Tak to jest, gdy w czasie deszczu nie zamyka się okien
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nieuczciwa ocena
Można, tylko trzeba wstawać rano
Jakby trochę nie fair
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 kwietnia 2013, 17:03
Przypomina mi to "Tytanic"
Odpisz
17 kwietnia 2018, 14:50
@ziomus132: A mi "Titanic"
Odpisz
22 sierpnia 2018, 14:42
@PadmePL: Diss po pięciu latach
Odpisz
15 marca 2021, 22:16
@kacper100025: Po 3
Odpisz
16 maja 2022, 06:23
@Iphonix: 18-13=5
po pięciu
Odpisz
10 grudnia 2013, 23:07
no ja okna nie zamknęłam i zalał mi się telefon
Odpisz
12 kwietnia 2013, 22:47
tak wyglądało kiedy wszedłem do domu po dzisiejszym deszczu...
Odpisz
12 kwietnia 2013, 16:23
scena z tytanika O.O
Odpisz
12 kwietnia 2013, 14:16
Raczej nie, mi się przypomniała scena z Titanica...
Odpisz
9 kwietnia 2013, 17:44
To Titanic II.
Odpisz