Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Ostry ten sędzia
Dobrze czasem się oderwać
Można, tylko trzeba wstawać rano
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 sierpnia 2016, 21:19
ahh te cycki... R*chałbym zDD
Odpisz
5 czerwca 2017, 17:04
@maxiking1999: Nie masz czym.
Odpisz
10 czerwca 2017, 15:54
@maxiking1999: skąd wiesz wszechwiedzący? #nieznamsietosiewypowiem
Odpisz
29 maja 2019, 08:22
@maxiking1999: logiką to ty nie grzeszysz
Odpisz
13 czerwca 2019, 18:10
@emilian02: ziomus, ten komentarz jest sprzed 3 lat xD
Odpisz
16 czerwca 2019, 17:42
@maxiking1999: no jest
Odpisz
29 maja 2020, 17:06
@maxiking1999: no juz sprzed 4
Odpisz
19 czerwca 2021, 00:10
@ResiaPL: 5
Odpisz
16 września 2021, 14:52
@BINDER223: cringe, co nie xD
Odpisz
Edytowano - 4 maja 2014, 11:19
A co oni w kółeczku stoją?! bo jak się każdy na każdego patrzy to ja nie wiem... ;-;
Odpisz
24 sierpnia 2014, 11:25
@fluffy111: chyba tak
Odpisz
24 sierpnia 2014, 12:37
Pośpieszyłeś się z tą odpowiedzią! ^^
Odpisz
17 października 2014, 18:21
@fluffy111: pośpieszyłaś ;3
Odpisz
17 października 2014, 21:52
Przepraszam. Ale dalej dość szybko :P
Odpisz
18 października 2014, 07:35
@fluffy111: wiem ;D
Odpisz
18 października 2014, 12:26
*Błaga na kolanach o wybaczenie*
Odpisz
18 października 2014, 13:43
@fluffy111: *bierze ręke i pomaga wstać*
Odpisz
18 października 2014, 21:25
;-; Proszę wybacz mi szlachetny CiemnyChlebie....
Odpisz
18 października 2014, 21:27
@fluffy111: to ja przepraszam *ociera łzy* to była moja wina ;c
Odpisz
18 października 2014, 21:56
*Płacze i huga CiemnyChleb* T-To moja wina! Przepraszam tak bardzo.... :(
Odpisz
19 października 2014, 07:26
@fluffy111: nie przepraszaj to ja cie poprawiłam ;/
Odpisz
18 listopada 2014, 13:14
fajna rozmowa
Odpisz
6 grudnia 2014, 14:29
@lunka1: wię ;-;
Odpisz
25 lutego 2015, 11:34
*zjada chleb* :)
Odpisz
25 lutego 2015, 15:32
@Tomasz95: *bierze nożyk rozcina brzuch i ucieka*
Odpisz
25 lutego 2015, 19:21
*bierze miotacz ognia*
Odpisz
26 lutego 2015, 21:54
@Tomasz95: o ku**a!Spie****am!
Odpisz
27 lutego 2015, 11:45
*bierze miotacz fajerwerków* ZWYCIĘSTWO! *ucieka z płonącego domu*
Odpisz
27 lutego 2015, 12:56
@Tomasz95: *ucieka do szpitala*Pomocy!*czołga się*
Odpisz
27 lutego 2015, 13:43
*idzie przekupić lekarzy*
Odpisz
27 lutego 2015, 14:17
@Tomasz95: Ty chamie!
Odpisz
27 lutego 2015, 14:26
*włamuje się do super tajnej bazy wojskowej żeby przeprogramować rakiety na CiemnyChleb*
Odpisz
27 lutego 2015, 14:27
@Tomasz95: *myśli:będzie z tego ch*j*
Odpisz
24 marca 2015, 20:22
ciekawe te wasze rozmowy ;D
Odpisz
28 marca 2015, 15:16
@kotul: Wię ;-;
Odpisz
28 marca 2015, 19:02
a co jeśli nie więsz?
Odpisz
29 marca 2015, 15:06
@kotul: O jezu,to będzie koniec świata! D:
Odpisz
29 marca 2015, 17:30
O kurde,niebo spada!Jebut!
Odpisz
30 marca 2015, 06:06
@kotul: Wszyscy umrzemy! :c
Odpisz
30 marca 2015, 19:15
NIE!!!Uratuj nas,tylko ty możesz!Dalej superciemny!
Odpisz
1 kwietnia 2015, 15:14
@kotul: Już lecę na ratunek!
Odpisz
1 kwietnia 2015, 19:57
URATUJ NAS!PIEKARNIA RAZOWCZAKA SIĘ PALI!
Odpisz
4 kwietnia 2015, 15:04
@kotul: Już uratowałam was! :D
Odpisz
4 kwietnia 2015, 16:50
jaj!!dziękujemy ci,ciemny chlebie! :D
Odpisz
4 kwietnia 2015, 18:53
@kotul: Nie ma za co ! Moi drodzy ludzie bo jestem Ciemny Chleb , nawet Batman chowa się przy mnie w kącie :D!
Odpisz
13 lipca 2016, 22:04
@kotul: Zjadłem go.
Odpisz
19 lipca 2016, 22:09
@Archeologwinternetach: O nie i co teraz? D:
Odpisz
6 grudnia 2014, 16:16
to znaczy że zielony kocha różową różowa kocha niebieskiego niebieski kocha fioletową a fioletowa zielonego ;-;
Odpisz
7 grudnia 2014, 14:01
@lunka1: Aha xD
Odpisz
7 grudnia 2014, 14:25
@Bunny_Heart: XD
Odpisz
2 grudnia 2014, 16:55
A co z różową? Wydaje się być jedyną szczęsliwą osobą.
Odpisz
12 kwietnia 2013, 01:33
Nie zapominajcie o tych, ktorzy nie podobaja sie nikomu. Tych co czekaja, rozgladaja sie dokola i probuja sie dopatrzec jakichkolwiek znakow od jakiejkolwiek innej osoby ze cos dla niej znacza. Czasami szukaja az za bardzo, a nawet roja sobie rozne rzeczy, i zostaja wykorzystani badz powstaja nieporozumienia ktore ich niszcza mentalnie i socjalnie. Tak zwani desperaci. Na kims musza sie konczyc te wszystkie wielokaty milosne...
Odpisz
3 stycznia 2014, 20:47
@Pottermanka: Zostań prezydentem lub ministrem magi. To przemówienie to wzrószjące true story
Odpisz
27 sierpnia 2014, 17:26
@lorax12: minister lepszy
Odpisz
1 czerwca 2013, 10:40
tylko plastik się cieszy. Ale tylko idioci nie mają trosk
Odpisz
19 kwietnia 2013, 16:20
Nic nie rozumiem.
Odpisz
12 kwietnia 2013, 15:00
1. Wole dziewczyne które są ,,sobą,,
2. Nie bede tu uważaj na słowa koebiety które lecą na kase to puste i s***iałe ***i ;p
Odpisz
11 kwietnia 2013, 22:07
i koło się zamyka ;/
Odpisz
11 kwietnia 2013, 18:31
Jest tak, ponieważ człowiek zawsze chce mieć to czego nie ma. Taka nasza natura :D
Odpisz
11 kwietnia 2013, 16:29
ja jestem na pierwszym jako zielony :(
Odpisz
11 kwietnia 2013, 15:28
Nigdy nie osiągniemy pełnego szczęścia na Ziemi.
Odpisz
11 kwietnia 2013, 15:19
Błędne koło ? Ja bym się nie oglądał za cyckami jakbym wiedział że jakaś spoko dziewczyna z mojego otocznia jest również maniaczką gier komputerowych i nie tylko oczywiście :D
Odpisz
11 kwietnia 2013, 15:01
Fajnie nawet narysowane a co do obrazka 5/5
Odpisz
9 kwietnia 2013, 15:16
A pustak nie myśli ;)
Odpisz
11 kwietnia 2013, 14:03
@Mika444: Wiadomo.
Odpisz