Gdyby to Amerykanie zrobili One Punch Mana
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tęskniliście za upałami?
To by wystarczyło
Drewniany kominek
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Nie znoszę kleszczy
Chłodno to na pewno nie jest
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 września 2020, 12:36
I dlatego anime są lepsze od amerykańskich kreskówek...
Przynajmniej w większości przypadków...
I tych nowszych kreskówek...
Odpisz
Edytowano - 7 marca 2019, 18:58
Nieeeeee moje ulubione anime
Odpisz
5 lipca 2018, 21:10
One Burger Man
Odpisz
26 grudnia 2017, 18:35
Anime które samo w sobie jest crackiem
Odpisz
25 grudnia 2017, 22:36
Czy też zauważyliście Jezusa w 0:55 jak nokautuje Budde?
Odpisz
25 grudnia 2017, 20:16
Chcę to zobaczyć XDD
Odpisz
25 grudnia 2017, 18:51
Akurat to dzisiaj widziałem
Odpisz
25 grudnia 2017, 08:34
Animacja nawet nawet, ale dlaczego muzyka jest po hiszpańsku ???
Odpisz
25 grudnia 2017, 16:03
@matizg10: To raczej łacina. Na początku też myślałem to jest po hiszpańsku ale na youtubie przeczytałem nazwe filmu
Odpisz
25 grudnia 2017, 11:03
5/5 ale zrezygnował bym z oglądania po zobaczeniu tego intro
Odpisz
25 grudnia 2017, 11:00
Jedno z moich ulubionych animu
Odpisz
25 grudnia 2017, 09:47
chciałbym to zobaczyć
Odpisz
25 grudnia 2017, 09:42
Dragon Ball lepszy
Odpisz
25 grudnia 2017, 08:35
One Horn Man
Odpisz
24 grudnia 2017, 13:53
Dzięki wam Japończycy bo to jest ch*jowe
Odpisz
23 grudnia 2017, 15:15
Chciałbym aby była już wiosna. Chciałbym już zacząć oglądać drugi sezon OPM
Odpisz
23 grudnia 2017, 15:18
@Bonek: same
Odpisz
23 grudnia 2017, 17:02
@Bonek: Taak..
Odpisz
23 grudnia 2017, 23:24
@Bonek: A ja trzeci sezon AoT.
Odpisz