Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar DavePL1234

21 grudnia 2017, 13:22

A po co komu realistyczna grafika? ;-;

Avatar lorax12

27 grudnia 2017, 11:25

@DavePL1234: bo są dzieci dla których gry zaczynają się od 4 kfullhd lub więcej

Avatar Youtuber

27 grudnia 2017, 11:43

@DavePL1234: po to ze trzeba się rozwijać a nie ku*wa wszystko przedstawiac w grafice jak z gothoca...
a i rozdzielczosc nie ma nic do jakosci tekstur

Avatar Noxen

27 grudnia 2017, 11:51

@Youtuber: Ale dobra nie oznacza realistyczna.

Avatar lorax12

27 grudnia 2017, 12:08

@Youtuber: gry o grafice pikselowej i "narysowanej" też mogą być dobre

Avatar ptasznik5

27 grudnia 2017, 12:58

@lorax12: ten osobnik to pcmr nie masz z nim co gadać

Avatar lorax12

27 grudnia 2017, 13:01

@ptasznik5: ale ja też używam pc i nie potrzeba mi gier o strasznie fotorealistycznej grafice

Jeśli wciągnę się w historię i fabułę oraz może przyjemny gameplay to nie potrzeba mi więcej

Avatar ptasznik5

27 grudnia 2017, 13:05

@lorax12: ja też :v bo różnica między graczem pc lub multiplatformowcem a pcmr to jak różnica między koniem a osłem

Avatar lorax12

27 grudnia 2017, 13:06

@ptasznik5: mhm

Avatar Youtuber

28 grudnia 2017, 23:43

@lorax12: dopravowane tekstury wysokiej jakości są bardzo ważne w wielu grach. w duzej mierze wstrzelankach wyscigowkach coraz czesciej w sandboxach i rpg
nikt nie chce fotorealicoś ale żeby nie zatrzymać się na poziomie gothica.
sam minrlecraft odnawia swoje tekstury na ładniejsze żeby nie tracić graczy.
grafika w pixel grach też musi być ładna żeby dało rade na to patrzeć
grafika w grach jest w ch*j ważna

Avatar lorax12

29 grudnia 2017, 09:24

@Youtuber: ja bym i w Gothica grał
San Andreas bardzo przyjemnie mi się grało

W Mincraftcie odmawiają grafikę dla tych dzieci dla których gry zaczynają się od 4 kfullhd

Avatar Youtuber

29 grudnia 2017, 19:59

@lorax12: dobra nie ma gadania elo ciemnoty

Avatar lorax12

29 grudnia 2017, 20:06

@Youtuber: sam jesteś ciemnotą z zamkniętym umysłem jeśli nie umiesz czerpać przyjemności z gry tylko patrzysz na grafikę

Avatar Noxen

29 grudnia 2017, 22:46

@Youtuber: Ale to ty źle przeczytałeś pytanie, a teraz ludzi wyzywasz. DavePL napisał: "A po co komu REALISTYCZNA grafika?". Ty tutaj mówisz o DOBREJ grafice, a to są dwie różne rzeczy...

Avatar Youtuber

30 grudnia 2017, 00:58

@Noxen: OKEJ podsumuje wątek realistycznej grafiki z mojego komentarza.
REALISTYCZNA GRAFIKA JEST POTRZEBNA W PEWNYCH RODZAJACH GIER PO TO ŻEBY GRA STAŁA SIĘ JAK NAJBARDZIEJ PRAWDZIWA.
TAKI ZABIEG JEST WYKORZYSTYWANY W HORRORACH NP OUTLAST
W WYSCIGOWKACH NP NEEDFORSPEED
W SYMULACJACH NP EURO TRUCK SYMULATOR
W GRACH SPORTOWYCH NP FIFA
kapiszi?

Avatar One_punch_man

21 lutego 2018, 18:32

@DavePL1234: jak mi sie nudzi to Napi**dzielam w pokemon yellow ʅ(ツ)ʃ

Avatar Asystent_Google

21 czerwca 2020, 16:01

@Youtuber: japie**ole ale przychlast XD

Avatar WolfieTheGamer

29 grudnia 2017, 15:51

Mi wystarczy normalna ale dobra grafika
ale czasami po prostu jest lepsza gra 2D

Avatar FAMOUSY

27 grudnia 2017, 14:05

zależy na jaką grę patrzymy bo jeśli np wrzucimy taka grafikę do wiedźmina to będzie to dobrze wyglądać

Avatar Liechtensteinball

27 grudnia 2017, 12:22

Co mi po grafice jak rozgrywka będzie nudna

Avatar
SzanownyPanZulMietek

27 grudnia 2017, 11:55

Tak.

Avatar Alois0Trancy

27 grudnia 2017, 11:20

Avatar Pikachu_fan_Subaru

27 grudnia 2017, 11:10

Głupcze ja nie ssę. Ja ZASYSAM - Kirby

Avatar arcinin

27 grudnia 2017, 10:58

Potwór, nie potwór, byle miał otwór.

Avatar Henzej

21 grudnia 2017, 13:11

Nie, gdyby każda gra taką miała to żadna gra by mi nie działała

Avatar PchlaRenatka

27 grudnia 2017, 10:39

@Henzej: Smuteg, mam to samo :x

Avatar Boberek00

21 grudnia 2017, 15:05

Avatar BonnieThePirate

21 grudnia 2017, 13:54

Avatar Windows_10

21 grudnia 2017, 13:25

Sakurai przesadził

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jakby trochę nie fair

Chciał tylko pomóc

Nie są aż takie pyszne

Nie po oczach

Nieuczciwa ocena

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka