Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kebasa_z_mema

5 września 2020, 12:36

I dlatego anime są lepsze od amerykańskich kreskówek...
Przynajmniej w większości przypadków...
I tych nowszych kreskówek...

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 7 marca 2019, 18:58

Nieeeeee moje ulubione anime

Avatar Wojtek892

5 lipca 2018, 21:10

One Burger Man

Avatar Wilkeu

26 grudnia 2017, 18:35

Anime które samo w sobie jest crackiem

Avatar EnderCraft087

25 grudnia 2017, 22:36

Czy też zauważyliście Jezusa w 0:55 jak nokautuje Budde?

Avatar RavenTrygon

25 grudnia 2017, 20:16

Chcę to zobaczyć XDD

Avatar
Konto usunięte

25 grudnia 2017, 18:51

Akurat to dzisiaj widziałem

Avatar matizg10

25 grudnia 2017, 08:34

Animacja nawet nawet, ale dlaczego muzyka jest po hiszpańsku ???

Avatar
Konto usunięte

25 grudnia 2017, 16:03

@matizg10: To raczej łacina. Na początku też myślałem to jest po hiszpańsku ale na youtubie przeczytałem nazwe filmu

Avatar delta232

25 grudnia 2017, 11:03

5/5 ale zrezygnował bym z oglądania po zobaczeniu tego intro

Avatar Bright32

25 grudnia 2017, 11:00

Jedno z moich ulubionych animu

Avatar Frutti56

25 grudnia 2017, 09:47

chciałbym to zobaczyć

Avatar MaGa16

25 grudnia 2017, 09:42

Dragon Ball lepszy

Avatar
UnicornWizard

25 grudnia 2017, 08:35

One Horn Man

Avatar
epicworms

24 grudnia 2017, 13:53

Dzięki wam Japończycy bo to jest ch*jowe

Avatar Bonek

23 grudnia 2017, 15:15

Chciałbym aby była już wiosna. Chciałbym już zacząć oglądać drugi sezon OPM

Avatar siemak

23 grudnia 2017, 15:18

@Bonek: same

Avatar Nyanfetamina

23 grudnia 2017, 17:02

@Bonek: Taak..

Avatar Lujis

23 grudnia 2017, 23:24

@Bonek: A ja trzeci sezon AoT.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tęskniliście za upałami?

To by wystarczyło

Drewniany kominek

Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu

Nie znoszę kleszczy

Chłodno to na pewno nie jest

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka