Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Amy666

27 grudnia 2017, 14:38

W świętach najgorsze jest dzielenie opłatkiem. To takie sztuczne.

Avatar Szortek

23 grudnia 2017, 11:46

Ku*wa jak ja nienawidzę świąt

Przynajmniej jest to dzień wolny...

Avatar
Suchotnik

23 grudnia 2017, 11:47

@Szortek: Nie narzekaj

Przynajmniej są eventy w grach i promocje na steamie

Avatar czarekdoge100

23 grudnia 2017, 11:49

I pierogi
I krokiety

Avatar Szortek

23 grudnia 2017, 12:15

Coś w tym jest
Na AlmadiaMT2 zrobili zajebisty event

Avatar ruzwelt1

24 grudnia 2017, 13:07

@Szortek: czemu nie lubisz świąt?

Avatar Archeologwinternetach

24 grudnia 2017, 13:08

@Szortek: Ja tam lubię święta, bo jedzenie. W życiu liczy się tylko jedzenie.

Avatar ruzwelt1

24 grudnia 2017, 13:14

Avatar Szortek

24 grudnia 2017, 13:23

@ruzwelt1: 1. Mam dość większości rodziny, telepie mnie na samą myśl o nich, a w święta muszę im życzyć najlepszego i siedzieć z nimi całe dnie
2. Ch*j ku*wa kolendy cały czas ta sama pie**olona tonacja przez całe dnie
3. Ok wieczór idę sobie CH*J TAKIEGO WAŁA PIOTER CHODŹ DO RODZINY KEVIN LECI I NIE PYSKUJ
4. Ooo to prezent od tej skąpej części rodziny! O KU*WA DŁUGOPIS I DWA CUKIERKI THX CIOCIA

I wiele więcej..

Avatar Maly_modelarz15

24 grudnia 2017, 16:13

@Szortek: no ja akurat chciałbym Święta w gronie rodziny spędzać...

Avatar ruzwelt1

24 grudnia 2017, 16:43

@Maly_modelarz15: a czemu nie spędzasz?

Avatar Maly_modelarz15

24 grudnia 2017, 17:14

@ruzwelt1: spędzam tylko z mamą i tatą, reszta rodziny daleko od nas... mieszkamy za granicą

Avatar Hawaiiball

Edytowano - 24 grudnia 2017, 17:50

@Maly_modelarz15: Współczuję ci.

Avatar Hawaiiball

24 grudnia 2017, 17:51

Też nie przepadam za świętami, ale sprowadzanie wszystkiego do gier i stima to zwykłe stulejarstwo.

Avatar Archeologwinternetach

24 grudnia 2017, 18:03

@ruzwelt1: Wodę pije żeby móc jeść.

Avatar Maly_modelarz15

24 grudnia 2017, 20:11

@Hawaiiball: dziękuję

Avatar ruzwelt1

24 grudnia 2017, 20:16

@Hawaiiball: dużo osób co słyszałem spędza wigilie i sylwestra właśnie w grach multi. Nawet są ewenty gdzie możesz sobie puszczać race i fajerwerki....... co się z tym światem dzieje

Avatar Minokushime

24 grudnia 2017, 20:18

@Szortek: Kurła ja przynajmniej dostałem co chciałem.

Avatar Turbek213

24 grudnia 2017, 21:39

@Szortek: Mnie tam w świętach najbardziej denerwują te puste życzenia :I

Avatar ruzwelt1

24 grudnia 2017, 23:10

@Turbek213: mnie też! ja jak dzisiaj się dzieliłem opłatkiem to myślałem tylko żeby się najeść. Mama zaczęła mi życzyć a ja w myślach mówię tak: streszczaj się bo chce jeść!

Avatar Turbek213

25 grudnia 2017, 00:02

@ruzwelt1: XD życzenia mamy do syna starter pack:

>zdrówka
>szczęścia
>dobrych ocen
>dobrej pracy
>wgl dobrej przyszłości
>hajsu i hajsu i hajsu

Opcjonalnie:
>abyś znalazł sb w końcu dziewczyne i wgl wgl wgl

Avatar ruzwelt1

25 grudnia 2017, 00:14

@Turbek213: Nie potrzebuyje dziewczyny i nie chce

Avatar Captilc

24 grudnia 2017, 23:13

To kiedy przyprowadzisz jakiegoś narzeczonego córcia... he he

Avatar VladPutin

23 grudnia 2017, 11:43

Zdrowia szczęścia pomyślności na kieliszku dużo gości

Avatar
Grzesieku

23 grudnia 2017, 16:55

@VladPutin: zdrowa szczęścia pomarańczy niech ci *imie* nago tańczy

Avatar ruzwelt1

24 grudnia 2017, 13:05

tylko nie bądź w szoku w nadchodzącym jeja roku

Avatar Zomowiec_

23 grudnia 2017, 13:39

I rzeby byo dopsze jak za sayh dobhyh czasuf

Avatar DavePL1234

23 grudnia 2017, 12:00

Nie ma to jak słyszeć te same życzenia co rok. Tak z ciekawości czego wam życzą?

Avatar czarekdoge100

23 grudnia 2017, 12:05

@DavePL1234: Zawsze ja in życzę, a oni WZAJEMNIE

Avatar DavePL1234

23 grudnia 2017, 12:08

@czarekdoge100: U mnie jest odwrotnie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przypałowo

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Przerwa na herbatkę

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Pilne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka