Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nie są aż takie pyszne
To by wystarczyło
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 grudnia 2017, 21:27
Jak ja nie lubię dzielić się opłatkiem w wigilię klasową, z reguły podzielę się z kumplami, a potem siedzę gdzieś w kącie z nadzieją, że nikt mnie nie zauważy.
Odpisz
22 grudnia 2017, 22:16
@Pitrekkk: a więc nie jestem jedyny
Odpisz
22 grudnia 2017, 22:33
Szczególnie kiedy podchodzi do mnie dziewczyna, mam problem z zachowaniem kontaktu wzrokowego i coś do mnie mówi, a ja patrzę na bok.
Odpisz
22 grudnia 2017, 23:29
@Pitrekkk: a więc nie jestem jedyny
Odpisz
24 grudnia 2017, 08:53
@Pitrekkk: witaj w klubie. ja tez z kumplami a potem to se sami podchodzą zresztą ja ze wszystkimi to se tylko ,,najlepszego" gadaliśmy i było spoko xd
Odpisz
Edytowano - 24 grudnia 2017, 10:27
@Placekk012: Ja na wigili nie lubię jak ktoś patrzy na mnie kiedy jem.
Odpisz
24 grudnia 2017, 12:59
@Pitrekkk: czyli u mnie nie jest tak źle xD gorzej jak jakaś ci podoba się wtedy to słowa nie wypowiem
Odpisz
Edytowano - 24 grudnia 2017, 16:00
@Pitrekkk: Ja na wigilijce, byłem jedynym chłopakiem który złożył życzenia dziewczynom z klasy, także no
Odpisz
24 grudnia 2017, 10:01
Przed chwilą ksiądz u mnie w kościele mówił, ze zaczął się sezon na "wzajemnie". Xdemon666, jesteś księdzem?
Odpisz
24 grudnia 2017, 11:08
Oczywiście
Odpisz
22 grudnia 2017, 18:54
- Nawzajem.
- Nawzajem.
Odpisz
22 grudnia 2017, 18:57
nawzajem
Odpisz
22 grudnia 2017, 19:29
@VladPutin: nawzajem
Odpisz
22 grudnia 2017, 19:34
nawzajem
Odpisz
22 grudnia 2017, 19:40
@SpecialPony: Wzajemnie
Odpisz
Edytowano - 22 grudnia 2017, 19:45
- Tobie też
Odpisz
24 grudnia 2017, 07:48
h** tobie nie
Odpisz
24 grudnia 2017, 08:22
@polandball1: tobie też nawzajem
Odpisz
24 grudnia 2017, 10:32
Nawzjajem
Odpisz
24 grudnia 2017, 10:39
@Pietrzek: Nawzajem
Odpisz
24 grudnia 2017, 10:34
Ja przeważnie jak nie mam pomysłu na życzenia mówię po prostu "Nawzajem i Wesołego jajka". Mogę to powiedzieć 10 osobom pod rząd a i tak każdy się śmieje
Odpisz
24 grudnia 2017, 09:56
to moja koleżanka była najlepsza "żeby udało ci się zostać księdzem"
przegryw lvl hard ;-;
Odpisz
24 grudnia 2017, 09:43
Nawzajem sie mówi
Odpisz
24 grudnia 2017, 08:57
W tym roku na wigilię klasową podeszłam do koleżanki, powiedziałyśmy sobie ,,nawzajem" i odeszłam.
Odpisz
23 grudnia 2017, 00:04
-No chłop
-nawzajem
Odpisz