Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Filipsss

23 grudnia 2017, 13:44

Kilka lat temu pie**olony śnieg w WIELKANOC teraz nawet jednej śnieżki w PIE**OLONYM GRUDNIU jak tak dalej będzie to będzie +60 stopni w lato...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar Filipsss

23 grudnia 2017, 22:30

@ben1794: to już nie to samo :/ poza tym kilka metrów od domu nadal będzie u ciebie zielono xd

Avatar ben1794

24 grudnia 2017, 10:48

@Filipsss: Nie wiem gdzie kupić, ale zawsze troche śniegu jest.

Avatar Srogiczny

24 grudnia 2017, 10:29

Pamiętam jak byłem mały i szedłem z moją siostrą i mamą do szkoły gdy nagle wypie**oliłem się na duży kawał śniegu i mnie potem tyłek bolał.Moja siostra się ze mnie śmieje aż do dziś.
#nobodycares

Avatar Broski

23 grudnia 2017, 21:32

Co roku jest podobny mem. Zmieniają się tylko obrazki, ale sens jest ten sam.

Avatar
Konto usunięte

21 grudnia 2017, 15:57

Ja tam nawet lubię sobie odśnieżać moją drogę.

Avatar MrFrytekPL

23 grudnia 2017, 14:55

No chyba że mieszkasz w Karkonoszach.. Wtedy nie polecam..

Avatar kokosek112

Edytowano - 23 grudnia 2017, 13:57

ona> lubie romantycznych mężczyzn
ja> "kto nie dotknął ziemi ni razu ten nie zazna rozkoszy w niebie"
ona> co?
ja> cho sie r*chać

Avatar LIPERS

23 grudnia 2017, 14:47

@kokosek112:
Nawet nie czytałem tej książki gdyż nie lubię większości lektur, jednak pamiętam, była to kobieta która odrzucała zaloty wszystkich mężczyzn, przez co po śmierci została ukarana wisząc pomiędzy niebem a ziemią.

kokosek112 jesteś dziadem.

Avatar kokosek112

23 grudnia 2017, 14:53

@LIPERS: Dziady II (Wileńsko-Kowieńskie) Adama Mickiewicza. Ja też tego nie czytałem, ale nie dawno omawialiśmy to więc pamiętam to z lekcji. Wole książki fantastyczne/sci-fi np. moją ulubioną jest seria "Więzień labiryntu" James'a Dashnera.

Avatar trinty

23 grudnia 2017, 13:27

Tytuł mema niezły poza tym.

Avatar trinty

23 grudnia 2017, 13:26

Żadna praca nie hańbi. Są wyjątki oczywiście, ale ta akurat nie.

Avatar
Konto usunięte

21 grudnia 2017, 17:42

nienawidzę jak ludzie odśnieżają drogi...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
Konto usunięte

23 grudnia 2017, 23:12

@Nanook: fajnie, fajnie ale mówiąc drogi chodziło mi o chodniki, przepraszam moja wina

Avatar
Konto usunięte

23 grudnia 2017, 23:13

@ImBard: wiem

Avatar
Konto usunięte

21 grudnia 2017, 17:28

Było to samo na stronce na Facebooku mogę dać screena

Avatar Malki25337

23 grudnia 2017, 13:02

W LIDLU TEŻ MAJĄ MIĘSO! BYŁO, BYŁO!!!!!!!!!!11111!!!!ONEONEONE

Avatar NaiNeko27

23 grudnia 2017, 13:04

No i co z tego? Może ktoś podpie**olił z jeszcze inszej strony i dodał na fb

Avatar
Konto usunięte

23 grudnia 2017, 15:45

@NaiNeko27: W sumie

Avatar
Konto usunięte

23 grudnia 2017, 15:46

@Malki25337: No i to jakie

Avatar Buras

21 grudnia 2017, 17:13

„Śnieg jest romantyczny jak ch*j”

A czy ch*j jest romantyczny?

Avatar Szortek

21 grudnia 2017, 16:25

bło

Avatar Szorstka_Pienta

21 grudnia 2017, 16:20

Avatar Czeran

Edytowano - 21 grudnia 2017, 15:59

Odśnieżanie grubej warstwy śniegu jest takie jakby satysfakcjonujące (łopatą oczywiście).

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar feministka
Dodane przez: feministka

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Trzeba brać osobną torbę

Jakby trochę nie fair

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Były nóżki, nie ma nóżek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka