Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Trzeba brać osobną torbę
Jakby trochę nie fair
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 grudnia 2017, 13:44
Kilka lat temu pie**olony śnieg w WIELKANOC teraz nawet jednej śnieżki w PIE**OLONYM GRUDNIU jak tak dalej będzie to będzie +60 stopni w lato...
Odpisz
23 grudnia 2017, 13:49
@Filipsss: U mnie za oknem leży ok. 20cm śniegu.
Odpisz
23 grudnia 2017, 13:51
@ben1794: spokojnie jeden dzień i po śniegu ku*wa 5 stopni na plusie ma być ...
Odpisz
23 grudnia 2017, 15:36
@Filipsss: Heh już ni ma. Deszcz leje.
Odpisz
23 grudnia 2017, 15:40
@ben1794: no widzisz? takie ku8wa święta
Odpisz
23 grudnia 2017, 15:42
@Filipsss: Spokojnie, wygram wojne z polską pogodą. Mam zapas śnigu w zamrażalniku.
Odpisz
23 grudnia 2017, 15:43
@ben1794: zostawiasz na podwórku godzina i stopnieje albo deszcze wpier**li.. cholerna pogoda...
Odpisz
23 grudnia 2017, 22:19
@Filipsss: Może jednak wygram.
Odpisz
23 grudnia 2017, 22:27
@ben1794: Gdzie można go kupić?
Odpisz
23 grudnia 2017, 22:30
@ben1794: to już nie to samo :/ poza tym kilka metrów od domu nadal będzie u ciebie zielono xd
Odpisz
24 grudnia 2017, 10:48
@Filipsss: Nie wiem gdzie kupić, ale zawsze troche śniegu jest.
Odpisz
24 grudnia 2017, 10:29
Pamiętam jak byłem mały i szedłem z moją siostrą i mamą do szkoły gdy nagle wypie**oliłem się na duży kawał śniegu i mnie potem tyłek bolał.Moja siostra się ze mnie śmieje aż do dziś.
#nobodycares
Odpisz
23 grudnia 2017, 21:32
Co roku jest podobny mem. Zmieniają się tylko obrazki, ale sens jest ten sam.
Odpisz
21 grudnia 2017, 15:57
Ja tam nawet lubię sobie odśnieżać moją drogę.
Odpisz
23 grudnia 2017, 14:55
No chyba że mieszkasz w Karkonoszach.. Wtedy nie polecam..
Odpisz
Edytowano - 23 grudnia 2017, 13:57
ona> lubie romantycznych mężczyzn
ja> "kto nie dotknął ziemi ni razu ten nie zazna rozkoszy w niebie"
ona> co?
ja> cho sie r*chać
Odpisz
23 grudnia 2017, 14:47
@kokosek112:
Nawet nie czytałem tej książki gdyż nie lubię większości lektur, jednak pamiętam, była to kobieta która odrzucała zaloty wszystkich mężczyzn, przez co po śmierci została ukarana wisząc pomiędzy niebem a ziemią.
kokosek112 jesteś dziadem.
Odpisz
23 grudnia 2017, 14:53
@LIPERS: Dziady II (Wileńsko-Kowieńskie) Adama Mickiewicza. Ja też tego nie czytałem, ale nie dawno omawialiśmy to więc pamiętam to z lekcji. Wole książki fantastyczne/sci-fi np. moją ulubioną jest seria "Więzień labiryntu" James'a Dashnera.
Odpisz
23 grudnia 2017, 13:27
Tytuł mema niezły poza tym.
Odpisz
23 grudnia 2017, 13:26
Żadna praca nie hańbi. Są wyjątki oczywiście, ale ta akurat nie.
Odpisz
21 grudnia 2017, 17:42
nienawidzę jak ludzie odśnieżają drogi...
Odpisz
23 grudnia 2017, 13:12
dlaczego?
Odpisz
23 grudnia 2017, 13:21
@ImBard: bo kocham śnieg, poza tym nie można się później ślizgać
Odpisz
23 grudnia 2017, 13:28
A wiesz jak fajnie się na takiej ośnieżonej drodze samochody ślizgają? A jak później fajnie uderzają przez to o siebie i jak później fajnie ludzie umierają w wypadkach samochodowych? :v
Śnieg jest fajny, ale zdecydowanie nie na drodze. Chyba, że na jakiejś, na której nikt nie jeździ. Wtedy można fajnie driftować.
Odpisz
23 grudnia 2017, 13:29
nie wszyscy lubią śnieg, a poza tym trzeba odśnieżać
Odpisz
23 grudnia 2017, 23:12
@Nanook: fajnie, fajnie ale mówiąc drogi chodziło mi o chodniki, przepraszam moja wina
Odpisz
23 grudnia 2017, 23:13
@ImBard: wiem
Odpisz
21 grudnia 2017, 17:28
Było to samo na stronce na Facebooku mogę dać screena
Odpisz
23 grudnia 2017, 13:02
W LIDLU TEŻ MAJĄ MIĘSO! BYŁO, BYŁO!!!!!!!!!!11111!!!!ONEONEONE
Odpisz
23 grudnia 2017, 13:04
No i co z tego? Może ktoś podpie**olił z jeszcze inszej strony i dodał na fb
Odpisz
23 grudnia 2017, 15:45
@NaiNeko27: W sumie
Odpisz
23 grudnia 2017, 15:46
@Malki25337: No i to jakie
Odpisz
21 grudnia 2017, 17:13
„Śnieg jest romantyczny jak ch*j”
A czy ch*j jest romantyczny?
Odpisz
21 grudnia 2017, 16:25
bło
Odpisz
21 grudnia 2017, 16:20
Odpisz
Edytowano - 21 grudnia 2017, 15:59
Odśnieżanie grubej warstwy śniegu jest takie jakby satysfakcjonujące (łopatą oczywiście).
Odpisz