Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
To by wystarczyło
Dobrze czasem się oderwać
No to posłuchane
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 grudnia 2017, 14:46
Siema anony, mam ostatnio mały problem
mianowicie wjeżdżam windą na dziesiąte piętro, wchodzę schodami na jedenaste, ale tam są same kotłownie i takie te, i wszystkie drzwi zamknięte na kłódkę
i teraz jak tu wejść na dach? wieszać się nie będe bo nie mam gdzie a poza tym podczas śmierci chcę trochę adrenaliny doświadczyć
p.s. przez okno nie skoczę bo na 3 piętrze mieszkam
Odpisz
23 grudnia 2017, 14:52
wejdź na dach innego budynku :v
Odpisz
23 grudnia 2017, 14:53
Zapisz sie na lekcje skoków na na spadochronie i uszkodź spadochron
Odpisz
23 grudnia 2017, 14:58
ja jak już to raczej zaje**łbym sie tosterem i starałbym się upozorowac wypadek, mniej bulu dla innych. Przed śmiercią napisalbym jeszcze pamiętnik i wysłał go pocztą do przyjaciół, ale napisalbym w nim ze to samobójstwo, ale żeby nie mówić tego rodzinie.
Odpisz
23 grudnia 2017, 14:59
@qaz123: myślisz że mam pieniądze na lekcje skoków na spadochronie jeśli chcę się zabić?
jestem fanem skoków na bungee bez bungee
Odpisz
23 grudnia 2017, 15:00
@kokosek112: rodzice mieli kupić toster pół roku temu
Odpisz
23 grudnia 2017, 15:12
jak chcesz poczuć emocje przed śmiercią to weź przeciwbulowe i popij alkoholem
Odpisz
23 grudnia 2017, 15:30
@kokosek112: skąd ja wezmę alkohol kurrrrrrrr
czekaj rodzice chyba trzymajo wino w szafce
Odpisz
23 grudnia 2017, 15:44
to miałbyć raczej żart to 'combo' prawdopodobnie nawet cie nie zabije, a jedynie da ci przeżycia o których będziesz chciał zapomnieć.
Odpisz
23 grudnia 2017, 18:22
Dlaczego w ogóle chcesz to zrobić?
Odpisz
23 grudnia 2017, 18:51
@creeper_girl: nie wiem czy psycho-kaczko odpisze, ale ja nie mam nic do roboty:
ja jeśli myśle o samobójstwie to dlatego, że mam dosyć życia, czasami czuje takie "wystarczy" nie widzę niczego dlaczego warto byłoby żyć i chyba najważniejsze nie widze tego ze kiedys moge być szczęśliwy, nie mam na to nadzieji.
Odpisz
23 grudnia 2017, 23:13
@creeper_girl: tutaj to miały być bardziej śmieszki, ale tak na serio to dlatego że moja najbliższa przyszłość to czekanie aż będę miał odpowiedni wiek na decydowanie co robić z moim życiem, dodaj do tego jeszcze fakt że nienawidzę siebie za moją własną osobowość i to że jestem zbyt leniwy by cokolwiek w sobie zmienić
Odpisz
23 grudnia 2017, 23:29
znam to :p
Odpisz
23 grudnia 2017, 23:33
powiem ci tak, w kazdym wieku człowiek jest inny, możesz różne rzeczy robić, których potem nie będziesz mogł zrobić, albo na odwrót, ciesz sie tym czym możesz i nie napalaj sie na dorosłość, bo się możesz zawieść.
Odpisz
23 grudnia 2017, 23:42
@kokosek112: k, thx za branie mnie na poważnie
Odpisz
24 grudnia 2017, 09:51
a zapomniałem dodać
dZiECi w AfRYcE mAjO gOrZEj
Odpisz
24 grudnia 2017, 10:00
@kokosek112: jprdl xd
Odpisz
23 grudnia 2017, 14:59
wydaje mi się, że to straciło sens podczas tłumaczenia.
Odpisz
23 grudnia 2017, 14:46
Haha no tak, bo wiecie Transformersy są robotami które mogą być samochodem. I to jest zabawne 😂
Odpisz
23 grudnia 2017, 14:39
Nie łapie jaki jest sens tego gówna które nawet nie jest śmieszne
Odpisz
23 grudnia 2017, 14:27
C... co? coo??? czemu to jest na głównej ?
Odpisz
Edytowano - 23 grudnia 2017, 14:23
*Transformery. Czy ludzie się wreszcie nauczą, że odmiana "Transformersy" jest niepoprawna?
Odpisz
21 grudnia 2017, 22:19
Wszystko normalne oprócz dzieciaka, jest upośledzony.
Odpisz