to tak samo miałam z tamtym twoim morsem... Więc może jednak?
Odpisz
20 grudnia 2017, 19:41
@creeper_girl: ta...Maciek, Adam i Borys. Gdybym umiał lepiej rysować wciążbym robił serie
Odpisz