Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Za co ta premia
Równi i równiejsi
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
A, okej
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 grudnia 2017, 08:14
A potem musisz zdecydować czy uratować Karola Alenko czy może Danusie Williams
Odpisz
23 grudnia 2017, 09:01
@DaKnight: Żeby ratować Alenko trzeba być niezłym po*****
Odpisz
23 grudnia 2017, 20:09
@qaz123: to on był opcją do wyboru?
Odpisz
23 grudnia 2017, 20:16
@qaz123: w 3 alenko staje się trochę bardziej wyrazistą postacią, a williams była suczą i mnie denerwowała
Odpisz
23 grudnia 2017, 20:20
@DaKnight: #TeamAlenko
Odpisz
23 grudnia 2017, 20:24
@Przedmarancz: Za drugim razem go uratowałem, ale potem mocno tego żałowałem.
Odpisz
24 grudnia 2017, 00:50
@qaz123: Williams była ksenofobiczną suczą i wyzywała moją niebieską żonę więc już wolę Alenko
Odpisz
24 grudnia 2017, 08:26
@XiaTheWolf: Ja nie ratuje ratuje Alenko od kiedy prawie rozpocząłem z nim romans w 3
Odpisz
Edytowano - 26 grudnia 2017, 02:38
@qaz123: Oboże, znam ten ból
Zwłaszcza grając kobietą
Kiedy prawie każdy męski osobnik myśli, że wszystko co mówię to flirt
NIE, GARRUS, KAIDAN, THANE, NIE CHCĘ SIĘ Z WAMI PRZESPAĆ, JESTEM TYLKO MIŁA BO GRAM PARAGONEM
Odpisz
26 grudnia 2017, 09:41
@XiaTheWolf: Ale ja grałem mężczyzną, a Kaidan jest Gejem
Odpisz
26 grudnia 2017, 12:19
@qaz123: Kaidan akurat jest bi.
Odpisz
7 lipca 2022, 23:07
@qaz123: ja go uratowałam. Lubiłam go bardziej niż Wiliams
Odpisz
7 lipca 2022, 23:08
@XiaTheWolf: też tak mam, tam chyba bycie miłym to już dosłownie oświadczyny
Odpisz
23 grudnia 2017, 22:50
Która część dla was jest najlepsza?
Odpisz
24 grudnia 2017, 08:27
@RpLay: 2
Odpisz
24 grudnia 2017, 09:17
@RpLay: II
Odpisz
24 grudnia 2017, 09:55
@RpLay: 2
Odpisz
24 grudnia 2017, 12:20
@RpLay: 3 .-.
Odpisz
24 grudnia 2017, 13:22
@darcus: 3 byłaby najlepsza gdyby twoje wybory w trakcie trylogii jakkolwiek wpływały na zakończenie
Odpisz
24 grudnia 2017, 14:37
@qaz123: Masz bardzo słabe oko do szczegółów, jeśli nie widzisz różnic. Zresztą, zakończenie to tylko ostatnie 15 minut.
Odpisz
24 grudnia 2017, 15:15
@darcus: Widze różnice, tylko nie podoba mi sie to że ponad 100 godzinna przygoda poszła na nic, bo zakończenie sie wybierało samemu.
Odpisz
24 grudnia 2017, 16:14
@qaz123: A mi się nie podoba, jak ludzie sprowadzają jeden ostatni wybór do całego zakończenia.
Odpisz
24 grudnia 2017, 17:32
@darcus: Kiedy dla beki chcesz sobie strzelić do tego dzieciaka a on się wku*wia i postanawia dokończyć anichilację ludzkości
Odpisz
24 grudnia 2017, 17:39
@RpLay: Wszystkiego najlepszego z okazji świąt wszystkim jejowiczom!
Odpisz
24 grudnia 2017, 17:43
@qaz123:
Odpisz