Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JaJestemZWami

12 lutego 2023, 19:43

Takiego już mam

Avatar kajba

1 stycznia 2022, 23:34

Witam przybysza z głównej

Avatar
Konto usunięte

2 marca 2021, 16:47

Kitku wyklęty w szklankę zamknięty

Avatar JaJestemZWami

27 lutego 2021, 15:37

W górę, bo kot.

Avatar Natalka8

22 sierpnia 2007, 18:02

Zgadzam się jakiś debil go tam wsadził;(

Avatar kacper216

6 grudnia 2018, 22:03

@Natalka8: xD

Avatar YouGoSlavia

29 kwietnia 2019, 17:34

Avatar Kattrine

23 czerwca 2013, 22:31

Ludzie nie powinni tak robić zwierzętom!
Kto jest za,łapka w górę!
Kto nie to by było miło uzasadnić :P

Avatar Krzyzak_Ball

10 sierpnia 2016, 14:24

@Kattrine: Sorka za późną odpowiedź ale ja się nie zgadzam: Pierwszy i jedyny powód: można go łatwo wyciągnąć.

Avatar KotPrezesa112

6 lipca 2015, 17:57

...kurde cza było nie pić trzeciej

Avatar
Konto usunięte

3 lutego 2014, 17:39

W poczasku!

Avatar julka1280

25 sierpnia 2013, 13:41

do obrońców i znawców to koty nie płaczą jak już ktoś pisał to właśnie tylko czasem im łzawią jak mają jakąś infekcję a jak ktoś sądzi że mu się płakać chce to jednak nie musi informowac o tym całego świata i jakby ktoś chciał powiedzieć że piszę tak bo nawet pewnie nie mam kota to mu mówię że mam i nawet teraz mi siedzi na kolanach

Avatar
Konto usunięte

24 lipca 2013, 15:23

Biedny kociak,jak tak można dla kota to zrobić?Kot to nie zabawka,zwierzak też ma uczucia

Avatar belinci124

15 stycznia 2013, 16:27

Ale piękny

Avatar byMagda59

7 lipca 2012, 13:43

biedny :3

Avatar
Konto usunięte

14 marca 2012, 18:23

Widziałam to na Animal Planet.Taki konkurs na najśmieszniejsze zdięcie kota.To zajeło 3 miejsce.

Avatar Umpa94

14 czerwca 2011, 18:13

@KontoUsunięte: Po pierwsze:Po zbiciu butelki może mu się szkło gdzieś wbić.
Po drugie.Włożymy cię do jakiegoś dużego(ALE CIASNEGO) naczynia(żebyś się zaklinował)i zaczniemy tłuc młotkiem.Tak jak nam doradziłeś w sprawie kota.

Avatar Najemnik97

5 czerwca 2011, 06:53

Jak się pcha kot do piwa to już jego interes , że się uzależnił.

Ave Dżem, and this is komentarz.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Brak avatara
Dodane przez: wilk12

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

No to posłuchane

Najbardziej realistyczny spośród modów

Dobrze czasem się oderwać

Tacy sami, a ściana między nami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka