Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przypałowo
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Przerwa na herbatkę
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 grudnia 2017, 14:38
W świętach najgorsze jest dzielenie opłatkiem. To takie sztuczne.
Odpisz
23 grudnia 2017, 11:46
Ku*wa jak ja nienawidzę świąt
Przynajmniej jest to dzień wolny...
Odpisz
23 grudnia 2017, 11:47
@Szortek: Nie narzekaj
Przynajmniej są eventy w grach i promocje na steamie
Odpisz
23 grudnia 2017, 11:49
I pierogi
I krokiety
Odpisz
23 grudnia 2017, 12:15
Coś w tym jest
Na AlmadiaMT2 zrobili zajebisty event
Odpisz
24 grudnia 2017, 13:07
@Szortek: czemu nie lubisz świąt?
Odpisz
24 grudnia 2017, 13:08
@Szortek: Ja tam lubię święta, bo jedzenie. W życiu liczy się tylko jedzenie.
Odpisz
24 grudnia 2017, 13:14
@Archeologwinternetach: a woda?
Odpisz
24 grudnia 2017, 13:23
@ruzwelt1: 1. Mam dość większości rodziny, telepie mnie na samą myśl o nich, a w święta muszę im życzyć najlepszego i siedzieć z nimi całe dnie
2. Ch*j ku*wa kolendy cały czas ta sama pie**olona tonacja przez całe dnie
3. Ok wieczór idę sobie CH*J TAKIEGO WAŁA PIOTER CHODŹ DO RODZINY KEVIN LECI I NIE PYSKUJ
4. Ooo to prezent od tej skąpej części rodziny! O KU*WA DŁUGOPIS I DWA CUKIERKI THX CIOCIA
I wiele więcej..
Odpisz
24 grudnia 2017, 16:13
@Szortek: no ja akurat chciałbym Święta w gronie rodziny spędzać...
Odpisz
24 grudnia 2017, 16:43
@Maly_modelarz15: a czemu nie spędzasz?
Odpisz
24 grudnia 2017, 17:14
@ruzwelt1: spędzam tylko z mamą i tatą, reszta rodziny daleko od nas... mieszkamy za granicą
Odpisz
Edytowano - 24 grudnia 2017, 17:50
@Maly_modelarz15: Współczuję ci.
Odpisz
24 grudnia 2017, 17:51
Też nie przepadam za świętami, ale sprowadzanie wszystkiego do gier i stima to zwykłe stulejarstwo.
Odpisz
24 grudnia 2017, 18:03
@ruzwelt1: Wodę pije żeby móc jeść.
Odpisz
24 grudnia 2017, 20:11
@Hawaiiball: dziękuję
Odpisz
24 grudnia 2017, 20:16
@Hawaiiball: dużo osób co słyszałem spędza wigilie i sylwestra właśnie w grach multi. Nawet są ewenty gdzie możesz sobie puszczać race i fajerwerki....... co się z tym światem dzieje
Odpisz
24 grudnia 2017, 20:18
@Szortek: Kurła ja przynajmniej dostałem co chciałem.
Odpisz
24 grudnia 2017, 21:39
@Szortek: Mnie tam w świętach najbardziej denerwują te puste życzenia :I
Odpisz
24 grudnia 2017, 23:10
@Turbek213: mnie też! ja jak dzisiaj się dzieliłem opłatkiem to myślałem tylko żeby się najeść. Mama zaczęła mi życzyć a ja w myślach mówię tak: streszczaj się bo chce jeść!
Odpisz
25 grudnia 2017, 00:02
@ruzwelt1: XD życzenia mamy do syna starter pack:
>zdrówka
>szczęścia
>dobrych ocen
>dobrej pracy
>wgl dobrej przyszłości
>hajsu i hajsu i hajsu
Opcjonalnie:
>abyś znalazł sb w końcu dziewczyne i wgl wgl wgl
Odpisz
25 grudnia 2017, 00:14
@Turbek213: Nie potrzebuyje dziewczyny i nie chce
Odpisz
24 grudnia 2017, 23:13
To kiedy przyprowadzisz jakiegoś narzeczonego córcia... he he
Odpisz
23 grudnia 2017, 11:43
Zdrowia szczęścia pomyślności na kieliszku dużo gości
Odpisz
23 grudnia 2017, 16:55
@VladPutin: zdrowa szczęścia pomarańczy niech ci *imie* nago tańczy
Odpisz
24 grudnia 2017, 13:05
tylko nie bądź w szoku w nadchodzącym jeja roku
Odpisz
23 grudnia 2017, 13:39
I rzeby byo dopsze jak za sayh dobhyh czasuf
Odpisz
23 grudnia 2017, 12:00
Nie ma to jak słyszeć te same życzenia co rok. Tak z ciekawości czego wam życzą?
Odpisz
23 grudnia 2017, 12:05
@DavePL1234: Zawsze ja in życzę, a oni WZAJEMNIE
Odpisz
23 grudnia 2017, 12:08
@czarekdoge100: U mnie jest odwrotnie
Odpisz