Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Phi!
Mało znany szczegół
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Frustrujące
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 marca 2023, 15:00
Życiorys jest w podstawie programowej a cv w podstawie programowej wosu tak samo jak podatki
Odpisz
6 sierpnia 2020, 08:04
Obliczanie podatku było na matmie, alfabet na rosyjskim uczyłem się w 1. roku. Map samochodowych nikt już nie czyta. Życiorys? Kiedy ktoś takiego pisze? Co do chemii też było
Odpisz
26 stycznia 2019, 11:38
nie wiem jak wy, ale życiorys i cv na polskim miałem, jako że to jedyny przedmiot gdzie nauczyciel myśli na przyszłość
Odpisz
3 marca 2018, 21:04
co do l Pi to się pomylił bo wynosi w przybliżeniu 3.141592653589793238462643383279502884197169399375105082097494459230781640628620899 (80 cyfr z pamięci jak coś sry z drobne błędy
Odpisz
28 października 2018, 20:52
@gaminger: nie chwal się tak tą wiedzą bezużyteczną.
Odpisz
29 października 2018, 06:12
@Grzechoooo: Kiedyś uczyłem się na konkurs i zapamiętałem :p
Odpisz
8 sierpnia 2017, 23:37
Cv o wypełnianie PITU ma się na Wiedzy o Społeczeństwie
Odpisz
8 sierpnia 2017, 23:37
*i nie o
Odpisz
12 kwietnia 2013, 23:45
Poza tym bez szkoły bylibyście jakimiś tumanami, a uczenie człowieka życia w szarej rzeczywistości wielu osób nie jest dobrą rzeczą. Szkoła ma uczyć monotonności? Odp. NIE! Ma rozwijać wyobraźnię. Szkoła ma uczyć wszystkiego, bo każdy pracuje gdzie indziej. Sądzicie, że wiedza o amebach się nie przydaje? Liczba PI jest jakąś bez istotną bzdurą? Zastanówcie się dobrze. A takich jak autor tego obrazka potępiam. Napisałbym o takich propagandach coś gorszego, ale mój komentarz zostałby usunięty, dlatego starałem się pisać jak najlepszym językiem.
Odpisz
1 maja 2015, 14:55
@Gold123: Nie, nie przydaje się. A przynajmniej nie kiedy już wiesz na jakie studia pójdziesz i jaką pracę byś chciał mieć. Np. studia informatyczne, zawód programista. Do tego chyba nie potrzebna jest wiedza o amebach. Ja liczbę PI znałem jeszcze zanim w szkole w ogóle nauczycielka pomyślała żeby nas tego nauczyć. A to dlatego że mam internet. (dokładniej to pamiętałem że to było 3,14 co akurat było w gimnazjum potrzebne)
Szkołę należy ograniczyć do wymaganego minimum które przyda się w życiu.
Odpisz
24 marca 2015, 21:05
Niestety starają wpoić nam wszelką wiedzę,ale nie uczą rzeczy praktycznych i takich,które przydają się w dorosłym życiu.
Odpisz
12 kwietnia 2013, 23:39
NIENAWIDZĘ OBRAZKÓW TAK MOCNO NEGUJĄCYCH WSZYSTKO CO POLSKIE. Wszystko co znajduje się pod "wiem" przydaje się w jakimś zawodzie/etapie życia itp. J. POLSKI- Jak nie umiesz poprawnie napisać życiorysu ani CV to masz poważny problem, gdyż taka umiejętność rozwija się w wyniku pisania wypracowań bądź innych dłuższych prac. MATEMATYKA - wypełnianie druku PIT nie należy do "obowiązków" matematyki, a obliczanie podatku to działania czysto matematyczne. GEOGRAFIA - Nie wiem czy ktokolwiek chciałby się uczyć na pamięć położenia każdego miasta na świecie, a umiejętność korzystania z mapy jest nauczana w szkole. POZA TYM JEST TAKIE COŚ JAK LEGENDA! BIOLOGIA - Bez komentarza..... kto to pisał?!
CHEMIA - Tak się moi drodzy składa, że jest takie coś jak zobojętnianie kwasów przeprowadzane choćby w gimnazjum, o właściwościach różnych produktów również uczymy się w szkole. J. ANGIELSKI - tego też nie rozumiem. W szkole uczymy się rozmawiać po angielsku. TYLKO NIE WSZYSCY CHCĄ. RUSKI - nie uczyłem się, nie wypowiadam się, lecz alfabet nie jest jakąś ważną rzeczą.
Odpisz
Edytowano - 11 kwietnia 2013, 17:30
Tylko byście narzekali,a bez szkoły to nic byście nie umieli i nie bylibyście obyci z ludźmi.
Odpisz
12 kwietnia 2013, 18:52
@Sauron: W przeciwieństwie do niektórych nie siedzimy całego dnia przed kompem i jak mamy wychodzić z domu to nie tylko do szkoły.
Odpisz
11 kwietnia 2013, 23:27
A tu was zaskoczę bo się w szkole jednak ja nauczyłem liczyć podatek VAT ale nie na lekcjach matmy.
Odpisz
11 kwietnia 2013, 18:35
My na podstawach przedsiębiorczości (III LO) wypełnialiśmy PITy. W szkole jest jeden przedmiot, który naprawdę uczy tego, co może nam się przydać w życiu. Jest to oczywiście PO. Uczysz się na nim np. pierwszej pomocy i reagowania w razie zagrożenia. To są dużo ważniejsze rzeczy niż wzory matematyczne.
Odpisz
11 kwietnia 2013, 21:58
@Pikachu: szkoda tylko ze w niewielu szkołach pracują nauczyciele nadający się do nauczania tego przedmiotu :/ u mnie każda lekcja była czytana z kartki nudnym,monotonnym głosem. Nikt nic nie zapamiętał. Ja na własną rękę nauczyłam się pierwszej pomocy-na pewno nie dzięki PO
Odpisz
11 kwietnia 2013, 19:00
A tymczasem w USA...
Co wiem: Nic. ;-) Ewentualnie położenie sąsiedniego stanu.
Odpisz
11 kwietnia 2013, 18:55
Ej ja pamiętam z matematyki, że liczba pi ma 3,141592653589793238462643383279502 i ciągle się ucę :)
Odpisz
11 kwietnia 2013, 15:13
Prawda. Obliczysz pola wszystkich figur ale PIT ? Heheh kpisz sobie prawda ? Przecież Ty nigdy nie będziesz miał dorosłego życia więc nie potrzebujesz tego prawda ?
Odpisz
11 kwietnia 2013, 15:48
@Mnich1: Nie do końca-w niektórych szkołach(na przykład w mojej) jest przedmiot zwany PP-podstawy przedsiębiorczości. PIT-y mieliśmy.
Odpisz
11 kwietnia 2013, 16:31
@smoczka: Ja jestem na 2 roku t.ekonomicznego, a dalej nie wiemy co to pit może wkrótce się to zmieni. MOŻE.
Odpisz
11 kwietnia 2013, 16:23
Najlepiej nie czytać tytułu a przeczytać treść. Wtedy wyda sie bardzo dziwne, a potem zrozumiesz ze to jednak jest prawda :( 5/5
Odpisz