Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Pitrekkk

22 grudnia 2017, 21:27

Jak ja nie lubię dzielić się opłatkiem w wigilię klasową, z reguły podzielę się z kumplami, a potem siedzę gdzieś w kącie z nadzieją, że nikt mnie nie zauważy.

Avatar
Grzesieku

22 grudnia 2017, 22:16

@Pitrekkk: a więc nie jestem jedyny

Avatar Pitrekkk

22 grudnia 2017, 22:33

Szczególnie kiedy podchodzi do mnie dziewczyna, mam problem z zachowaniem kontaktu wzrokowego i coś do mnie mówi, a ja patrzę na bok.

Avatar
Grzesieku

22 grudnia 2017, 23:29

@Pitrekkk: a więc nie jestem jedyny

Avatar Placekk012

24 grudnia 2017, 08:53

@Pitrekkk: witaj w klubie. ja tez z kumplami a potem to se sami podchodzą zresztą ja ze wszystkimi to se tylko ,,najlepszego" gadaliśmy i było spoko xd

Avatar farcry01

Edytowano - 24 grudnia 2017, 10:27

@Placekk012: Ja na wigili nie lubię jak ktoś patrzy na mnie kiedy jem.

Avatar DAVJD

24 grudnia 2017, 12:59

@Pitrekkk: czyli u mnie nie jest tak źle xD gorzej jak jakaś ci podoba się wtedy to słowa nie wypowiem

Avatar Hartio

Edytowano - 24 grudnia 2017, 16:00

@Pitrekkk: Ja na wigilijce, byłem jedynym chłopakiem który złożył życzenia dziewczynom z klasy, także no

Avatar
Konto usunięte

24 grudnia 2017, 10:01

Przed chwilą ksiądz u mnie w kościele mówił, ze zaczął się sezon na "wzajemnie". Xdemon666, jesteś księdzem?

Avatar XDemon666

24 grudnia 2017, 11:08

Oczywiście

Avatar
Konto usunięte

22 grudnia 2017, 18:54

- Nawzajem.
- Nawzajem.

Avatar VladPutin

22 grudnia 2017, 18:57

nawzajem

Avatar KURAAAA

22 grudnia 2017, 19:29

@VladPutin: nawzajem

Avatar SpecialPony

22 grudnia 2017, 19:34

nawzajem

Avatar Deprecha

22 grudnia 2017, 19:40

@SpecialPony: Wzajemnie

Avatar polandball1

Edytowano - 22 grudnia 2017, 19:45

- Tobie też

Avatar fifibati

24 grudnia 2017, 07:48

h** tobie nie

Avatar Pandzianikki

24 grudnia 2017, 08:22

@polandball1: tobie też nawzajem

Avatar Pietrzek

24 grudnia 2017, 10:32

Nawzjajem

Avatar Malveroyy

24 grudnia 2017, 10:39

@Pietrzek: Nawzajem

Avatar Pietrzek

24 grudnia 2017, 10:34

Ja przeważnie jak nie mam pomysłu na życzenia mówię po prostu "Nawzajem i Wesołego jajka". Mogę to powiedzieć 10 osobom pod rząd a i tak każdy się śmieje

Avatar kokosek112

24 grudnia 2017, 09:56

to moja koleżanka była najlepsza "żeby udało ci się zostać księdzem"
przegryw lvl hard ;-;

Avatar Rudymaciek05

24 grudnia 2017, 09:43

Nawzajem sie mówi

Avatar Ginny1374

24 grudnia 2017, 08:57

W tym roku na wigilię klasową podeszłam do koleżanki, powiedziałyśmy sobie ,,nawzajem" i odeszłam.

Avatar PanMixer

23 grudnia 2017, 00:04

-No chłop
-nawzajem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar XDemon666
Dodane przez: XDemon666

Powodzenia

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Nie są aż takie pyszne

To by wystarczyło

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Nigdy na to nie wpadną

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka