Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Można, tylko trzeba wstawać rano
Phi!
Frustrujące
Ostry ten sędzia
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 kwietnia 2019, 20:30
Co za zło
Odpisz
1 stycznia 2018, 14:43
A na amputowane nogi też WD-40?
Odpisz
1 stycznia 2018, 22:29
Jak pomaga na wszystko to na wszystko
Odpisz
Edytowano - 3 stycznia 2018, 12:07
Coś się nie rusza, ale powinno?
> WD40
Coś odpadło, ale nie powinno?
> Taśma klejąca
Innymi słowy taśma nasączona WD40 powinna dać radę
Odpisz
3 stycznia 2018, 14:39
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: A WD-40 nasączone taśmą
Odpisz
Edytowano - 24 grudnia 2017, 23:47
Wyjaśni ktoś co to wd-40 ?
Odpisz
24 grudnia 2017, 23:57
@Snowtrooper: .
Odpisz
25 grudnia 2017, 00:04
@Snowtrooper: lubrykant
zmniejsza tarcie i sprawia, że rzeczy się poruszają
chyba
Odpisz
25 grudnia 2017, 00:40
@pomada: Lubrykant xD. Jak coś to smar albo środek zmniejszający tarcie. Coś w tym stylu.
Odpisz
Edytowano - 25 grudnia 2017, 01:18
Nie. To środek wypierający wodę, przez co mechanizmy są suche i lepiej chodzą.
Odpisz
25 grudnia 2017, 01:27
nwm nie znam się
Odpisz
1 stycznia 2018, 14:07
@Snowtrooper: Jak coś nie działa to używasz wd-40 jak wciąż nie działa to już nic nie pomoże.
Odpisz
1 stycznia 2018, 16:56
@pomada: usuwa też nalot/lekką rdzę, co pomaga przy odkręcaniu zardzewiałych śrub
Odpisz
1 stycznia 2018, 19:15
@Snowtrooper: mój tata zabil tym gniazdo os.
Także ma to swoje inne zastosowania
Odpisz
2 stycznia 2018, 14:27
@Snowtrooper: wd to smar w sprayu o działaniu smarującym i wypierającym wodę, o dużej zdolności do penetrowania szczelin. Jego głównymi składnikami są węglowodory
Odpisz
1 stycznia 2018, 15:01
Po wypadku jestem przykuta do łóżka :D Nic mi tak nie zrobiło dnia jak ten mem!
Dzięki!!! ♡♡♡
Odpisz
1 stycznia 2018, 15:33
@felis: stop it, za dużo raka
Odpisz
30 grudnia 2019, 01:43
@felis: oof
Odpisz
24 grudnia 2017, 23:24
gdyby bóg istniał (UWAGA KATOLICY!!!!!: G D Y B Y _ B Ó G _ I S T N I A Ł [oooohh już was dupki swędzą]) posłał by cie za to do piekła.
Odpisz
Edytowano - 24 grudnia 2017, 23:28
@jaccku321: Próbuję zrozumieć, czy to bait, sarkazm, czy po prostu rak
Pewnie wszystko po trochu...
Odpisz
25 grudnia 2017, 12:12
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Może takie poczucir humoru? Kto to wie?
Odpisz
1 stycznia 2018, 14:03
@MineDan: To współczuję takiego poczucia humoru
Odpisz
1 stycznia 2018, 16:13
@kamykPL: No
Odpisz