Jeszcze tylko 14 filmików i może pójdę spać
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Hobby dla faceta
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 grudnia 2017, 19:20
Pogra ktoś?
Odpisz
Edytowano - 27 grudnia 2017, 22:53
@ant3k: Może i bym pograł. Ale zobacz sobie na mój komentarz pod obrazkiem Danie od święta
Odpisz
27 grudnia 2017, 23:09
Bruh. Potrafię w healer'ów
Odpisz
28 grudnia 2017, 10:16
@ant3k: Co nie zmienia faktu, że jeśli wejdę do gry, zagram 3 mecze i choć w jednym będzie wdowa + hanzo to porzucę Overwatcha do ferii zimowych. Po tym czasie znów 3 mecze, znowu ten sam warunek. Jeśli warunek się spełni, to nie gram do połowy marca.
Odpisz
28 grudnia 2017, 11:57
Dobra dzięki.
Odpisz
Edytowano - 28 grudnia 2017, 02:56
Skądś znam te uczucie.
Odpisz
27 grudnia 2017, 18:46
2 w nocy to młoda godzina
Odpisz
27 grudnia 2017, 18:09
Ja o 23:45
Odpisz
Edytowano - 24 grudnia 2017, 00:46
Ja o 0:46
Odpisz
24 grudnia 2017, 10:57
@anTWERK: Ja o 10:57
Odpisz
24 grudnia 2017, 00:34
A ja 00:35 pacze jeja
Odpisz
24 grudnia 2017, 00:36
@dupa10: a ja o 00:36
Odpisz
24 grudnia 2017, 00:44
@niewiemlama: 00:44 odebiur
Odpisz
24 grudnia 2017, 00:44
@niewiemlama: a ja o 00:44 :)
Odpisz
24 grudnia 2017, 00:47
@dupa10: 0:47 pora powracać tracimy nadzieje na zaśnięcie odbiór
Odpisz
24 grudnia 2017, 00:49
@anTWERK: odwrót jeszcze chyba nie jest za późno odbiór!
Odpisz
24 grudnia 2017, 00:54
@dupa10: musimy zasnąć przed pierwszą odbiór
Odpisz
24 grudnia 2017, 00:55
@dupa10: mamy mało czasu!!!
Odpisz
24 grudnia 2017, 00:57
@anTWERK: niestety nie damy rady 00:57 odbiór
Odpisz
Edytowano - 24 grudnia 2017, 00:59
@dupa10: poświęce się posiedze do 2 a ty idź spać wykonaj to polecenie odbiór!!!
Odpisz
24 grudnia 2017, 01:06
@anTWERK: O NIE NAPOTKALIŚMY W DRODZE DO ŁÓŻKA WROGA NIE POKONAMY GO OTO 1 ZDJĘCIE KTÓRE UDAŁO NAM SIĘ WYKONAĆ ODBIÓR!!!
Odpisz
24 grudnia 2017, 01:09
@dupa10: A MNIE ZATRZYMAŁ MAŁY METALOWY CHŁOPIEC ODBIÓR!!!!
Odpisz
24 grudnia 2017, 01:12
@anTWERK: powiedzcie mojej rodzinie że ją kocham... cały nasz zespół już zmarł.. o nie idzie po mnie żegnajcie....
Odpisz
24 grudnia 2017, 01:30
@dupa10: 1:30 bez odbioru
Odpisz
24 grudnia 2017, 01:35
@Ryder_: 1:34 odbjur!
Odpisz
24 grudnia 2017, 02:00
@dupa10: I jest 2:00
Odpisz
24 grudnia 2017, 02:01
@niewiemlama: Dobranoc jejaki, poddam się i pójdę spać
Odpisz
24 grudnia 2017, 02:02
@niewiemlama: żegnaj przyjacielu
Odpisz
24 grudnia 2017, 02:25
@dupa10: już prawie 02:30 :3
Odpisz
24 grudnia 2017, 02:40
@dupa10: 2:40
Odpisz
24 grudnia 2017, 02:45
@ToFFeXPL: jeszcze 15 min i 3:00
Odpisz
24 grudnia 2017, 03:12
@dupa10: już 12 po
Odpisz
24 grudnia 2017, 10:26
@dupa10: mission failed
Odpisz
24 grudnia 2017, 10:57
@anTWERK: :c
Odpisz
24 grudnia 2017, 02:51
oglądałem to dzisiaj xD
Odpisz
24 grudnia 2017, 03:12
@makajet: ja w sumie wczoraj
Odpisz
24 grudnia 2017, 01:47
Odbiór
Odpisz
24 grudnia 2017, 02:07
@Hub130602: odbjur!
Odpisz
24 grudnia 2017, 02:07
@DAVJD: o ku*wa już po 2
Odpisz
24 grudnia 2017, 02:15
@ptasznik5: wydaje ci się
Odpisz
24 grudnia 2017, 00:45
O LOL dokładnie to dziś oglądałem
Odpisz
24 grudnia 2017, 00:40
dziś są święta
Odpisz