Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Za co ta premia
Dobrze czasem się oderwać
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Mało znany szczegół
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 grudnia 2017, 13:22
A po co komu realistyczna grafika? ;-;
Odpisz
27 grudnia 2017, 11:25
@DavePL1234: bo są dzieci dla których gry zaczynają się od 4 kfullhd lub więcej
Odpisz
27 grudnia 2017, 11:43
@DavePL1234: po to ze trzeba się rozwijać a nie ku*wa wszystko przedstawiac w grafice jak z gothoca...
a i rozdzielczosc nie ma nic do jakosci tekstur
Odpisz
27 grudnia 2017, 11:51
@Youtuber: Ale dobra nie oznacza realistyczna.
Odpisz
27 grudnia 2017, 12:08
@Youtuber: gry o grafice pikselowej i "narysowanej" też mogą być dobre
Odpisz
27 grudnia 2017, 12:58
@lorax12: ten osobnik to pcmr nie masz z nim co gadać
Odpisz
27 grudnia 2017, 13:01
@ptasznik5: ale ja też używam pc i nie potrzeba mi gier o strasznie fotorealistycznej grafice
Jeśli wciągnę się w historię i fabułę oraz może przyjemny gameplay to nie potrzeba mi więcej
Odpisz
27 grudnia 2017, 13:05
@lorax12: ja też :v bo różnica między graczem pc lub multiplatformowcem a pcmr to jak różnica między koniem a osłem
Odpisz
27 grudnia 2017, 13:06
@ptasznik5: mhm
Odpisz
28 grudnia 2017, 23:43
@lorax12: dopravowane tekstury wysokiej jakości są bardzo ważne w wielu grach. w duzej mierze wstrzelankach wyscigowkach coraz czesciej w sandboxach i rpg
nikt nie chce fotorealicoś ale żeby nie zatrzymać się na poziomie gothica.
sam minrlecraft odnawia swoje tekstury na ładniejsze żeby nie tracić graczy.
grafika w pixel grach też musi być ładna żeby dało rade na to patrzeć
grafika w grach jest w ch*j ważna
Odpisz
29 grudnia 2017, 09:24
@Youtuber: ja bym i w Gothica grał
San Andreas bardzo przyjemnie mi się grało
W Mincraftcie odmawiają grafikę dla tych dzieci dla których gry zaczynają się od 4 kfullhd
Odpisz
29 grudnia 2017, 19:59
@lorax12: dobra nie ma gadania elo ciemnoty
Odpisz
29 grudnia 2017, 20:06
@Youtuber: sam jesteś ciemnotą z zamkniętym umysłem jeśli nie umiesz czerpać przyjemności z gry tylko patrzysz na grafikę
Odpisz
29 grudnia 2017, 22:46
@Youtuber: Ale to ty źle przeczytałeś pytanie, a teraz ludzi wyzywasz. DavePL napisał: "A po co komu REALISTYCZNA grafika?". Ty tutaj mówisz o DOBREJ grafice, a to są dwie różne rzeczy...
Odpisz
30 grudnia 2017, 00:58
@Noxen: OKEJ podsumuje wątek realistycznej grafiki z mojego komentarza.
REALISTYCZNA GRAFIKA JEST POTRZEBNA W PEWNYCH RODZAJACH GIER PO TO ŻEBY GRA STAŁA SIĘ JAK NAJBARDZIEJ PRAWDZIWA.
TAKI ZABIEG JEST WYKORZYSTYWANY W HORRORACH NP OUTLAST
W WYSCIGOWKACH NP NEEDFORSPEED
W SYMULACJACH NP EURO TRUCK SYMULATOR
W GRACH SPORTOWYCH NP FIFA
kapiszi?
Odpisz
21 lutego 2018, 18:32
@DavePL1234: jak mi sie nudzi to Napi**dzielam w pokemon yellow ʅ(ツ)ʃ
Odpisz
21 czerwca 2020, 16:01
@Youtuber: japie**ole ale przychlast XD
Odpisz
29 grudnia 2017, 15:51
Mi wystarczy normalna ale dobra grafika
ale czasami po prostu jest lepsza gra 2D
Odpisz
27 grudnia 2017, 14:05
zależy na jaką grę patrzymy bo jeśli np wrzucimy taka grafikę do wiedźmina to będzie to dobrze wyglądać
Odpisz
27 grudnia 2017, 12:22
Co mi po grafice jak rozgrywka będzie nudna
Odpisz
27 grudnia 2017, 11:55
Tak.
Odpisz
27 grudnia 2017, 11:20
Odpisz
27 grudnia 2017, 11:10
Głupcze ja nie ssę. Ja ZASYSAM - Kirby
Odpisz
27 grudnia 2017, 10:58
Potwór, nie potwór, byle miał otwór.
Odpisz
21 grudnia 2017, 13:11
Nie, gdyby każda gra taką miała to żadna gra by mi nie działała
Odpisz
27 grudnia 2017, 10:39
@Henzej: Smuteg, mam to samo :x
Odpisz
21 grudnia 2017, 15:05
Odpisz
21 grudnia 2017, 13:54
Odpisz
21 grudnia 2017, 13:25
Sakurai przesadził
Odpisz