Ekologia przede wszystkim
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Były nóżki, nie ma nóżek
Równi i równiejsi
To musiało być męczące
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 grudnia 2017, 16:35
czekam ma r34 z nią
Odpisz
27 grudnia 2017, 16:50
@mietek69i8: już jest :) było 10 3 dni temu.
podobno
Odpisz
27 grudnia 2017, 19:16
@delta232: dziwnie się teraz czuje
Odpisz
27 grudnia 2017, 21:52
@mietek69i8: dlaczego ?
Odpisz
29 grudnia 2017, 16:02
@mietek69i8: na obecną chwile jest 30 :)
Odpisz
29 grudnia 2017, 18:39
@delta232: 0_0
Odpisz
27 grudnia 2017, 12:55
Zdjęcie nr.1 Przedstawia "fazę" chłodzenia reaktora lub pieca, wodą (tak elektrownie stawia się przy rzekach) w wyniku czego wydostają się znaczne ilości pary wodnej.
Zdjęcie nr.2 Przedstawia wydostające się CO2 z komina, prawdopodobnie z jakiejś fabryki.
Ktoś może wytłumaczyć o co tutaj chodzi?
Morał jest prosty, nie chłodzić reaktora! sam ostygnie... po kilku miesiącach... a w tym czasie będziemy kominami pisać po niebie :)
Odpisz
22 grudnia 2017, 15:22
Jedno i drugie to dwutlenek węgla
Odpisz
22 grudnia 2017, 15:25
Ale to pierwsze raczej ma też pełno wszelkiego świństwa.
Odpisz
22 grudnia 2017, 15:27
chyba chodzi o tlenek węgla CO
Odpisz
22 grudnia 2017, 16:03
@siemak: Raczej chodzi o to że z jednego leci więcej dymu a z drugiego mniej.
Odpisz
22 grudnia 2017, 18:49
@jangluc: Porównanie Z filtrem magnetycznym i bez niego ( w odwróconej kolejności)
Odpisz
22 grudnia 2017, 19:29
dzięki za dokładne wyjaśnienie.
Odpisz
26 grudnia 2017, 17:16
nie pierwsze to para wodna...
gdyby to był dwutlenek węgla... unia europejska zakazała by dalszej działalności fabryki
Odpisz
26 grudnia 2017, 18:03
@siemak: Yup, produktem niepełnego spalania niektórych alkanów jest CO czyli bardzo trujący czad. CO2 też nie jest dobry dla środowiska ale na pewno dużo bardziej przychylny od zwykłego CO.
Odpisz
26 grudnia 2017, 20:47
@siemak: CO jest niewidoczny.
Odpisz
26 grudnia 2017, 17:14
ale to pierwsze to para wodna....
Odpisz
22 grudnia 2017, 20:31
ziemniaczan kupa
Odpisz